Съмнение за извънматочна бременност

  • 4 319
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 51
Момичета,в петък съм при др. Топалова,АГ клиника Селена в Пловдив.Няма часове...от 2 дни на който и да се обадя све за другата седмица...то ако е за другата седмица аз за понеделник имам запазан час.Засега не ми се е появило зацапване или какъвто и да е проблем.Само леко ме боли корема,но много лекичко.Знам,че това е нормално при ранна(вътрематочна) бременност.Дано всичко мине добре,вече нервите ми не издържат newsm45

# 31
  • Мнения: 1 273
Стискам палци  Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 10 331
Ух, много е гадно да чакаш. Спокойно, мила, сигурна съм, че всичко е наред и ще е наред и занапред.  bouquet

# 33
  • Мнения: 991
newsm78 Кръвният тест и при нормална, и при извънматочна бременност, ще покаже едно и също ниво на човешкия хормон. Какво ще й помогне newsm78

При извънматочна нивата на ЧХГ са по-ниски.
Ако са по-ниски от средното може да не е  проблем. При различните жени е различно. Гледа се дали нивата се удвояват на всеки 48 часа. На мен за около 2 седмици така ми следяха нивата на ЧХГ.

# 34
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ще ти стискам палци дано всичко е наред. Hug

# 35
  • Попово
  • Мнения: 687
 толкова рано прегледа е или с вагинална приставка на ехоргафа или обикновен гинекологичен преглед, поискай второ мнение или изчакай още 10-тина дни

# 36
  • Мнения: 196
Не се тревожи предварително,моля те!Най-вероятно всичко ще е наред и ако е така,стресът който преживяваш в момента вреди на твоет бебче.Така че ако не заради себе си,то поне заради него си наложи да си оптимист Peace
На мен ми се случи нещо подобно-на 20.10.2007г. беше последната ми менструация.В края на ноември видях двете чертички Heart Eyesи естествено веднага хукнах на лекар.Той естествено нищо не видя и много ме обремени като ми каза да не са радва предварително на положителният тест,защото може да се окаже извънматочна бременност CryПовика ме след 2 седмици,през които аз си изплаках очите(голяма грека,не я прави и ти).Оказа се бебка си е където трябва(но в продължение на 5 мин. не можеше да я види и аз направо Crazy #2gunfire) и всичко е ок.
За това не го мисли.Ще стискам палци да има хепи енд и да се похвалиш после,нали?! Hug

# 37
  • Мнения: 51
Благодаря много за успокоението  HugПросто като ми казаха за тази вероятност и затова,че ако имам болки и прокървя спешно в болницата,че можело да стане голяма беля и с това приключи прегледа ,ми е доста трудно да мисля положително.Въпреки всичко вътрешно си мисля и се надявам,че всичко е наред и се държа,че бебето си е на мястото и всичко е наред.Аз физически се чувствам добре,не кървя,нямам силни болки(имам леки,но не мисля,че са за притеснение),все повече признаци за бременност ми се проявяват...ох дано наистина утре да ви съобщя добтата новина.Благодаря ви за подкрепата,наистина много ми помагате Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 255
Не се притеснявай, всичко ще е наред. На мен съвсем скоро ми се случи същото, нищо не се виждаше. Бях се шашнала много, но след три дена отидох пак при друг ехограф с много по- добра апаратура и сакчето се видя:) плода не , защото явно и аз по- късно съм заченала. днес влизам в втория месец по моите изчисления:) Така, че спокойно. просто бебчо е още мъничък и не се вижда:) Лека бременност и от мен! Hug

# 39
  • Мнения: 51
Лека бременност ти желая ,ивка646  bouquetДано бременеем заедно Grinning

# 40
  • Мнения: 51
Момичета,ще си имам бебеее Heart Eyes baby_neutralТоку-що се връщам от АГ и всичко ми е наред ooooh!
Овулацията наистина ми е била по-късно и сега плодното сакче отговаря на 5 г.с.

Благодаря ви за подкрепата и оптимизма Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 5 758
Честито! Много се радвам!  Hug Лека и красива бременност с прекрасен краен резултат!  Peace Hug

# 42
  • Мнения: 764
Страхотна новина, след всичките тия притеснения! Честито и ти пожелавам много лека и щастлива бременност. smile3501

# 43
  • Мнения: 1 919
честито! лека и безпроблемна бременост!

# 44
  • Мнения: 254
честито,новината е страхотна,сега ти пожелавам най-леката бременност

Общи условия

Активация на акаунт