"Градски легенди" по ТВ2

  • 5 513
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 674
Следя ви разговора за Вили Сечкова и си признавам - мислех я за скромно,приятно момиче   Shocked а то ......  ooooh!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 320
Скромна, тя не знае какво значи това...... Аз познавам Сечкова още от времето когато не беше известна и не пазаруваше само Долче и Габана... Не съм я виждала скоро, преставям си каква е станала сега...  Sick

# 62
  • Мнения: 4 435
Скромна, тя не знае какво значи това...... Аз познавам Сечкова още от времето когато не беше известна и не пазаруваше само Долче и Габана... Не съм я виждала скоро, преставям си каква е станала сега...  Sick

И не е карала Порше нали? Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 1 320
 Joy Със сигурност!


Бъдещия и съпруг има Порше, даже мисла, че са повече от едно! И все пак  за да съм честна, да, кара Порше, но то не е нейно!!!

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 20:12 от запазена ма®ка

# 64
  • Мнения: 1 224
Скромна, тя не знае какво значи това...... Аз познавам Сечкова още от времето когато не беше известна и не пазаруваше само Долче и Габана... Не съм я виждала скоро, преставям си каква е станала сега...  Sick
Когато беше с оранжевата коса ли ? Joy

# 65
  • Мнения: 329
Харесвам предаването,не го следя редовно и Вили ми е симпатична.Е,да,не я познавам лично.
Голяма част от"звездите" в родния ефир,са станали известни,благодарение на ...  Whistling (това действие Crazy)

# 66
  • Мнения: 4 435
За феновете- Мира ще е гост. hahaha Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 459
Следя ви разговора за Вили Сечкова и си признавам - мислех я за скромно,приятно момиче   Shocked а то ......  ooooh!

От личен опит и контакти:  Няма приятна и скромна водеща в БГ ефир, такива са само на екран

# 68
  • Мнения: 1 941
Който иска да навакса пропуснатото, всички предавания ги има на сайта на ТВ2 http://tv2.bg/shows/25

# 69
  • Мнения: 1 426
Аз пък не разбрах само, кой и е казал (на Вилито), че става за водеща. Супер ми е безлична, без позиция, само ала-бала, предаването, въпросите и отговорите си личат че са по добре заучен сценарий, гостите предварително знаят какво ще ги пита......с две думи - не става.

# 70
  • Мнения: 4 435
Гост в момента е Юлияна Дончева.Вили пък е с нова прическа,а коментатори отнова за тризначките  Mr. Green,и те с нови прически. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт