Laredoute.fr - Всичко за поръчката! - 68 - 3 седмици до голямото намаление!

  • 53 566
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 1 050
  • varna
  • Мнения: 1 012
Момичета, някой получи ли от тези маратонки Пума? Как вървят номерата?



Точно от тези не съм поръчвала, но "Пума" според мен си идват съвсем точно. Все пак понеже е спортна обувка и предполага да се носи със съответните чорапи, може би е добре да вземеш 1/2 номер по-голям, а тъй като те нямат половинки- един номер нагоре. Тези, които си показала изглеждат добре, от каква кожа са изработени? Най- добре пусни линк да се ориентираме.
ами аз получих-ама едните не сеответствът,подобре +1

# 1 051
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Пуловера http://www.laredoute.fr/vente-pull-col-v-bicolore.aspx?productid … e&pagesize=16

# 1 052
  • София
  • Мнения: 861
От къде мога да сменя в настройките на единият си профил адреса и получателя за постоянно. Не на 3 та стъпка, а въобще всеки път да ми излиза  Praynig

# 1 053
  • Варна
  • Мнения: 966
Момичета, някой да има тези дънки 34 или 36? http://laredoute.fr/vente-jean-femme-tipster-denim-stretch-droit … e&pagesize=16
Може ли размери?

# 1 054
  • Мнения: 4 916
От къде мога да сменя в настройките на единият си профил адреса и получателя за постоянно. Не на 3 та стъпка, а въобще всеки път да ми излиза  Praynig

1. Mon espace client
2.

# 1 055
  • Мнения: 22 473
Момичета, аз само да споделя нещо.

Вместо да се мъчите да пускате поръчка с код за БД (почти невъзможно) аз пуснах с код намаление на цени при верт (зелени цени) кода е 65811, има и няколко други в темата за кодовете.

А за бебешката жилетка розова, който беше питал, имам размер 81см, страхотна е, мекичка и хубава, за есента. )))

# 1 056
  • Мнения: 221
как ставаше търсене по цена?  Whistling

# 1 057
  • Сопот
  • Мнения: 165
Не мога да пусна поръчка.На последната стъпка ми се появява надпис:
Suite à un problème technique, veuillez réitérer votre demande.
Някакви идеи? newsm78

# 1 058
# 1 059
  • Варна
  • Мнения: 3 248
А за бебешката жилетка розова, който беше питал, имам размер 81см, страхотна е, мекичка и хубава, за есента. )))
Когато ти е удобно, може ли размери на 81? Тъй като 74 е изчерпано, мисля 81 да поръчам.

# 1 060
  • София
  • Мнения: 6 808
Поръчвали ли сте калъфки? Размер 50/70 е на вътрешата част, нали, т.е. за нашия стандарт?

# 1 061
  • София
  • Мнения: 1 231
Някой ако има тези балеринки да ми каже отговаря ли си номера и хубави ли са на живо


Имах такива 38 номер сребърни ,но ги продадох и после поръчах 39 които ми паснаха идеално, тук нося 38-39 според обувката,кракът ми е нормален, нито широк нито тесен така че тези +1 според мен.Така че прецени за себе си за номера,иначе са хубави и нежни.

Много благодаря   bouquet

# 1 062
  • София
  • Мнения: 1 231
Поръчвали ли сте калъфки? Размер 50/70 е на вътрешата част, нали, т.е. за нашия стандарт?

Взимала съм си с този размер и са идеални за възглавниците, които имам и са купувани от БГ /за възглавниците става въпрос/  Peace

# 1 063
# 1 064
  • Мнения: 106
Момичета влизам в кошницата си и не мога да отида на следващата стъпка да си пусна поръчката Peace. Не ми дава въобще да продължа newsm78 пак ли се е бъгнал сайта?

Виж дали не си сложила много неща,които са тежки.Аз вчера исках да порачам няколко чифта маратонки и няколко анцунга и по същия начин не можах да продължа към втора стъпка.Изписа ми една удивителна под поръчката и като я разделих на две отделни поръчки нямах проблем

Общи условия

Активация на акаунт