Вашите смели комбинации

  • 18 167
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 103
Смели комбинации като вас не правя, рокли с гол гръб, без сутиен, къси поли и големи деколтета нося, но като цяло нося изчистени модели, съчетани или с обувките или с чантата.

# 31
  • Мнения: 2 161
Певицата Емилия нямам честта да я познавам.това си е лично моя комбинация,по-скоро ще си отхапя пръстите на краката,отколкото да изкопирам някоя певица.Но няма да ви покажа.

# 32
  • Мнения: 4 784
Вие съчетавате ли цвета на обувките с цвета на чантата?Аз не.Много ми странно да видя примерно тюркоазена чанта със същия цвят обувки.[/b]
Съчетавам. Но стъпалата ми са широки и съм дюстабан, за това и по принцип избягвам да нося /колкото и да ми се иска/ впечатлителни обувки. Имам предвид изпъкващи с цвят и модел. Купувам си класически тип, по - семпли. За това и гледам все да си съвпадат с чантата и не ми е трудно - черно с черно, кафяво с кафяво, розово с розово  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 161
Аз също нося много изчистени обувки.Не ми харесват натруфените.

# 34
  • Мнения: 374
Певицата Емилия нямам честта да я познавам.това си е лично моя комбинация,по-скоро ще си отхапя пръстите на краката,отколкото да изкопирам някоя певица.Но няма да ви покажа.
и аз нямам "честта" да я познавам, но явно комбинацията ме е фрапирала, след като съм я запомнила и до днес...наистина щеше да е интересно да онагледиш, но не си длъжна, разбира се  Peace

# 35
  • Мнения: 5 103
Какво се разбира под спортно облекло и токчета - анцуг, дънки, къси панталони newsm78

# 36
  • Мнения: 2 161
С анцуг,подобен на клин,малко под коляното.

# 37
  • Мнения: 3 641
Аз съм носила като Chanel. Комплектче анцуг до коляното със златист кант отстрани и топ в същия свят Embarassed

# 38
  • Мнения: 2 161
Аз много харесвам златистото.направо съм пристрастена.

# 39
  • Мнения: 374
беше казано "спортен екип" - за мен това си е екип за спорт точно.дънки с токчета си е вече направо традиционно, докато спортен панталон с обувки на висок ток си е "смела комбинация"

# 40
  • Мнения: 374
С анцуг,подобен на клин,малко под коляното.
стига ни дразни само, даи снимкиии

# 41
  • Мнения: 3 641
Аз много харесвам златистото.направо съм пристрастена.
Ами и аз. Особено добре стои на черен екип, даже имами бял. С връзчица отпред пак златиста Crazy

# 42
  • Мнения: 2 161
Точно със спортен екип-анцуг,горнище.за мен това е кич,но се харесвам.Пък и не ходя на кино така.Считам го за смела комбинация.Най-смели намирам жените,които ходят без сутиен.Правя го понякога,но ми е неудобно от погледите и често съм с кръстосани ръце.Моят мъж е сериозен човек,традиционалист дори,но учудващо винаги ми казва:стига си ги кръстосвала тези ръце.За мен е скандално,харесвам го и мислено поздравявам всяка жена,на която й стиска да тръгне по този начин.

# 43
  • Мнения: 2 161
С анцуг,подобен на клин,малко под коляното.
стига ни дразни само, даи снимкиии
Един път съм снимала парфюм и това ще е.Клин,обикновен спортен клин и горнище с цип.Какво да му показвам,точно анцуг.

# 44
  • Мнения: 5 103
Хммм Шанел, свиква се да засичаш мъжките погледи върху гърдите си, и аз се притеснявах да ходя без сутиен, но сега ми е супер Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт