Laredoute.fr - Всичко за поръчката! - 68 - 3 седмици до голямото намаление!

  • 53 592
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
anji78, видях сред покупките ти в профила белите плетени балеринки и бих искала да те питам широки ли са, отговарят ли си на номера? Аз нося 36-ти номер, но кракът ми е малко широчък, та се чудя 36 или 37 да поръчам...
И аз нося 36,но си взех 37.На дължина са ми добре,но като че са малко тесни и леко ми стискат.

Благодаря ти, Веси!

# 1 021
  • Мнения: 594
anji78, видях сред покупките ти в профила белите плетени балеринки и бих искала да те питам широки ли са, отговарят ли си на номера? Аз нося 36-ти номер, но кракът ми е малко широчък, та се чудя 36 или 37 да поръчам...

Inna, моите са 37 номер. Аз тук нося 37 или 38 номер, зависи от модела.
Ето и размери: дължина на подметката - 24 см, на стелката отвътре - около 24 (доколкото успях да измеря),  широчина - 14 см (измерена в най-широката част от външната страна - от мястото където са залепени за подметката).
Дано да съм ти била полезна!  Peace

# 1 022
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
anji78, видях сред покупките ти в профила белите плетени балеринки и бих искала да те питам широки ли са, отговарят ли си на номера? Аз нося 36-ти номер, но кракът ми е малко широчък, та се чудя 36 или 37 да поръчам...

Inna, моите са 37 номер. Аз тук нося 37 или 38 номер, зависи от модела.
Ето и размери: дължина на подметката - 24 см, на стелката отвътре - около 24 (доколкото успях да измеря),  широчина - 14 см (измерена в най-широката част от външната страна - от мястото където са залепени за подметката).
Дано да съм ти била полезна!  Peace

Много ти благодаря и на теб! 37 май ще е размерът!

# 1 023
да помоля и аз за помощ!по опитните да помагат,моля-порьчах лот от 3 потника /с код,който вече не помня/,на 4 юни.всичко си беше на ред,получих потвьрдител имейл и т.н.,обаче седмица по-кьсно получих др. мейл,че не мога да използвам кода и няма да получа порьчката ....проверих в банката и имам теглене от сметката на 7 юни.
как мога да разбера дали не са ми пратили ваучьр?  newsm78
Леле, как ме притесни и аз пуснах така - кодът ми даде безплатна доставка, като сложих лот-а... дано не стане същото.
А може ли да ви задам един изключително малоумен въпрос - как изписвате "улица" в адресите за доставка? Аз съм на написала ул. на латиница - ul. Дали не е трябвало да изпиша цялото или пък rue? Така и не мога да разбера защо още не си получавам поръчката от 02.06, питах през седмицата в пощата - няма я.

# 1 024
  • София
  • Мнения: 843

А може ли да ви задам един изключително малоумен въпрос - как изписвате "улица" в адресите за доставка? Аз съм на написала ул. на латиница - ul. Дали не е трябвало да изпиша цялото или пък rue?

Адреса е за нашите, те ти попълват "призовката" не е нужно да пишеш на англ. нали тук трябва да ти разчетат адреса.

# 1 025
  • Мнения: 777
Хайде и аз да се похваля с първата си поръчка  Laughing Ето от тук започват първите ми покупки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258793&photo=2
 Не съм снимала лота три потничета за 3 евро - и те са много хубави, както и всичко, което получихме. Уцелила съм размерите и сме доволни. Получих и подарък лилавите чинии и прибори - харесват ми, въпреки това, че са пластмасови. Ако някой се интересува от някакви размери - да пита  Blush

# 1 026
  • Мнения: 4 916
Хайде и аз да се похваля с първата си поръчка  Laughing Ето от тук започват първите ми покупки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258793&photo=2
 Не съм снимала лота три потничета за 3 евро - и те са много хубави, както и всичко, което получихме. Уцелила съм размерите и сме доволни. Получих и подарък лилавите чинии и прибори - харесват ми, въпреки това, че са пластмасови. Ако някой се интересува от някакви размери - да пита  Blush

Искам да питам за този потник - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258793&photo=3 - хубав ли е, как е материята, такива неща. И това отпред не стои ли малко увиснало или само на снимката в сайта изглежда така?

# 1 027
  • Мнения: 251
неРАХОВА,какъв размер взе от мъжкия половер: http://images26.snimka.bg/006210386-big.jpg
Аз се колебая ,защото вече няма 116/124 от нито един цвят.............
Ако е 107/115 може ли и размери?

# 1 028
  • Мнения: 777
Материята е изкуствена, не знам как точно да я опиша, но наподобява нещо като найлон, е не точно де - няма да те спарва така...не знам как да я опиша... Иначе наистина стои леко виснал, но модела му си е такъв - тип балон. Аз и така исках да е - прикрива коремчето  Blush
Мъжкия пуловер е страхотен - вземайте докато има защото си заслужава. Взех размер L 98/106 - отговаря си на размера, поне според мъжа ми. Той е висок 193 и тежи към 96 кг... Пасна му идеално. Иначе неговата гръдна е 109 см. Измерете си мъжете - дано съм ви ориентирала.  Wink

# 1 029
  • София
  • Мнения: 1 231
Някой ако има тези балеринки да ми каже отговаря ли си номера и хубави ли са на живо

# 1 030
  • Мнения: 4 916
Материята е изкуствена, не знам как точно да я опиша, но наподобява нещо като найлон, е не точно де - няма да те спарва така...не знам как да я опиша... Иначе наистина стои леко виснал, но модела му си е такъв - тип балон. Аз и така исках да е - прикрива коремчето  Blush
...

Благодаря   bouquet

# 1 031
  • Мнения: 251
Мъжкия пуловер е страхотен - вземайте докато има защото си заслужава. Взех размер L 98/106 - отговаря си на размера, поне според мъжа ми. Той е висок 193 и тежи към 96 кг... Пасна му идеално. Иначе неговата гръдна е 109 см. Измерете си мъжете - дано съм ви ориентирала.  Wink

  bouquet И от мен благодарности Hug

# 1 032
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Моля за впечатления за тази жилетка:

Материя, колко е дебела, отговаря ли си на номера?
Благодаря   bouquet

# 1 033
  • София
  • Мнения: 1 845
 Какъв цвят е cardinal и fuchsia?
Едното изглежда розовеникаво, а другото по-към лилаво, но не мога да резбера кое кое е

# 1 034
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Нашата спалня е 164/200, но матраците са дебели 22см. И аз искам с долен чаршаф с ластик, но какъв размер?Аз тук в чудо се видях с тези размери.За да се подпъхва под матрака размера трябва да е поне 240/260

Нашата е абсолютно същата - чаршафите на Редут пасват идеално - взимай точния размер за спалнята, и нашият матрак е дебел  Peace

Моля за впечатления за тази жилетка:

Материя, колко е дебела, отговаря ли си на номера?
Благодаря   bouquet

Плътна, ватирана, страхотна е!

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 15:37 от змейковица

Общи условия

Активация на акаунт