Споделете 69

  • 24 667
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Преди години правихме ревизия на един склад и в кашон с шоколад "Кедбъри" имаше мише гнездо с 5-6 малки, още слепи мишлета. Тогава за сефте видях уж класическата сцена жена, качена на стол, да пищи заради мишка. Даже жените бяха две - двете секретарки споделяха една табуретка и се прегръщаха пищейки.

# 46
  • Мнения: 1 533
Нимфетко, има едно видео
Davina - My three 30 minute workouts

Надолу има списък с торент тракери, не знам къде е без регистрация, за да го видиш. Приятни са, не са тежки, но добре раздвижват. Вярно че ги играх 3 пъти, от които веднъж се сецнах, но аз почти не мърдам по цял ден и ги намирам за подходящи.

# 47
  • Мнения: 606
ей това чудо Чувствителните на тази тема да не отварят.
Мойто Ахтополско чудо е това в дясно под паяка. Едно към едно. И си беше 15 см. Пише, че са отровни и достигат 20 см. Чети Вълчо. http://terraristic.net/centipedes/Scolopendra_subspinipes_dehaani.html

# 48
  • Мнения: X
Преди години, когато имахме котка,  един път настръхна ей така от нищото и отказваше да доближи едно място в нашата стая. Зад перваза се беше скрило  ето таквоз   http://summer.kafanews.com/foto/fayna2_2.jpg   животно.  Sick Разсечено на две, продължи да се движи, точно както Зефс описа по-напред.

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 11:13 от Анонимен

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808
Добро утро и от мен  Blush

Обожавам да спя Simple Smile

Споделям уханно кафе, горчиво и с малко сметана Simple Smile

П.П. Играем като деца до нас, една купчина тухли четворки. Решаваме да си построим къща и започваме да разместваме тухлите. Аз повдигам една и отдолу се показва едно мише гнездо с голи мишчици съвсем като малки пи.....чици  Mr. Green Храброто момче зад мен, което иначе скачаше и на какички да им занича под полите, пищи като кастрат и хвърли една тухла върху голите слепи мишлета...
Цяло лято не играхме с хлапето...

# 50
  • Мнения: 1 533
Зефсе, позволи ми да допълня подписа ти - Животът е кратък, а болката идва бързо ... казала гумата при вида на ножа в ръката на Зефс.

Не се сърди, шегичка с най-добри чувства, не се стърпях Laughing

# 51
  • Sf
  • Мнения: 808
Калине, ето за това ли говориш:

Davina McCall - My Three 30 Minute Workouts

# 52
  • Мнения: 5 370
Oххх. оцелях, и пикникът беше много готски. БожиКравова, Дамаянти, Мама знае, Джейчето, Янче......Рокси и фамилия, много бях доволна да ви видя.
На Летящата и дължа половин пакет чипс-изяден от сина ми. Признах. Embarassed

# 53
  • Мнения: 2 161
В една история на Удхаус се разказва как един смотаняк решава чрез едно дете да омилостиви момичето,което харесва.Планът беше детето да отиде до нея и да й каже нещо подобно на:леличко,бичкай Фреди.накрая планът проработи,но не се сещам точно как.
Децата са страшна сила,особено на плажа.

# 54
  • Мнения: 2 716
Споделям добро настроение. Бях на форУмиран пикник, скачах на въже и помогнах на врабче в беда  Laughing
Ще се пръсна от гордост.

# 55
  • Мнения: 503
От днес си имаме домашни любимци. Няколко калинки в буркан, застлан с трева.  Tired Нямаше как да отбия тази атака. Сега отивам да ви чета как сте я карали тези два дни.

# 56
  • Мнения: 17 407
Хахах, спомням си предаването, но не и как се казваше:
"Кире, кой купи жабчето/жабката?"

 Гъ(а)зар е варненска дума, май tooth Детски магазин Тузарче, не ви ли звучи по- добре?
От едно известно време съм набелязала някакъв магазин или фирма АтмосВер нам си колко. Все се каня да влизам да ги питам нарочно ли са сгрешили.

# 57
  • Мнения: 212
Споделям ходене на сватба и огромно количество изпита ракия. Умрях от жега през нощта, да не говорим как се чувствам сега, цял ден не мога да отлепя от леглото. Така е, до това води нередовното пиене ... Няма да пия повече, но и по-малко също. Споделям, че за моята сватба сама ще определя саундтрака. Споделям и че отново разбрах, че не искам подписване в гражданството, церемонии в църква и т.н, ако мога да се омъжа тайно ще бъде много добре. Обаче другата страна не мисли по този начин. Жалко ...
Споделям, че съм навътре в стилистиката на темата - Фредерик Бегбеде и слушам In-Grid да ми пее на френски.

# 58
  • Мнения: 5 370
Споделям специално за Антонио-отивам да правя любимата на мъжа ми кремсупа леща със задушени гъби за разкош. Ако иска рецепта-пускам малко по-късно. Впрочем, нея я има в готварската книга на Ерика, в Готварския форум.

# 59
  • Мнения: 677
Жозефинда, в тая жега, кой ше ти яде...Споделям, че пуснах тема. Очаквам сега Волф да ми каже пак "Борко".

Общи условия

Активация на акаунт