Съмнение за извънматочна бременност

  • 4 315
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 721
Супер! Party
Лека бременност! Hug

# 61
  • Мнения: 159
Браво! Честито!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 230
Сега видях, Честито мила, спокойни и безпроблемни 9 месеца и едно прекрасно бебче!!! Hug

chapla  и за теб същите пожелания!!!  Hug

# 63
  • Мнения: 51
Момичета,загубих бебето CryСлед като се видя плодното сакче бях толкова щастлива,но за кратко...Отидох вече в 8 г.с. (ако съдя по посл. М трябваше да съм в 11г.с.) за сърдечната дейнот и  Shocked бебето няма сърдечна сейност и е спряло да се развива още 2-3 дни след установяването на бременността.Направиха ми абразио в четвъртък.Сега съм съсипана.Толкова се радвахме,че ще си имаме бебче... Cry

# 64
  • Мнения: 1 273
Много съжалявам  Sad
От все сърце ти пожелавам следващия път всичко да е наред (а то ще бъде! - лично съм го изпитвала)
Кураж  Hug

# 65
  • Мнения: 189
                                         Здравей мила psygirl.Току що попаднах на теми4ката ти и ме зарадва това 4е са установили нормална бременност,
                                         защото и при мен док мислеше 4е е извънмато4на.
                                         Много ме натъжи 4е е приклю4ила ве4е.Незнам какво да ти кажа,надали ще намали болката ти.
                                         Но все пак не падай духом и гледай напред,абсолютно съм сигурна 4е скоро отново ще се похвалиш
                                         с две 4ерти4ки.Прегръщам те силно.
                                       

# 66
  • Мнения: 2 111
Много съжалявам  Sad.Дано скоро да се похвалиш,че отново чакаш бебче! Hug

# 67
  • Мнения: 196
Много съжалявам,мила CryЗнам,че няма думи които да изрека,за да ти помогна,но от цялата си душа ти пожелавам скоро да имаш една успешна,прекрасна и безпроблемна бременност! Hug

# 68
  • Мнения: 1 006
Mного съжалявам,мила SadДано скоро се похвалиш с безпроблемна бременност Hug

# 69
  • Мнения: 3 069
Съжалявам за случилото ти се, мила.
Кураж!

# 70
  • Мнения: 51
Благодаря за пожеланията милички.Дано наистина следващата ми бременност да е успешна.Само да каже доки и се залавяме за работа.Сега ми е много криво,но мисля,че с времето ще го преодолея.И ще ви се похваля с двете чертички веднага щом ги видя Simple Smile

# 71
  • Мнения: 367
Съжалявам!Нека следващия път всичко да е наред Praynig Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт