Наистина матиращ крем!

  • 76 970
  • 378
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 947
С една дума казано - препоръчваш Авен  Wink
Аз не го харесвам, нито Виши.
Лятото е най-прекрасният сезон за моята кожа, която е мазна. Изчезват всякакви пъпчици, тена се избистря, придобива здрав вид и загар! Слагам хидратиращи кремове, последния, от който съм почти доволна - Нивеа Оксижен, въпреки скептичната ми нагласа за него. Зимата слагам също хидратиращи кремове. Правя си маски постоянно, не сезонно. Почистването - също.  Не съм усетила положителен върху кожата си ефект от фон дьо тен или пудра освен подобрението на общия изглед, когато съм намацотена с тях. Затова ги приемам само като макиаж, а подхранването и хидратацията е друго нещо.

# 256
  • Мнения: 779
http://www.solvexcp.com/index.php?page=shop.product_details& … id=26&lang=bg
искам да го препоръ4ам на вси4ки с мазна или смесена кожа-ПРИ МЕН ДЕЙСТВА!!!
МОЖЕ БИ НЕ Е ТУК ТЕМАТА,НО ДЕЙСТВА Crazy
не изсушава,а 4исти и ХИДРАТИРА  bouquet

# 257
  • Мнения: 140
Ot ELEA sam mnogo  dovolna Flutter Opitai mislq, 4e nqma da sajalqva6 Laughing

# 258
  • Мнения: 3 413
На Евелине-3тата стъпка

# 259
  • Мнения: 4 292
Кажете някой хубав подхранващ крем подходящ  за зимния сезон. Кожата ми е по-скоро смесена. В момента ползвам Юсерин Хидро-Протект Флуид и съм много доволна, въпреки противоречивите мнения за него. Перфектен е за моята кожа, но ми се ще да я подхраня, а той е хидратиращ.

# 260
# 261
  • Мнения: 2 388

Не ти ли омръзна с този "запис". Пробвай с някоя друга дума. Peace

# 262
  • Мнения: 83
Кажете някой хубав подхранващ крем подходящ  за зимния сезон. Кожата ми е по-скоро смесена. В момента ползвам Юсерин Хидро-Протект Флуид и съм много доволна, въпреки противоречивите мнения за него. Перфектен е за моята кожа, но ми се ще да я подхраня, а той е хидратиращ.

ЗА ПОДХРАНВАНЕ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ НЯКАКВА МАСКА,ДОКОЛКОТО ЗНАМ ПОДХРАНВАЩИТЕ КРЕМЧЕТА СА ЗА СУХИ И ДЕВИТАЛИЗИРАНИ КОЖИ,А ЩОМ СИ ДОВОЛНА ОТ ТВОЯ КРЕМ НЕ ГО СМЕНЯЙ.АЗ РАЗБИРАСЕ КАТО ГОЛЯМ ПОЧИТАТЕЛ НА АВЕН БИХ ТИ ПРЕПОРЪЧАЛА ТЕХНИ ХИДРАНС ЗА СМЕСЕНА КОЖА И ХИДРАТИРАЩАТА И ПОДХРАНВАЩА МАСКА,АКО МОЖЕ ДА СИ НАМЕРИШ ОТ НЯКЪДЕ ТЕСТЕР ДА Я ПРОБВАШ ЩЕ СЕ ВЛЮБИШ В НЕГЯ  Heart Eyes  маже се на дебел слой и се оставя да попие кожата я изсмуква като гъба!!!!

# 263
  • Мнения: 3 413

Не ти ли омръзна с този "запис". Пробвай с някоя друга дума. Peace

 smile3532

# 264
  • Мнения: 4 292

ЗА ПОДХРАНВАНЕ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ НЯКАКВА МАСКА,ДОКОЛКОТО ЗНАМ ПОДХРАНВАЩИТЕ КРЕМЧЕТА СА ЗА СУХИ И ДЕВИТАЛИЗИРАНИ КОЖИ,А ЩОМ СИ ДОВОЛНА ОТ ТВОЯ КРЕМ НЕ ГО СМЕНЯЙ.АЗ РАЗБИРАСЕ КАТО ГОЛЯМ ПОЧИТАТЕЛ НА АВЕН БИХ ТИ ПРЕПОРЪЧАЛА ТЕХНИ ХИДРАНС ЗА СМЕСЕНА КОЖА И ХИДРАТИРАЩАТА И ПОДХРАНВАЩА МАСКА,АКО МОЖЕ ДА СИ НАМЕРИШ ОТ НЯКЪДЕ ТЕСТЕР ДА Я ПРОБВАШ ЩЕ СЕ ВЛЮБИШ В НЕГЯ  Heart Eyes  маже се на дебел слой и се оставя да попие кожата я изсмуква като гъба!!!!
Аз така и правя в момента - за подхранване ползвам маски предимно. Но нали уж за зимата не трябвало да се ползва хидратантен крем, та за това питах...В една тема даже ми разясняваха как от студеното време крема замръзвал, едва ли не, ако е хидратантен и за това трябвало да се нанася подхранващ.

А относно тестерите - аз никога не успявам да се сдобия с такива.  Confused В която и аптека да питам, все нямат. Купувам на късмет и само аз си знам на колко неподходящи за кожата ми продукти съм попадала.

# 265
  • София
  • Мнения: 504
Оф,и аз в клуба ooooh!Ползвала съм синята серия на Елеа,синята на Лореал,разни на Ейвън,и последно Нормадерм на Виши.Резултат-йок...Сега като прочетох цялата тема,се навих утре да отида в някоя аптека и да поразпитам,май се насочвам към зеленото кремче на Елеа,с чаеното дърво,ама колко ще е успешно.... Thinking

# 266
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
В момента ползвам Skin Mat на Darphin, но цената е просто убийствена.
Иначе съм много доволна, матира страхотно, държи, ухае много приятно.
Комбинирано с почисващия ароматен лосион чувствам кожата си страхотно.

# 267
  • Мнения: 2 388
В момента ползвам Skin Mat на Darphin, но цената е просто убийствена.

Сподели цената, дори и с риск да предизвикаш жертви пред мониторите. Simple Smile
Това аптечна козметика ли е?

# 268
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Продуктите им мисля, че могат да се купят от козметичните студия, които работят с тази козметика, както и от някои аптеки - Хит Младост, МОЛа .....
Матиращият флуид е 100 лв. (50 мл)
А почистващата емулсия 40-45 лв. (125 мл)

# 269
  • Мнения: 4
Аз използвам Fluide Hydratant Matifiant - Hydra-Matte Lotion за смесена кожа на Clarins и съм много доволна. Дори през лятото, в най-горещите дни, кожата ми издържаше почти цял ден без да почне да лъщи.  Simple Smile Има и маска от тази серия, която също много ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт