Аз ли изкарах късмет с него или той с мен

  • 3 853
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Определено той с мен. За това и не му се пада шестица от тотото, щото вече я е ударил. Аз обаче не спирам да пускам фишове редовно.  Надявам се на малко справедливост от съдбата. Mr. Green
Ще взема и аз да пускам фишове, то е ясно че той няма да удари втора шестица, ами поне и аз да ударя една  Mr. Green

И аз така..  bowuu

# 31
  • София
  • Мнения: 4 040
Ооо, определено аз с него!  Grinning Умен, красив, проспериращ, с много добър доход. Прави салатата, не мрънка ако яденето не му харесва. Помага за чистенето, гледа децата, сменя памперси-ако се наложи. Заедно сме над 10 години и се смеем като влюбени. И сексът ни е така.  Sunglasses Как да се оплача!

# 32
  • Мнения: 413
Естествено,че той с мен.
Значи,ако мъжът ми не пие и не ме бие,трябва да се чувствам голяма късметлийка?Не се чувствам такава,защото така трябва да бъде и е нещо естествено.във всеки случай не мълвя:мили мой,ти не ме биеш и издържаш семейството,голяма съм късметлийка.Ама че смешно.

Виждам че ти е трудно да схванеш идеята, за това Stop
Темата не е някаква супер сериозна а по скоро забавна, това че съм изброила 5 неща, които доказват че съм късметлийка, не значи че няма още 500....... Но нали се сещаш, че това не е тема за ОТЧЕТ.....

# 33
  • Мнения: 750
Аз съм късметлийката!
Свекърва ми живее в Кейп Таун и се виждаме веднъж годишно,а той е наказан да живее с тъщата! Mr. Green
Но и той изкара късмет!Той не говори български а тъщата не разбира английски!Немогат се скарат! Joy

# 34
  • Мнения: 2 386
Шанел, какво ще кажеш за отговора на данчето с трабантчето?

Аз изкарах късмет с мъжа си, да. Такъв, какъвто повечето тук не биха повярвали, че съществува дори. Не, че той няма късмет с мен, разбира се, просто степенувам нещата. И изобщо не иде реч за пари, домакинстване и т.н. дреболии.

# 35
  • Мнения: 411
Аз изкарах голям късмет с него - помага ми в домакинството,гледа и детето,пазарува,готви понякога,не ми повишава тон,има ми доверие и ми дава колата,нежен е с мен и детето,също чисти,винаги си глади парадните дрехи (не ме кара да го правя)...абе все неща,които един мъж просто трябва да прави  newsm62
Защтото излиза,че тези обикновени неща за тях са героизъм,е да,ама не!!!
Той също изкара късмет с мен - никога не му забранявам,пускам го да излиза с приятели,винаги му готвя вкусотии,чистя,пера,детето му гледам  newsm08 Joy,возя го на колата,а така той е спокоен,че има шофьор и си пийва...,предоставям му страхотен секс  Mr. Green,пийвам си алкохол с него,гледам и мачове...
Просто се намерихме.А и любовта прави чудеса с хората...

# 36
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз лично се чувствам невероятна късметлийка... Надявам се той също!

# 37
  • Мнения: 2 161
Шанел, какво ще кажеш за отговора на данчето с трабантчето?

За приятелското семейство ли?Точно в това е трагедията.И е набивано в главите на жените:ако не пие,не бие и си носи парите в къщи,трябва да се чувстваш целуната от бога.

# 38
  • Мнения: 2 161
А,и още нещо:помага в отглеждането на детето,което пък е общо.Боже,какъв герой.

# 39
  • гр.София
  • Мнения: 380
Мисля, че и двамата сме късметлии. Е, стиковката не се получи веднага, но с течение на времето всеки осъзна какво е другият за него. Лично аз много давам в нашата връзка, но и много получавам.

# 40
  • Мнения: 1 447
Аз си мисля,че той с мене,а той сигурно,че аз с него. Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 419
 
Той - с мен, но не го осъзнава Mr. Green
   
Аз му помогнах на моя да го осъзнае, бавно и методично Mr. Green.

# 42
 май и двамата,ама аз повечко,но разбира се не си признавам Laughing

# 43
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Aз изкарах късмет с него и си му го признавам.
Hug

# 44
  • Мнения: 125
Хаха...
Няма да забравя думите на една колежка, която си е на възраст на майка ми:
"Евееее, отваряй си очите на 4, когато се зажениш!!! Аз моя Васко като го взимах гледах, гледах....а той СПА!!! Laughing"
Хората са женени от повече от 20 години, а се държат един с друг все едно са пресни гаджета!

Та така и направих - аз гледах, а той бля! Сега вече ме е взел  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт