Споделете 69

  • 24 687
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Почнах да чета темата от начало, не съм стигнала до края, но останах с впечатление, че повече от половината списващи тук са възпитаници на ВТУ Grinning
Да не остана и аз по-назад, и аз в Търново изкарах 5-6 години.

На входа на блока има залепена бележка, че в междублоковот пространство, на мястото на детските площадки, ще се построи "модерен бизнес център" Confused
Който не е съгласен с това, тр. да ходи и да пише жалба в общината.
Аз ще ходя, но не знам каква полза ще има.

# 1 081
  • Мнения: 274
Верно много от вас са прекарали част от живота си в Търново. Нищо чудно да се окажете баджаначки Simple Smile

# 1 082
  • Мнения: 3 405
Успокоих се, аз не съм  Grinning

# 1 083
  • Мнения: 984
Сели, какво е "баджаначки"?

# 1 084
  • Мнения: 274
когато две жени са имали секс със един и същ мъж, са баджаначки.

# 1 085
  • Мнения: 2 070
По  повод 69 се сетих как преди години леглото в стаята ми в Студентски град ни беше тясно за двама и с бая провиснала пружина. По този повод имаше един период, в който заспиването нямаше как да се случи, освен да си гушкаме краката, така имаше повече място някакси.  Laughing

# 1 086
  • Мнения: 984
Сега остава природонаселението да си признае. То там нямаше ли и военно училище?

# 1 087
  • Мнения: 274
ДеЩо, а студентски тройки правили ли сте? (единият чука, а съквартиранта му се прави че спи)

Аре грабвайте децата и хуквайте по градинките. Кво висите тук? Simple Smile

Мишон, има курсанти да.

# 1 088
  • Мнения: 3 405
За военното училище к'во викате?  Mr. Green

# 1 089
  • Мнения: 9 905
споделям, че днес се подхлъзвам и падам за втори път. Два пъти си разтегнах нещо, а сега и рамото си ударих. Корема го опазвам...засега  Mr. Green

# 1 090
  • Мнения: 3 405
Олеле, тити.
Боли ли те рамото?

# 1 091
  • София
  • Мнения: 3 421
Тити, внимавай!
Аз през втората бременност голямо падане падах. Последно се пльоснах пред НДК по корем(бях в 8-мия месец). Една жена ми помогна да стана и като ми видя корема ококори очи като палачинки.

# 1 092
  • Мнения: 9 905
не се притеснявайте  Peace ще внимавам, ама някакви такива хлъзгащи се плочки уцелих.... не ме боли рамото, боли ме разтегнатото, все едно съм направила шпагат без абсолютно никаква подготовка или загрявка.

# 1 093
  • Мнения: 17 409
тит, дано няма повече произшествия!

# 1 094
  • Мнения: 1 052
Сега се прибирам. Смятам да си сипя едно за разклатените нерви.
Върви си детето по тротоара, минаваме покрай лъскава виенска сладкарница, тя се изплъзва от ръката ми и отива на решетките на шахта към мазето.
И пропада... Слава Богу! добре е, но някак си видях как живота ми пропада и изчезва...
Няма нито една драскотина за разлика от майка си, не знам как съм си издрала едната ръка.
Казах на управителката, утре ще проверя какво е станало.
Е, нищо и никаква си случка, ама как се разтресох.
Споделих.

Общи условия

Активация на акаунт