Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ох как завиждам на морските мами...но морето да се стяга че другия месец идваме.

# 46
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ох как завиждам на морските мами...но морето да се стяга че другия месец идваме.

И аз завиждам най-благородно.  Heart Eyes Ние това лято почти 90% ще се разминем с морето. Да не кажа 99%.  Sad

# 47
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ето ме и мен. В крайна сметка, след като не ми дадоха кредита, а кола ни трябва, решихме да купим малка стара ефтина количка сега, а като се върнем от родината и започна да работя целодневно, тогава да купим голяма и семейна, а малката да остане за мен.
Туку що мъжо ми се обади и ми каза, че ми е купил количката  cook beer2 да почерпя.  Mr. Green

И на Йована постоянно и се появяват лишеи по лицето и немога да разбера, реакция ли е към нещо или просто и е чувствителна и по- суха кожата. Третирам ги с хидратиращо кремче  Peace

Слава богу че и тук живея на морето. На километър ми е плажа. Без море немога да дишам.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 733
Бобченка,а честито! Party Hug

Охх... и аз нямам търпение да отидем вече на моренце но за в БГ не сме решили кога,а за извън БГ септември на по хлад Crazy

# 49
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Бобче, честито.  newsm01 Ей, днес много кола, много нещо във форума.  Mr. Green Искам и аз. Ама по-голяма от сегашната. Ама няма да ме огрее тая година.  Mr. Green Че мъжа ми си е поръчал майсторска китара на един прочут италиански лютиер, дето струва колкото пет коли сигурно.  Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 1 216
Ей, днес много кола, много нещо във форума.  Mr. Green Искам и аз. Ама по-голяма от сегашната. Ама няма да ме огрее тая година.  Mr. Green Че мъжа ми си е поръчал майсторска китара на един прочут италиански лютиер, дето струва колкото пет коли сигурно. 

После с майсторски изкараните парички от майсторската китара - майсторска кола за майсторката!

# 51
  • Мнения: 498
Здравейте и от нас! НАли сме миткала, от 3 чак сега се прибрахме.
Отчет от консултация 8140 и 74см +4. Разбихме всички представи на педи, тя ме овещяваше за 8кг на годинката и с умилене си спомняше колко малка й я докарали в кувиоза. За моя радост това вече е минало незабравимо и дано никога не ми се налага да минавам пак оттам.
Оф сега с мойта майка имам голям проблем. Ходила да чисти на гробищата и я ухапало нещо. Ама нали е много силна, не отишла на лекар, а те си бяха на Монтана и днес добре че минаха да се видим. А що да видя, кракът й е подут, ухапанато е две съседни дупки, прилича ми на като от змия, снощи я тресло. Изритах я на лекар, той я наплашил, че може да направи тромбофлебит, изписал й разни лекарства и сега трябва да лежи с вдигнат крак, да се разнесе. Абе само проблеми.

# 52
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ей, днес много кола, много нещо във форума.  Mr. Green Искам и аз. Ама по-голяма от сегашната. Ама няма да ме огрее тая година.  Mr. Green Че мъжа ми си е поръчал майсторска китара на един прочут италиански лютиер, дето струва колкото пет коли сигурно.

После с майсторски изкараните парички от майсторската китара - майсторска кола за майсторката!

Аз отсега съм го предупредила, че оттук насетне парички само за струни ще има на разположение.  Naughty А иначе и на немайсторска кола съм навита, само да е маааалко по-големичка от сегашната, че в тази сме като в дядовата ръкавичка.  ooooh!

Елис, дано да й се размине бързо и безпроблемно на майка ти.  Praynig

# 53
  • Мнения: 195

После с майсторски изкараните парички от майсторската китара - майсторска кола за майсторката!
smile3521

Елис, всичко ще се оправи, не се притеснявай Peace
Бобче, честито возило!  newsm01

# 54
  • Мнения: 1 554
Здравей те,днес бяхме на плаж,Теди спинка а мама си пе4и кълките Mr. Green

# 55
  • Мнения: 564
Здравейте   bouquet
Ние сме ОК, ходим по разходки, бяхме при баба ми в провинцията за 7 дни, където Неди напълни още повече бузаците  Joy
Честито на празнуващите!!!!
Морска...Харесвам твоя стил  newsm53 Много си готина  Heart Eyes Whistling И аз бих се поразходила из морската..нооо уви след 2 месеца ще да е... Tired
Мами вие на море малките ще водите ли?

# 56
  • Мнения: 1 554
Беличка, не съм за изпускане нит съм грозна ,нит съм дибела,от хубу по хубу съм Flutter Mr. Green

# 57
  • Мнения: 82
Беличка, не съм за изпускане нит съм грозна ,нит съм дибела,от хубу по хубу съм Flutter Mr. Green
Брейййй и скромна не си! Joy Joy Joy newsm62 smile3521

# 58
  • Мнения: 564
Беличка, не съм за изпускане нит съм грозна ,нит съм дибела,от хубу по хубу съм Flutter Mr. Green

Знам, знам...нема да те изпусна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Само да кацнем у Варненско  smile3508
Беличка, не съм за изпускане нит съм грозна ,нит съм дибела,от хубу по хубу съм Flutter Mr. Green
Брейййй и скромна не си! Joy Joy Joy newsm62 smile3521
Ама тя скромността краси човека, а тя Морска нема на къде по-!!!! 
 Crazy

# 59
  • Мнения: 1 554
Въобще  не съм скромна Whistling

Общи условия

Активация на акаунт