Отново за БТК-а

  • 1 853
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Здравейте имам добра новина след вчерашния N-ти скандал по телефона .. но не се знае за колко време днес на обед са донесли новия модем .. за сега няма проблем но да не прехвалвам работата ..  Confused и въпреки всичко си пуснахме жалбата, за да видим този път с какво ще се оправдаят ..
А доколкото за новият им телефон незнам колко е безплатен .. като дойде разпечатката ще видим  ooooh! 

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Оооо , слушалката ми е на ухото от 19 минути и с другата ръка пиша в темата #Cussing out #2gunfire #2gunfire
От един месец не мога да се свържа с тея гадове мръсни Sick
Проблема е 1:1.
Аз не мога да разбера, защо като не си плащаш сметките в срок се начислява лихва ( , което е нормално ), а когато дадена услуга не е на ниво не ти плащат неустойка да речем?
Не им ща неустойката, ама малко да си поразбутат оядените задници тея мърди Sick

# 17
  • Мнения: 957
Как така ги нави?

# 18
  • Мнения: 25 655
Вече има доста сносни доставчици на интернет (няма да казвам имена, за да не прозвучи като реклама), не знам защо още се занимавате с тази глупава БТК.

Защото не живеем в София, моме!  Mr. Green
Пробвала съм ги тукашните лан-доставчици - пълна скръб! По-зле са от БТК.

# 19
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246

Защото не живеем в София, моме!  Mr. Green
Пробвала съм ги тукашните лан-доставчици - пълна скръб! По-зле са от БТК.


Сега в София, дано по-скоро и в други градове!!!  Grinning  Peace

# 20
  • Мнения: 63
Честно казано незнам как са се решили да ни уважат.. а по принцип трябваше преди да дойдат да се обадят по GSM-а, за да видят дали има човек в нас .. но явно късмета този път беше на наша страна ..
единственото с което мога да помогна е това: http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19
и освен да си търсим правата при всеки случай друго не ни остава .. при следващ проблем които се получи с БТК-а никакво предупреждение ами направо звъня в комисията за защита на потребителя .. поне научих че вземат в предвид подадените там оплаквания ..   bouquet
ГрАдАцИя приготви се за големи скандали и опънати до макс нерви ..  ooooh! и си подай задължително жалба .. независимо кой какво ти говори  Peace
ХУбав и добър ден желая на всички Вас Hug 

Общи условия

Активация на акаунт