МНОГОДЕТНИ МАМИ 38

  • 19 069
  • 325
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 710
Цитат
Наталка, само така! Много си борбена! Възхищавам ти се! Според мен най-подходящи за многодетни майки са професии, които може и от вкъщи да ги практикуваш.
Наде,дай конкретно  PeaceОбаче проблема при мен е финансов.Искам да уча нещо за минимум пари.Мечтата ми е фотография.Интересна ми е теология.Имах 6 по математика,но беше много отдавна.И така.
И да ви кажа Джо пак е болен,с висока температура и зачервено гърло,повръщане и възпаление на двете очи.От както се върнах на работа това ми е втори болничен,незнам какво да правя и аз почвам да мисля за работа в къщи.
Утре ще ви чета по-внимателно и ще се включвам по-активно.
Лека вечер на всички  Hug
Габи,влязох в готварския ти,направо ми изтекоха очите и лигите  CrazyКак може такива работи  Mr. Green
Пак имаме рожденици,Честито !

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 21:03 от natalia_viktorovna

# 46
  • Мнения: 66
Здравейте,мами!Днес малката ми дъщеря-Яница и баща ми имат имен ден.Понеже не умея по друг начин Embarassed,затова с наличното Popcorn cook beer2Иначе ние сме още 2в1,а около мен в отчетните валят уж юлски бебета.

# 47
  • Мнения: 1 744
Честито на рожденика - Ангел на too many boys , и именниците Яница на lucia и на нейния татко! Да са много здрави и безкрайно щастливи! Hug

Натали, не знам какво те влече. Но мисля, че има доста професии, които са за свободна практика, най-вече в областта на услугите - счетоводство, компютърни услуги/набиране и обработка на текст/, гледане на деца, за друго в момента не се сещам.

Весел ден на всички! Hug

# 48
  • Мнения: 1 410
Честит Имен ден на Яничка и нейния дядо!
lucia, ти си преди мен - затова - Леко раждане,майче!

Мили мами,вярно че в този сезон сме в камерен състав ,но все пак - искам съвети относно кърменето от мамите ,които са кърмили дълго.Спазвахте ли режим или бяхте на поискване,изцеждахте ли се дълго време или само в началото.С какво се хранехте и как подържахте лактацията?Имам два месеца и затова до тогава - давайте съвети.

# 49
  • Мнения: 710
Момичета,това ми отговориха на едно мое запитване.
Цитат
Можете да запишете задочно обучение в гимназията. Документи се подават в гимназията до 31 август т.г. След успешно завършване получавате Свидетелство за професионална квалификация, трета степен. Курсът на обучение е две години.
Трета степен  newsm78 това добре ли е?Или все едно нищо.

# 50
  • Мнения: 1 035
 sweating привет и от мен ...
Вечерница , честит ви празник  със закъснение   bouquet
Честит Рожден ден и на пубера на   too many boys   bouquet
Честит Имен ден на именниците ни днес . Лучия благодаря за почерпката .Нелето да не се ослушва  bouquet.,и тя има Яна... Да почерпят още мама цвети,   JuliS  и   sexy_mama

# 51
  • Мнения: 3 740
Момичета, още не съм ви изчела, а да ви разказвам за срещата нямам време сега, само ще кажа, че това беше абсолютно най-невероятното преживяване през живота ми! Като сваля снимките ще пиша повече.

Някой да има желание да участва довечера от 17 ч. в Часа на Милен Цветков?
Темата е за това, знаем ли какво се случва с децата ни в училище, познаваме ли училището на децата си.
Ако някой има какво да сподели, да ми се обади до 16 ч. на 0878 94 48 05

# 52
  • Мнения: 1 144
Вечернице, да ти е живо и здраво ангелчето, много красиво детенце!

Анайсче,  бъди смела и много не питай таткото, а го сюрпризирай Simple Smile)) В началото може леко да се стресне, но в крайна сметка ще се зарадва, и ще си гледа с радост голямото семейство.

Честит празник на именниците Simple Smile))

Мерси за успокоението, ама като го близнах много солен ми се видя. А и с това упътване 2-3 капки... Приготвила съм днес да нося урина.

Наслуки, нали ти се занимаваш с ландшафт дизайн? Искаш ли да направиш един идеен проект за мен? Не е много спешно, но трябва да се действа по въпроса. Хем да се разнообразиш малко Simple Smile))

Мишинце и Лучия, стискам ви палци, момичета, малко остава Simple Smile))

# 53
  • Мнения: 1 144
Ето и една снимчица на моето малко човече Коко - леле, колко му е интересен светът...

# 54
  • Мнения: 77
Анайсче,  бъди смела и много не питай таткото, а го сюрпризирай Simple Smile)) В началото може леко да се стресне, но в крайна сметка ще се зарадва, и ще си гледа с радост голямото семейство.

Ние с нашия тати все бяхме сюрпризирани Rolling Eyes И трите пъти Grinning
Весел празник на всички рожденници и именници  bigdance2  bigdance2
Миши и Лучия...хайде още малко и ще чакаме новини!!!
Миши, аз трябваше трето дете да родя, за да се науча най-сетне да кърмя Embarassed Влади го кърмих 8 месеца, като 6 месеца беше само на кърма - общо взето когато поиска, но той спазваше след втория месец някакъв собствен ритъм 6-10-14-18-23 часа. През нощта почти не се събуждаше Peace А и аз не спазвах особен режим, само гледах да пия достатъчно течности. Wink

# 55
  • Мнения: 1 144
Taya, и ние така, и ние така Simple Smile))

Онзи ден гледам Кокито с умиление как си дъвче крачето и викам на татко му: Представяш ли си, ако не бяхме сбъркали, нямаше да го имаме... А той ми вика: Те са ми трите любими грешки в живота.

Има някой път романтични попадения нашият татко, тъкмо го отпиша откъм романтика и той вземе, че каже нещо да ме просълзи. Simple Smile)

# 56
  • Мнения: 392
Стела Мария, голям сладур е Коко, с много красиви очи. Те "грешките" са най-готини. И нашите деца не са планирани, но са желани тайничко.
За идейния проект - разбира се, че ми се прави. Ще ти пратя  на ЛС контакти, да не спамваме темата.

Мишимади, аз кърмя и съм кърмила и другите трима. Но така съвет "на сухо" не знам какъв да дам... Зависи как са се развили нещата предишните пъти, защо не си успяла да кърмиш?
Ако можеш ходи на срещите на Ла Лече Лига. Аз бях миналата събота и ме научиха да слагам хубаво бебка в слинга. Пък и във форума за кърмене тука има страшно много литература. Като се сетиш нещо конкретно - питай, ще помагам, ако мога.
И мен третото дете ме научи как да кърмя успешно и продължително - начина е един - на всяко мрънкане се предлага гърда, в 90% от случаите помага. Така с Аля откарахме до 2год. и 4 месеца. Другите ги кърмих съответно Боян - 9 м, а Гери - 8. Гергана като се отби  много ми стана мъчно....

# 57
  • Мнения: 1 410
Ясноо,значи бебето се слага на гърда,когато си поиска ,като след това си изгражда режима само.Аз успяхда кърмя по 4-5 месеца,което пак си е нещо.Но почти не се хранех и може би ,затова и кърмата не стигаше.
Наслуки,какъв слинг имаш?Аз разглеждах няколко сайта на магазини за слинг.За съжаление не съм от перфектните домакини ,които могат да шият.А си мечтая за такова нещо.Донесоха ми  подобно от Англия - много е интересен,но не мисля ,че е удобен за кърмене - http://www.wilkinet.co.uk.Така,че и за слингове събирам мнения.Надявам се не ви досаждам с питанките си?
Stella Maria,много сладък Коко и какво си е момченце ,направо!

# 58
  • Мнения: 710
Stella Maria,кога порасна това дете? И седите вече. Голям  сладур  Heart Eyes
За всички празнували отново

# 59
  • Мнения: 392
Миши, с тоя линк ме разби!!!
Искам точно такова нещо - хем е като слинг, хем като кенгуро! Страшно удобно изглежда!
На мен една приятелка ми уши слинг с халки, ама бебка не ще да лежи в него и не става да я кърмя така. Стои в слинга само изправена и не е съвсем удобно. Чакам една друга приятелка да ми даде слинг-шал от стегнато трико, казва че било много по-удобно. Ще те държа в течение.

Общи условия

Активация на акаунт