Сега с коремчета напред, ОКТОМВРИ - всички на отчет!

  • 10 329
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 42
mylili, разколебаваш ме, а толкова ми се ходи на този концерт! Thinking Макар, че като се замисля таткото как ни надува тука музиките редовно може и да свикнем до тогава Joy ! А и наскоро ме завлече на едно рали...уффффф аз се разритах, а за бебчо да не ви говоря! Все си мисля, че Металика ще са балсам за слуха след това преживяване! Разбира се сериозно трбва да се помисли, все още има време, ще узрея до тогава!  Peace

# 286
  • Мнения: 558
За концертите- аз май в осмия месец бях на един ужасно дълъг, към 8 часа такъв. Киснахме толкова за да чуя Корн, които естесвено свириха последни. В една гъзарска ложа бяхме, където идваше персонал да ни носи напитки и каквото си поискаме... имаше си меки седалки и тоалетна само за нас (това в залата, в която обикновено се играе професионален хокей в Тампа) , изобщо всички удобства... Та, на малкия нищо не му стана... определено много риташе от вибрациите, обаче мен ме удари нещо нервата, и на 3тото парче на Корн обявих, че си тръгваме. Още не мога да си обясня защо така, но май ме беше "хванал съклета" както казва баба ми... Между другото сигурно от тогава му е останало на моя младеж, чуе ли тежка музика от сорта да тича пред стереото и да започва да "танцува", без никой да го е учил.
За тапата- на мен точно на термин ми изтекоха водите и изобщо не забелязах тапа, но мъжът ми заподозря една съмнителна лигавица с малко съсирече, под душа... това докато се чудихме дали ми изтичат водите или не Mr. Green... бяхме доста смотани тогава, но това е друга тема.
За граматиката хубаво е да имаме правилно изписани заглавия, да... въпреки, че от много четене из форума (не октомврийския, а изобщо), човек получава изкривяване на представата за правилност. Аз например се чувствам гузна като пиша порастнал с "т", щото масово се пише "пораснал", за "обесня" не ми се обяснява...  Laughing

Да не се обидите моля, но да знаете, че много се смях с лапсуса за "двупотопния" апарат и за големия жълъд, под който си почиват някои хора... Бременни сме и подобни грешки са ни простени.  Laughing Laughing Laughing
Щях още нещо да пиша, но забравих какво беше  newsm78...
Чао засега от нас!

# 287
  • Мнения: 269
Муци,стискам ти палци всичко да е наред до времето за раждане.Гледай да си мислиш за хубави неща,знам ,че е трудно ,но опитай.
Mylil,Крисси,пожелавам ви приятни емоции на прегледите и само хубави новини!После да разказвате.
Мая,приятно море,аз вече ти го пожелах.
Инче,в 22г.с. и 6 дни беби е бил 583гр.,дължина на бедрото- 4.10см.,BPD-това би трябвало да е диаметър на главичката е било 5.74см.Май са по-малки и от твоите.

# 288

Общи условия

Активация на акаунт