ЯНУАРСКИ мами с изненада, наблюдават бебешка каскада!

  • 9 536
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Иначе и ние на 17 бяхме на консултация- 7 000кг и 64см, направо бижу за дете дето е само на кърма.

Ами че ние наддавахме повече когато хранех малката само на кърма, отколкото сега, когато е на АМ...

Цитат на: Pampita

шишетата[/b
, каза да не избързваме да купуваме стъклените, защото пък в тях имало олово.  Stop

 Joy Joy Joy
Ще падна направо....Ново двайсе Simple Smile)))

# 31
  • София
  • Мнения: 240


Относно шишетата, каза да не избързваме да купуваме стъклените, защото пък в тях имало олово.  Stop


 Joy Joy Joy
Ще падна направо....Ново двайсе Simple Smile)))

Аз си мисля че много се втеляваме с тези шишета. Всяка от нас иска да е добра майка и по тази причина преувеличаваме понякога. Ако трябва да предпазим детенце от всичко ще трябва да го държим под похлупак. След като ми се случи нещо лошо почнах да гледам по-трезво на нещата. И да се опитвам да предпазвам детенце от големите беди и да оставям настрана незначителните неща.


# 32
  • Мнения: 57
Ханна,мерси за новата тема!  bouquetБлагодаря на всички,които гласуваха!
Днес се очертава хубав ден,пожелавам много усмивки и спокойни бебчета!

# 33
  • Мнения: 367
Привет и от нас.Ние днес кусахме месце-пилешко на Hipp,много ни хареса,ама нали и дадох само 6-7 лъжички,и после не искахме зеленчуковото  hahahaАма шишето свърши работа  baby_neutralИначе вече с лъжичката сме перфектни-ядем си стабилно.Хапваме и кашичка следобяд с плод.
Пампи те хиляда глупости за тез шишета.Аз имам на Авент и на Чико,ама за пюретата си взех 2 на Камера,имат по-голяма дупка.Еми мога да кажа,че откакто съм ги взела ползвам тях не само за пюре,ама и за мляко.Ами те са супер.Преди от на Авент малката ядеше 60-70мл.и реве,а то Фризовома е по-гъст и бавно го смуче.А сега изява 150-160 мл.без проблем.
Приятен слънчев ден на всички  bouquet

# 34
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мами, моля тези от вас, които знаят хапчета за спиране на кърма, да споделят.  bouquet

# 35
  • Мнения: 68
Ewito- на самата каша на Слън4о пише, 4е е без глутен, аз за това я взех. Сега 4естно казано се 4удя дали от кашата рева или от зъб. Днес също е страшно крив и като го разгледах хубаво, вен4ето му е разранено, така, 4е днес със сигурност пла4е от зъбето. Няма температура, но е страшно крив.
Кафяво ме4е, невенска- то4но 6-я месец е третата криза на растежа, когато беб4ето по4ва да су4е по-на4ест, за да стимулира по-голямо производство на кърма. Така, 4е може би това е при4ината. Спомням си, 4е пишеше, 4е трае 3-4 дни до седмица. Преценете си добре. Сашо го захраних преди месец, но той е с по4ти месец по-голям от ва6ите сладунки и сигурно с поне 2кг по-дебел Laughing, та за него беше ясно, 4е не му стига.
Atti- графа потенциални опастности
- запо4ва се от контактите- има предпазиттели за контакти, оби4ат да ровят в тях с каквото им падне
- вси4ки дуп4ици
- дребни предмети, които могат да бъдат погълнати или натикани в нос, ухо и др дуп4ици
- Вси4ки ръбести мебели са потенциална опастност, независимо дали беб4ето пълзи или върви. Когато каката пълзеше/прохождаше, бяхме махнали дръжките на 4екмеджетата, защото като залитне и се халоса на тях е страшно.
- Покривките са им много интересни и нищо, 4е уж беб4овците не са много силни и уж пълзят, могат да издърпат покривката на масата наред с вси4ки 4инии и прибори. Каренца
- Вси4ки леки4ки неща като клавиатура на компютър например, кабели.
- телефон- на високо, 4е е много интересен
Моми4ета допълвайте, сега е момента, защото тепърва се запо4ва. Някои беб4ета прохождат на 7 месеца, а други сигурно ве4е пълзят. Сега идва и периода с проходилките и наистина е хубаво да сме напред с материала Laughing
Аз тръпна в очакване на свеки днес и ме гони нервата. Ще докладвам как е минала визитата при първа възможност. Стискайте ми палци, 4е положението е военно Laughing
dega- Достинекс е хапа, струва 10 лв хапа. Купуваш 2 хапа и пиеш по  половин хап4е на 12 часа. Аз си купих, но с вси4кия си акъл ги забутах някъде и не мога да ги намеря. Снаха ми ми ги препоръ4а, на нейна приятелка е спряла кърмата от хап и половина, но на нея пък не. Като ги изровя и аз ще ги излапам Laughing

# 36
  • Мнения: 51
Коконка, то за глутена ясно, но мен ми е и за млякото, понеже в сайта им пишеше, е имат 2 направления - безглутенови и безмлечни , но не и двете в едно, както и да е.
Момичета, извинете за любопитството , ама защо ще си спирате кърмата? Rolling Eyes
Моят Мариянчо за първи път направо пълен оборот - гръб - корем - гръб, май ще трябва да мисля за нещо, което да постеля на земята вече. newsm78
Ние отиваме да обядваме, стискайте палци да изяде цяло бурканче.
Ваня, браво на вас и ние скоро ще купуваме, ама ще е сигурно с пуешко, защото педи каза, че вече се изчерпвали запасите на желязо и трябвало месо, пък моя само като чуе, че нещо му липсва на детео и полудява, аз исках поне до 6-тия месец да чакам, но той всеки ден ме подпитва кога ще купуваме месни пюрета...вече не мога да се правя, че не го чувам. Rolling Eyes
Прятни разхидки на всички, днес времето е мнго хубаво - прохладно и приятно!

# 37
  • Мнения: 332
Защо на кърмачета трябва безмлечна каша?

Не може ли млечна каша вода? Нещо много ме мързи да се цедя  Embarassed

# 38
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Честити 6 месеца на Радостинка! Hug

Днес ходихме да правим изледванията, следобед ще проверя в интернет какви са резултатите.
И две стъклени шишета си купих за вода:whistle:

А, видях резултатите, хемоглобин 110, мисля че е добре Grinning

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 13:23 от Филипина

# 39
  • Мнения: 2 136
Преди няколко дни мислех да пиша за шишетата. Някъде казаха, че шишетата също имат срок на годност и той е 3-4 месеца. В смисъл да се ползват толкова. Че не трябва да са надраскани, затова да не се мият с разни телчета. И да не се изваряват постоянно а само преди първата употреба.

# 40
  • Мнения: 1 325
Привет и от мен в новата темичка HugЧудесна е!
Валя, и аз вчера дадох няколко гласа за Гого.Днес пак ще дам Simple Smile
За шишетата аз имам стъклени на Нук и Чико, също и на Авент но са предимно за вода.За кърмата и аз се моля да имам още дълго Praynig Но аз съм си упорита, понякога имам и лактационни кризи но не се отказвам.От пети август заминаваме в Созопол.Резервирах стая на 50метра от плажа, с малко дете няма как иначе.Ще сме там близо 3седмици така че някой ако почива там в този период да каже Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Момичета, само да поясня за конкурса на Гого, защото чета че сте гласували по няколко пъти на ден .. от различни майли и т.н.
Първо пишете си адреса, отваряте си пощата и от там се активира гласа за Гого.
Това е само първия път.
После всеки ден само отвярате линка на Гого и давате своя глас.
Имаме право по 1 път на ден.

Да направим мощна агитка и да ги победем канадците!!!
Срокът е до 15 юли. Гласувайте всеки ден!!!
Имаме реални шансове за успех! Освен това Гого си заслужава!!!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Браво!!!
Преди 2 мин. рефрешнах - 75 гласа, преди малко 77 !!

На първо място е Гого, но трябва да го поддържаме. Ако искате да следите как върви класацията - http://photocontest.babystages.ca/en/leaderboard/leaderboard.php

 Mr. Green

# 43
  • Мнения: 6 274
И аз упорито гласувам за Гого Hug. Давайте да им разкажем играта на канадчетата !!! Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 308
Хайде и аз дадох своя глас за Гого
 Hug
Ама какъв е сладур!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт