Наистина матиращ крем!

  • 77 018
  • 378
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Търся си подходящ за смесена кожа фон дьо тен, но не искам да е много покривен - нещо по-незабележимо ми се иска да ползвам. Някакви идеи и предложения?!

И аз си търся същото  Laughing
Смятам да тествам Clinique-Superbalanced Make-up и Estee Lauder-Double Wear Light.  Peace

# 241
  • Мнения: 1 426
Вчера си взех един матиращ крем на Юсерин, но не съм доволна - не само, че не матира добре, но и сякаш ми омазнява кожата още повече  Crossing Arms На всичкото отгоре ми смъди на очите и е ясно, че няма да го ползвам.
Моля, споделете опита си с наистина матиращи кремове, защото напоследък вложих доста средства в козметичната индустрия с несполучливите си попадения и е крайно време да си взема нещо, което ще матира добре.
аз ползвам матиращ флуид на Юсерин за смесена кожа - не съм имала проблем със смъдене и омазняване, текстурата му е по лека от тази на крем. По принцип съм с мазна и чувствителна кожа и всички кремове които съм ползвала не попиват, а ги изтривам след половин час и на всикото от горе и пъпки ми стават, но от флуидчето съм много доволна и си ползвам от години.

# 242
  • Мнения: 1 426
"La Roche-Posay, като и там имам раздвоение дали да е матиращият хидратант Effaclar или хидратиращият флуид Effaclar K" - и двата не ми се отразиха добре на моята кожа - не попиваха добре

# 243
  • Мнения: 1 952
Bioderma ползвам от няколко дни, доволна съм.

# 244

И да добавя - по назад бях пуснала линк за Елеа, една емулсия коригираща - която е много добра наистина - имах 3 тестера, които с кеф използвах и мисля да си купя оргинала сега...

Какво значи корегираща емулсия? Нещо като фондьотен или .... нещо друго
Не, не е фон дьо тен - това е течен крем, срещу омазняване и проблемна кожа, попива много бълзо, не лепне, не оставя дразнещ филтър по кожата, до сега върху него си слагах фон дьо тена.

Пробвах този крем на AKYS на тестер 3мл.
PROGRESSIVE CREMA COLORATA ANTI ETA' 50 мл
http://www.wishbeauty.bg/products_progressive.htm
Отличен е, но цената ми е височка newsm78

# 245
  • Мнения: 7 947
А каква е цената, на сайта не виждам? При това тия продукти май са срещу бръчки и стареене...

# 246
# 247
  • София
  • Мнения: 7 097
Търся си подходящ за смесена кожа фон дьо тен, но не искам да е много покривен - нещо по-незабележимо ми се иска да ползвам. Някакви идеи и предложения?!

И аз си търся същото  Laughing
Смятам да тествам Clinique-Superbalanced Make-up и Estee Lauder-Double Wear Light.  Peace

Преди малко си взех Color Stay на Revlon за смесена и мазна кожа. Остава и цвета да съм нацелила  Wink Утре ще докладвам, щото съм на работа сега  Simple Smile

# 248
А каква е цената, на сайта не виждам? При това тия продукти май са срещу бръчки и стареене...

Имам цената от брошурата, разпространяват се на принципа на Ейвън. Козметиката е професионална, пробвах различни мостри  и си струва. Но цената е 64,90 и дори с 30-те % ми е скъпичко. Иначе дистрибуторката ми обърна внимание на процентите активни съставки и на отстъпката и ме зарибява да се включа и аз Simple Smile

# 249
  • Мнения: 83
Вчера си взех един матиращ крем на Юсерин, но не съм доволна - не само, че не матира добре, но и сякаш ми омазнява кожата още повече  Crossing Arms На всичкото отгоре ми смъди на очите и е ясно, че няма да го ползвам.
Моля, споделете опита си с наистина матиращи кремове, защото напоследък вложих доста средства в козметичната индустрия с несполучливите си попадения и е крайно време да си взема нещо, което ще матира добре.
аз ползвам матиращ флуид на Юсерин за смесена кожа - не съм имала проблем със смъдене и омазняване, текстурата му е по лека от тази на крем. По принцип съм с мазна и чувствителна кожа и всички кремове които съм ползвала не попиват, а ги изтривам след половин час и на всикото от горе и пъпки ми стават, но от флуидчето съм много доволна и си ползвам от години.
otgovora e avene.imat krem pudra za mazna koja

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 110

Givenchy Skin drink mat - хидратант за мазна кожа
Има и матиращ тоник Tone it true

# 251
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 207
Крем Neutrogena - Visibly clear - oil free moisturiser - пореден опит за матиращ крем

Имам измиващия гел и ми харесва

# 252
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 207
За да не пускам нова тема ще използвам тази за да попитам за смесена кожа какъв крем е подходящ за есенно/зимния период - хидратиращ? подхранващ? newsm78
Какви грижи полагате и каква козметика ползвате за поддържане на вашата смесена кожа през студените дни?

# 253
  • Мнения: 83
За да не пускам нова тема ще използвам тази за да попитам за смесена кожа какъв крем е подходящ за есенно/зимния период - хидратиращ? подхранващ? newsm78
Какви грижи полагате и каква козметика ползвате за поддържане на вашата смесена кожа през студените дни?


Поради излагането на силно слънце лятото,кожата е леко дехидратирана  и малко замърсена,погрешно е мнението че слънцето лекува малките пъпчици,напротив ефекта е точно обратен ,затова смятам че най-добре е да се отиде на едно почистване на лице за да се премахне мъртвата кожа и да се освежи тена.Добре е да се ползват хидратиращи и успокояващи маски.
През есента често има силен вятър  който освен че носи в себе си различни боклуци кара кожата да изпръхва и да се зачервява За да се предпазим от това и от зимния студ трябва над дневния крем да се слагат подходящи пудри или ФДТ,те нямат за цел само да ни гримират но и да ни предпазят , в аптеките вече има такъв макияж,по мое мнение най-хубавия е на Авен,защото е за чувствителна кова не създава комедони и не прави маска,ползвах и на Виши............еми не мога да кажа че ме впечатли,има и на Ла Рош не съм ги пробвала.
Ако ви се харчат пари Диор също е перфектен вариант,но аз ще си остана с добрите спомени. Heart Eyes
За крема за лице мисля че ако  е добър няма нужда да се сменя. За разлика от скалпа кожата на лицето не  става резистентна към продуктите.
Дано съм била полезна.
 

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 17:34 от drugata

# 254

Общи условия

Активация на акаунт