Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 09 -Тема 30

  • 21 184
  • 664
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 50
Я виж ти, току що са рефрешнали част от сайта на Ейвън

# 646
  • София
  • Мнения: 4 178
Я виж ти, току що са рефрешнали част от сайта на Ейвън
За кое говориш?

# 647
  • Варна
  • Мнения: 112
Момичета, дали ще мога да направя рекламация на 2 дезодоранта Pro Adventure-като си отворих кашона,капачките им бяха изхвърчали нанякъде и ОПАКОВКИТЕ , ОСОБЕНО ЕДНАТА, БЯХА С ДОСТА ОЛЕКОТЕНО СЪДЪРЖАНИЕ, а топ-бланката, която на всичко отгоре е за зонални, беше напоена и ухаеше на Pro Adventure. Та... бяха поръчани в комплект с рол-он, но аз не мога да ги дам в това състояние. Преди време пак имах едни ароматни рол -он Passion dance, които бяха протекли и с половин съдържание , ама нейсе, не си струваше. Но сега бяха за подарък и ме е яд...., но как да докажа, че са били в такова състояние продуктите Sad

# 648
  • София
  • Мнения: 4 178
Момичета, дали ще мога да направя рекламация на 2 дезодоранта Pro Adventure-като си отворих кашона,капачките им бяха изхвърчали нанякъде и ОПАКОВКИТЕ , ОСОБЕНО ЕДНАТА, БЯХА С ДОСТА ОЛЕКОТЕНО СЪДЪРЖАНИЕ, а топ-бланката, която на всичко отгоре е за зонални, беше напоена и ухаеше на Pro Adventure. Та... бяха поръчани в комплект с рол-он, но аз не мога да ги дам в това състояние. Преди време пак имах едни ароматни рол -он Passion dance, които бяха протекли и с половин съдържание , ама нейсе, не си струваше. Но сега бяха за подарък и ме е яд...., но как да докажа, че са били в такова състояние продуктите Sad
Защо да не можеш, просто се обърни към координаторката ти или зоналната. Носиш продуктите с копие от стр. на фактурата където са описани и да ти попълнят съответния формуляр. Успех!

# 649
  • Мнения: 50
ми....докато си разглеждах последните поръчки и дадох начало на сайта, видях нов облик, учудих се че по това време го подновиха, не съм забелязвала до сега промени по сайта извън работно време.

# 650
  • София
  • Мнения: 4 178
ми....докато си разглеждах последните поръчки и дадох начало на сайта, видях нов облик, учудих се че по това време го подновиха, не съм забелязвала до сега промени по сайта извън работно време.
Променили са начина на разглеждане на каталога, но Специалните още си стоят така

# 651
  • Варна
  • Мнения: 112
Благодаря за подкрепата  bouquet, ще ви пиша как съм се справила с проблема.

А относно сайта, преди час си пуснах поръчката и вече е фактурирана, еййй ...много бързи. Не остана ред за добавка даже , ако ми се наложи, както обикновено:)

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 23:32 от фенка на МЕЧО ПУХ

# 652
  • Мнения: 50
Благодаря за подкрепата  bouquet, ще ви пиша как съм се справила с проблема.

А относно сайта, преди час си пуснах поръчката и вече е фактурирана, еййй ...много бързи. Не остана ред за добавка даже , ако ми се наложи, както обикновено:)

от кой каталог си пуснала поръчка? виждам че за редовна дават К10, възможно ли е?

# 653
  • София
  • Мнения: 4 178
А относно сайта, преди час си пуснах поръчката и вече е фактурирана, еййй ...много бързи. Не остана ред за добавка даже , ако ми се наложи, както обикновеноSimple Smile
И аз писах по-напред относно бързината за фактурирането, въобще не чакат да мине крайния час за чекване.
фенка на МЕЧО ПУХ , ще ти отговоря, че това е експресна, те са до последния момент.

P.S.
Сега отварям сайта и снощните нови неща ги няма, явно нещо са работили през ноща и са върнали старата картина.

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 07:47 от rimar

# 654
  • Мнения: 994
 Момичета видяхте ли специалните предложения?Нещо тези цени  ми се струват нереално ниски???  Shocked    

AT Пяна за коса  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Душ гел ESSENCE  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Спрей за тяло AVON EXTRAORDINARY  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Лак за нокти LILAC GLAZE  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Парфюм AVON SHINE  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Душ гел BLACK SUEDE TOUCH  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Тоалетна вода Blue Rush 30ml  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Крем п/в стареене SPF30  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Пяна за вана ябълка и канела  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Прозрачен коректор/пъпки  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Балсам мак/баден  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

CT Червило Gold Spice  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Dream life body spray  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Стик против пъпки FOR MEN  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

FW Омекотяващ крем  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Гривна GOLD BEAD  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Колие Gold Bead  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Гланц за устни LIQUID FLUX  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Гланц за устни RANGE OF ROSE  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Спрей IMPERFECT  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Душ гел IMPERFECT  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Душ гел INDIV BLUE  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Двоен молив за очи TURQUOISE/WHITE  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Спрей LYRICAL  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Балсам устни алое/авокадо  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

PLANET SPA Лосион за тяло маслина  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Спрей за тяло PRO WILD  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Летен парфюм PUR BLANCA  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Душ гел SENSES SUMMER BURST  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Течен сапун SENSES WINTER 300ML  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Колие GWEN  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

UCR Червило SOALR ROSE  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

Тефтер Hello Tomorrow  Специално Интернет предложение  3.90 лв 
 

# 655
  • София
  • Мнения: 5 828
Според мен, още не са актуализирани.
Не може всичко да е по 3,90.

# 656
  • Мнения: 157
да и аз като гледам как всичко е по 3.90 просто няма как да е актуално

да се похваля че се обадих на координаторката че не са ми фактурирали тоалетната вода Рома от топ и тя каза че ще оправи нещата, но каза че номера ми е правилен бил т.е. почва със 6, ако съм била поръчала от бланката за зонални дето номерата почват със 7 - сори няма.
което не е много коректно ако се замисли човек щото ако не беше форум-а аз нямаше да знам за обърквацията в крайна сметка те са ми пратили грешна бланка
но както и да е важното е че ще се сдобия с тоалетната водичка:)

# 657
  • София
  • Мнения: 4 178
Още снощи коментирахме поредната ........ца. То и картинките не съответстват на имената им. Снощи ги попитах с едно кратко въпросче, но още нямам формалния отговор на Ейвън.
Miles, ние всички получихме бланката, която не ни е нужна и наистина, благодарско на форума-иначе, сори!
Не би ли трябвало да си понесат последствията, но не знам как ще да стане newsm78

Отговориха ми-запознати са с проблема и се работи за отстраняването му!

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 09:57 от rimar

# 658
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
 #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire ooooh! :ooooh
ще се гръмна!!! можели да съм такава блейка!
и при мен е било бланка за координатори и си ги пуснах и се усетих чак сега като ви изчетох коментарите... вече е късно, не може нищо да се направи... дали поне ще дойдат.. ей ама ме е яд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ooooh!

# 659
  • Мнения: 50
#Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire ooooh! :ooooh
ще се гръмна!!! можели да съм такава блейка!
и при мен е било бланка за координатори и си ги пуснах и се усетих чак сега като ви изчетох коментарите... вече е късно, не може нищо да се направи... дали поне ще дойдат.. ей ама ме е яд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ooooh!


Всичко което аз пуснах беше от бланката за координатори, с кодове започващи с 7, и всичко си получих, но бяха изчислявани на др.%, ама по късно се оправи и това

Общи условия

Активация на акаунт