Как да напълнея здравословно...и в гърдите?

  • 59 096
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3
Там е проблема. Дамите с крушовидна форма искаме да отстлабваме от кръста надолу, а с диета има доста добър ефект, но гърдите и раменете също отслабват. Всички ни се възхищават, добрия сутиен с подсилване ни спасява, но истината ...Сутиенът е "празен", бюста ни се смалява също. Не знам какво може да се направи в този случай. Не съм чувала нещо да има ефект освен обратното напълняване

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 1 053
И аз искам да напълнея, че и в гърдите съм постна Simple Smile
Преди време ми беше  попаднало за някаква диета за хранене на един руснак и с нея се уголемявал бюста. Беше в руски сайт и платено. Някой чувал ли е за нея?

# 107
  • Мнения: 6 214
Някои противозачатъчни таблетки имат УАУ  Crazyефект върху гръдната обиколка. Поне при мен де. Peace

# 108
  • Мнения: 421
И моята реакция за страничните ефекти от противозачатъчните е УАУ:
"Увеличава се риска от някой ракови заболявяния като рак на млечната жлеза,заболяванията на гърдите,има момичета приемащи контрацептиви развили фиброаденоми, наблюдава се окосмяване,нарушения в хормоналния баланс,напълняване,депресивни състояни,тревожност,нервност,загуба на либидо.
Според изследване,публикувано в списание “Ланцет”,жените приемащи,орални контрацептиви, са изложени на риск от заболяване от рак на шийката на матката.Колкото по-продължителен е приемът на таблетки,толкова по-голям става и този риск.
Подробно изследване в САЩ,доказва,че при жените след менопауза,които са приемали контрацептиви преди раждането на първото си дете, рискът от заболяване на рак на гърдата е 44% по-голям, отколкото при жени,които никога не са използвали хормонални таблетки.Смята се, че това е свързано с естрогена в оралните контрацептиви.
Изследване проведено преди години в няколко еврпейски държави, доказа че има пряка връзка между жени приемали дълги години противозачатъчни и деца от мъжки пол родени след тези приеми.В почти 30% от случаите момчета,чиито майки са приемали с години хормонални таблетки са станали хомосексуалисти."
П.С. да доба добавя и почти сигурната поява на целулит  Peace

# 109
  • Мнения: 6 214
90% от жените от европеидната раса така или иначе имат целулит. Peace

Общи условия

Активация на акаунт