Летели ли сте бременни, моля за съвет!

  • 2 319
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 753
Не съм вземала нищо и нямах проблеми... Единствената кофти ситуация беше, когато един час преди полета за БГ на таблото се изписа canceled  Shocked  Беше ми много криво, последваха една камара разправии и като се прибрах в БГ се разплаках, явно хормоните ме бяха ударили...  Rolling Eyes

# 31
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Летяла съм няколко пъти от 4-я до 8-я месец по никакъв начин не ми се отрази пътуването.Пожелавам ти лека бременност и лек полет

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Гинеколожката ми издаде медицински лист с който удостоверяваше, че мога да пътувам. Топва за всеки случай ако ми поискат на летището.
Предлагам ти да си направиш застраховка, така, ако се наложи мед. преглед в страната където отиваш, няма да плащаш безумни такси.
Аз пътувах в началото на 5-и м. Варна-София-Лондон-Ямайка. Само полета до Ямайка е 10 часа... с преходите - 24 часа.
Връщах се отново по същият маршрут в 30 г.с., няма да лъжа, изморих се, и контракции получих, пих Хо Шпа, Магнерич, почивах повече след това.

# 33
  • Мнения: 676
Аз съм летяла до Мадрид края на 5-ия месец и нищо не съм пила.

# 34
  • Мнения: 682
Летяла съм във втория месец от бременността си и след това в седмия. Полетите бяха кратки - единия - 2 часа, другия - 5. Докторът ми препоръча да започна да пия нош-па и Магнерот два-три дни преди полета за успокояване на матката. Ако нямаш проблемна бременност мисля, че можеш да летиш. Най - добре, разбира се, е  да се консултираш с гинеколога ти.

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Летях в началото на третия месец. Докторът ми разреши с триста зора, понеже 2 седмици преди полета лежах вкъщи с кървене. Слава богу, всичко мина добре.

# 36
  • Мнения: 139
Аз летях в края на четвъртия месец. Полетът беше около час и половина и нямах никакви проблеми и не носих нищо, но предварително се консултирах с лекар.

# 37
  • Мнения: 160
Ами аз по принцип сам си Пантелей пътник... в 28 гс от Сан Франциско do Азия; после 2 часа полет за удоволствие, после медицинска евакуация за 2 часа (не по спешност, а да родея в по-хубава болница)... нищо не си носих а и не ми е трябвало...

# 38
  • Мнения: 3 478
Летях миналото лято (4м.) след 7 проблемни седмици в началото, но проблеми не съм имала. Не съм пила нищо, ама и не ми е дошло на ум да си нося нещо с мен. Спокойно, ще мине, няма от какво да се притесняваш, а и полета ти гледам не е дълъг.

# 39
  • Мнения: 367
Няма никакъв проблем. Аз летях в трети месец и после в пети и изобщо не усетих какъвто и да било дисконфорт. Като цяло си имах и доста лека бременност.

Общи условия

Активация на акаунт