Недоспала, преуморена и зла

  • 2 335
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
За мен ли се говори тук? TiredUlia,напълно ми е цитирала мислите-нямам какво да кажа повече,освен,че се мразя още повече като си изкарам нервите на детето.Опитвала съм да спя следобед,ама не мога-не знам защо.Съжалявам,че не я пуснах на ясла сега от юни,ще я пускам от септември,тогава ще видим как ще е.

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 12:36 от афродита

# 16
  • Мнения: 569
 Разбирам те напълно! И ние се гледаме самички- сега сме в БГ , уж тук щеше да има малко пмагачи , но и тук сме си самички , че даже и без мъжа ми , който остана да работи...
 Тук обаче много ме разтоварват разходките на чист въздух , понеже в Бахрейн и това не може да се прави през по-голямата част от времето...
  Освен това се "престраших" да лягам на обяд с малкия, много голяма разлика има!И време за всичко останало пак ми остава , противна на очакванията ми че няма да смогна.
  Набавяй си колкото можеш повече почивка... а иначе как и на мен  ми се иска да легна и да спя 3 денонощия... не съм спала повече от 6-7 часа наведнъж откакто се е родил малкия...

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Момичета, благодаря ви!   bouquet
Радвам се (не че е повод за радост), че има и други с моята кръвна група.
Оправихте ми настроението, а и днес малкият е странно послушен. Пу, да не му е уруки  Laughing
Успях с негова помощ и да изчистя и да сготвя, и гащите чисти опазихме - тормозя детето без памперс  Mr. Green
Обикновенно гледам следобед да легна за половин - един час, особено след дълга разходка предиобед.
Готвя само вечер, на тишина и хладина. Лягам околи 12-1ч.... а малкият се излюпва в последно време все в 6ч и е кукуряк  Close
Хайде, отивам да гладя и почивам след това  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 520
Това май ще стане тема с развитие.  Mr. Green Всички имаме такива моменти. Просто стискам зъби до някакъв заветен ден, когато ще помоля мъжа ми да се занимава изцяло с децата, а аз ще отделя поне 3-4 часа само за себе си.
Сега си имам помощ и пак се чувствам изморена.  Tired Направо не мога да си представя как съм се справяла, когато сме били сами. В такива моменти си казвам "Ей, аз съм била героиня бе!"  Blush Големият ми син е страшен щурчо, малкият и той проявява характер, понякога наистина ме изнервят, а знам, че са деца. То и само да седят мирно и кротко и нищо да не правят, пак не е на хубаво.  Laughing
Пожелавам на всички ви да имате поне мъъъъничко повече време за себе си!   bouquet

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Вчера в градинката една възрастна жена ми каза " Палавите деца са умни"...
Ей, как ме зарадва, отглеждам генийче  Joy

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз да се запиша в групата на лимончетата Mr. Green
При нас обаче не си го изкарвам на детето, а викам по мъжо.....не, че е виновен ама.....късмет Crazy
Нямам търпение другия месец да го закарам на майка ми за няколко дни - цял преди обяд ще спа \ако мога де\, а след обяд ще дремя на плажа......ах мечти, мечти Laughing

# 21
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Оле момичета благодаря ви  bouquet.Мислих си ,че само аз съм така.В последните месеци съм станала същинска вещица afwitchСамо крещя,непрекъснато ми е криво.И малката си отнася всичко.И когато милото дойде и ме гушне и ми каже ,че ще е послушна направо ми се къса сърцето.Обещавам си ,че ще се контролирам,но след 5 мин. пак крещя.Сега като четя и си мисля ,че има и други като мен и,че има решение.Но според мен най-доброто лекарство ще е дългааааааа почивка.  grinning039

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И на мен ми се е случвало да съм недоспала,преуморена и зла.....за щастие е рядко

# 23
  • Мнения: 502
и аз съм така на етапи. понякога направо ми идва да експлоадирам и трябва да се владея, но има и проблясъци. хубаво е като има помощ от някъде и да има време за малко глезотийки. и аз не искам да я пускам на занималня, нито да търся бавачка, така че се уча да се владея.

# 24
  • Мнения: 4 520
Вчера в градинката една възрастна жена ми каза " Палавите деца са умни"...
Ей, как ме зарадва, отглеждам генийче  Joy
Бря! И аз... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 52
На всеки му се е случвало Hug

# 26
  • Мнения: 2 908
Абе аз съм била много палаво дете,ама не се имам за много умна,та.............има май изключения от правилото Tired

Общи условия

Активация на акаунт