"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 16

  • 16 602
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 304
Борянче, ослепях! Ти направо блестиш #Crazy Прекрасна си Hug  bouquet

От мен нищо ново освен -200 гр., но най-хубавото е, че след има-няма 7 часа ще си видя мъжото, а не съм го виждала от 20 дена #Crazy Crazy

Прекрасен ден на всички!   bouquet

# 241
  • Добрич
  • Мнения: 219
Страхотна маса Борянче. А къде е скъпа кафенцето. Аз днес като никога да съм на кеф.подадох ДДС-то и така чаках твоето следобедно кафе smile3518 smile3518

# 242
  • Мнения: 649
Хайде момичета на следобедното кафе


Да отменим малко Борянчето, че само тя седи на машината да пуска кафето  Wink

# 243
  • Мнения: 290
Добре сложих софрата аз! Знаех си, че ще има доста наплив!  Laughing
Аморичка, благодаря и на теб!
Бравоооо и на теб за грамчетата!  smile3501 smile3501 smile3501 Като гледам довечера ще има земетресение  Whistling
 newsm62 Кате, като се научи човек на готово и си го чака! Разбирам те за ДДС-то!  smile3521
Е, Десика се е погрижила за кафенцето!   food010 Hug
 smile3558 smile3558 smile3558

# 244
  • Мнения: 699
Ухааааааааааа и масата сложена и кафето сервирано. А аз съм готованка.
Хапнах, пийнах сега да се залавям за работа.
Малко да се оплача че от втроник се започва един ремонт  ooooh! ooooh! ooooh! и сега трябва да събера всички боклучки и да ги изнеса. Ужас направо, това с малко дете и да ремонтираш не си е работа. Ама нали сме новодомци, така ще е около 10 ина години само.
Приятен следобед. Не се преуморявайте много днес е петък.

# 245
  • Мнения: 13
Тъкмо се наработих и си викам ей сега едно следобедно кафенце
то няма никой що избегахте бе хора? Верно че е петък ама вие много бързате
Боби месри за помоща за снимчицата и за кафето Hug Hug Hug

# 246
  • София
  • Мнения: 128
ЕЕЕ  за жалост и този петък ще имаме гости в къщи та пак ще има ядене и пиене ... ама от утре пак си продължавам и така ... аз имам чувството, че сега от този м.ц. съм надебеляла ама ще видим като се премеря в понеделник!
Много  Hug Hug Hug на всички!!!

# 247
  • Мнения: 1 218
Здравейте сладкишчета Симеоновски  Mr. Green   Hug
Мен от време на време ме хваща липсата, ма да знаете, че след 4 месеца се завръщам генерално в отбора , само да се пръкне младежа иииииииии нема лабаво вече  Crazy
Рекох  да надникна да ви видя как сте , прочетох ви най-сетне   Crazy  Crazy  иииииииииии видях снимковия матРиал  Whistling

Борянска, какво парче е станалааааа  newsm09  Имам чувството, че виждм някоя друга мацка , нищо общо с предния ти аватар ... подмладена, разхубавила се пу пу пу , караш ме да не съм толкова черногледа по отношение на годинките  Peace
Евалата наистина , без секви четки   Peace

Аз ... десика позна  Peace , сега съм на съвсем друга вълна, бебешки колички, бебешки .... абе кот се сетите  ...  Crazy Crazy Crazy
Хайде голямо гуш  и много минусчета до достигане на желаното тегло на всички  Hug (да не ви редя поименно )

# 248
  • Мнения: 699
Добро утро, поспаланки.
Тая сутрин кафето е от мен.

Няма да се стискам и ще направя и закуската. Хайде папайте.

Аз пак няма да имам време да се меря, но в понеделника ще се отчета, тамън да мине малко време, че да не се изненадам неприятно.
Ние грабваме детето и се спасяваме от жегите на Витоша.
Джинджито се появила, а бебето е в 6 тото квадратче вече, леле колко бързо минава отстрани времето.
Джинджи  Hug Hug Hug preggo  love001 чакаме те тук, ще те подкрепим както ти нас, само бебчето да се роди.
antoniyafire не се притеснявай и аз се чувствам подута като балон в този период, но преминава и нещата се нормализират бързичко.

Хубав ден на всички.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug  love001  love001  love001  love001

# 249
  • Мнения: 290
Добро утро, "Симеоновки" smile3507
Аз съм снощна (по-скоро сутрешна). Едва се дигнах от кревата сутринта. Ама след душа вече мога да гледам.
Снощи бяхме на гости  ooooh! Едни софри, едни манджиии ... Сега ми тежи, но поне не ми е  Sick
Айде да пийнем по кафич, че съвсем да се свестя. Благодарско на Хаясчето, че се е погрижила днес! И хапване има - супер!
Малко съм качила, ама... няма да си барам лентичката, че много добре ми действа. Стимулиращо  smile3521
Я, Джинджито ни навестило  Hug Благодаря за думичките! Годинките са хубаво нещо, щом го има и режимчето   love001
Вие как сте днес?

# 250
  • София
  • Мнения: 128
Направо съм на ръба на нервна криза... цяла седмица не бях прегрешила нито за миг и си стоя на същите килограми и сега така се наядох като за свтовно от нерви неможах да издържа... то не бяха пържени картофи,салами,сладоледи,торти ужас... наще се шашнаха какво да ме правят аз ревах,че ще си остана дебела и от нерви неможах да издържа и се наядох   Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Толкова ли немога да спазвам някаква диета  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Започвам да се мразя!!!!

# 251
  • Мнения: 153


айде на кафето Simple Smile къде се покрихте?

antoniyafire не се ядосвай, ще мръдне кантара.
И аз днес очаквах да има минуси, но май има плюс  Thinking
100 грама повече или по-малко, няма да ги мисля днес.
Днес обаче ще прегрешавам, защото ще ме водят на Романса.
Но след това ще си довърша деня режимно и дано утре да няма поражения  Whistling

Слънчев ден на всички  bouquet

# 252
  • Мнения: 3 118
Здравейте мацки!
Лиони, суперско кафенце!  Hug
Аз тез дни нищо не меря, но гледам да съобразявам съотношенията, пък вчера бях на фитнес - бях забравила колко е яко  Mr. Green
Антония, споки4! На всички ни се е случвало да изпаднем в такива състояния. Даже много добре е станало, защото се отприщва метаболизма така.

# 253
  • Мнения: 3 118
Дубрютру! sun
Време за ставане поспаланки, време за кафенце


Успешна, слънчева и усмихната седмица на всички!  Mr. Green

# 254
  • Мнения: 290
Добро утро!
Питче, благодаря за кафенцето!
Аз се включвам чак сега, че чаках да кажат темите за изпита в СУ днес. Джами е на изпит  Rolling Eyes
Аз пак вървя в правилната посока. Ама нали прегреших в петък и сега си гоня лентичката, така че няма да се хваля  Blush Чак като я прескоча, тогава.
Режимен ден и режимна седмица на всички!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт