Януарски сладури 2005 - 13

  • 53 131
  • 222
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 366
D_e_s_i_t_o погледни този сайт за конструктор на Лего - на 31 страничка при Лего има конструктори с общи части като този който търсиш. Те имат и магазин на площад Славейков и в МОЛ София.

# 181
  • Мнения: 863
Искам да попитам какви книжки купувате на децата си на тазаи възраст?Моят Ивко вече не са му интересни приказките, поредицата за Франклин ми се струва,че е малко бебешка за него и просто не мога да измисля какво би го заинтригувало в момента,а ми се иска да не оставаме без книжки за тази възраст...

# 182
  • Мнения: 1 988
Ние му купуваме поредицата Чародейства на Егмонт, но забелязвам, че по-старите книжки са му по-интересни. Например тази новата "В небето" беше много глупава-детето трудно запомни сложните имена Crossing Arms

# 183
  • София
  • Мнения: 6 182
Последно мъжът ми купи на Ева, ето това: http://knigosviat.net/?bookstore=book&book=147353&buy=%D … D0%BD%D0%B8%D0%B5
Аз я приех скептично, стори ми се, че е малка. Но тя проявява завиден интерес, всяка вечер четат преди лягане и е запомнила доста неща: за черни дупки, мъглявини, знамената на различни страни и т.н.

# 184
  • Мнения: 657
Момичета, наясно ли сте със системата за училища и пред училищни групи.Нашите е януарчета догодина къде трябва да са? Да не ви се стори глупав въпроса ми  Rolling EyesРешението да тръгне на 6 или 7 г в първи клас лично от нас ли трябва да се вземе?

# 185
  • Мнения: 1 988
Момичета, наясно ли сте със системата за училища и пред училищни групи.Нашите е януарчета догодина къде трябва да са? Да не ви се стори глупав въпроса ми  Rolling EyesРешението да тръгне на 6 или 7 г в първи клас лично от нас ли трябва да се вземе?
  и мен ме интересува, че съвсем се обърках вече newsm78

# 186
  • Мнения: 863
Момичета, наясно ли сте със системата за училища и пред училищни групи.Нашите е януарчета догодина къде трябва да са? Да не ви се стори глупав въпроса ми  Rolling EyesРешението да тръгне на 6 или 7 г в първи клас лично от нас ли трябва да се вземе?
И аз се чудя това, говорих с госпожата в градината,ама и тя не е много наясно, май изборът остава наш...
На мен изобщо не ми се иска да го пускам на 7 години и 8 месеца( на колкото ще е ,ако си тръгне с набора, както всички ме убеждават).Ама пък дали няма  да е малък , ако тръгне предната година  newsm78 Знам ли и аз....На 6 години и 8 месеца ще бъде, това си е почти 7 , не е ли така.....

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 366
Поне за сега всеки родител сам решава кога да тръгне детето му на училище. Предучилищната обаче е задължителна и не може да се повтаря. Така че решението трябва да се взема скоро.

Има проект всички деца да тръгват на 6, но нашите дали ще ги хване не се знае...

За книжките - купуваме приказките по филмите на Дисни, различни за учене на цифри, логически задачи. Последно купих една енциклопедия с човешкото тяло /вътре има пластмасови части/. Реших че ще ми е по-евтини вместо да купувам всяка седмица по 1 списание с някаква част.

# 188
  • София
  • Мнения: 7 035
Аз ще пускам Мартин с набора си на училище, живот и здраве догодина ще е ІІІ група, после предучилищна и така, хич не бързам с училището.

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 366
Май догодина всички януарски сладури ще са предучилищна заедно с набор 2004. Поне така съобщиха по телевизията...

Подготвихте ли подаръците вече?

# 190
  • Мнения: 1 988
sorry, no tuka nemam kirilizator Embarassed
vzehme nie podaruci ve4e no imam pitane-predu4ili6tnata v u4ili6te ili v detskata gradina se kara newsm78

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 366
Ако детето ходи на градина си кара 4-та група, която си е предучилищна. Ако не е ходило на градина кара предучилищна в училище.

Ние писахме писмо до дядо Коледа, което аз скрих след това и така купихме подаръците, че иначе всеки ден имаше нови желания и ние не знаехме какво да купим...

# 192
  • Мнения: 1 988
Според вас, кое е по-доброто решение-в градина или в училище да се кара предучилищна Thinking
Иначе и ние писахме писмо до Дядо Коледа и естествено го пуснахме и сега Георги само чака, обаче мин.ден се ядосваше, че е написал само едно желание Mr. Green

# 193
  • Sofia
  • Мнения: 366
Не знам, Тея ходи на градина и там ще си кара предучилищната. Познати деца, познати учителки, а и те са им свикнали и ще и е спокойно.

Моето дете 2 години поред искаше по 5 играчки от дядо Коледа. Тази година пак се нагласи и поръчваше принцове и принцеси и прилежащите им замъци и каляски, но понеже в къщи /предполагам че и в другите къщи е същата картинка/ куклите са прекалено много и вече ги иска само от колекционерска гледна точка. Отделно от време на време някое гостенче и ги рисува. И аз и казах, че тази година кукли няма да получава. Ограничи се до 2 подаръка. Вчера имаха тържество в градината и тя е притеснена да не си остане само с този подарък. Не е убедена, че е от слушащите...

# 194
  • София
  • Мнения: 6 182
Ева също предполагам ще си я кара в детската предучилищната, сред познатата обстановка. От опита ми с племениците имам наблюдения, че ако се кара в училище е добре да е в училището и  при учителката, при която ще е първокласник детето. Така се познават вече и в 1-ви клас е по-спокойно.
Ева засега 2 години е с по 1 подарък. Решава го още октомври месец и колкото повече я питам, толкова повече го натъртва. Миналата година беше сватбата на Пепеляшка и Принца, тази година е къщата на Мики Маус и приятелите на Мики Маус. Приеснява ме следващата година да не измисли нещо дето Дадо Коледа не може да го осъществи, защото е невъзможно да я изманипулирам и да си смени желанието  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт