Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 3

  • 27 629
  • 580
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 407
Айде, вместо запис, да кажа- Шуши, още ли не си превъзмогнала думите ми? НЕщо лошо ли казах, обидих ли те, че така драматично си приела?  Peace И да, стига спам! ТЕз цитати в цитатите не знам къде ми бъркат...

# 46
  • София
  • Мнения: 9 475
...че в крайна сметка  ще служи за увод, опзнаване, изясняване, преди съществената част. Simple Smile
О, дано има такава!  Peace
Надявах се... Thinking

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Айде, вместо запис, да кажа- Шуши, още ли не си превъзмогнала думите ми? НЕщо лошо ли казах, обидих ли те, че така драматично си приела?

Глупости , не съм приела нищо драматично , не е в стила ми  Hug
Всеки има право на мнение ............... Grinning

# 48
  • Мнения: 3 782
Ох говорите за бански в новата тема. Не ми бъркайте в раната, така ми се ходи на море, ама с този ремонт дето го започнахме нямам представа кога ще стане.  ooooh! Ходенето на басейн не ми е по-вкуса.
Та за банските да кажа, аз имам само два, и двата са без банели и подплънки. Едният е в розово с къдрички на циците, много си го харесвам защото е свеж и много удобен. Другият е син, на точки. Не нося прашки, нямам смелост, пък и да си призная човек трябва да има перфектни тяло, за да си го позволи.  Аз съм 150, тежа 46 кг.  Mr. Green Може би такова като на Шуши. Hug
Не знам кой показа тази шапка http://www.swimwearboutique.com/shopping/itemviewcat.asp?gnum=34 … &cat=Coverups, ама страшно ми харесва. Аз си купих миналата година една на цветя, много и се кефя, ама е точно плажка, с голяма козирка. Толкова се кефех, че годеника ми постоянно си я слагаше. ако намеря неговата снимка с тази шапка ще я пусна.
Цял бански не нося, някак си ми се губи смисъла да отида на морето и да се облека така. Искам да си купя бански с боксер, но не намирам моят модел.
ето тук ми допадат всички http://womensecret.com/wwws.asp

# 49
  • Мнения: 3 782
Момичета има цяла тема за Мода за плаж и бански.
Не разбирам, защо трябва да се разводняват теми?
И, въобще, това е поредната спамо-чат тема 3. Thinking

kopche ще си позволя да отговоря. Да, тук обсъждаме и бански, но освен това - начин на обличане, стил, определен тип светоусещане. Знам примерно, че има тема и за книги, но бих споделила своя вкус тук.  Дано не сметнете, че е излишна темата, защото има голям интерес.
Аз също си мислех, че може да говорим за книги. За жалост вес по-рядко намирам време да чета, но надявам се скоро да имам такова. Сега събирам колекцията от "Жената Днес" на Джон.... Thinking забравих му второто име. Обичам да чета и Паулу Куельо,всъщност отдавна не съм го чела.
За музиката също бих искала да поговорим. Обичам Шаде, даже направо я обужавам. Чил аут също слушам, Кафе Дел Мар също http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=bf9b38657050e … a158b32c893642e8e

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 15:09 от ani_4ka

# 50
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
ani_4ka, аз участвам в темата с книгите, която споменах, но бих се радвала и тука да поговорим за това Peace

Но не знам дали накрая няма да ни затворят темата като спамо-чат  ooooh!

Аз се опитах да обясня, че тук сме се събрали определен тип хора, които няма само за дрехи да говорят, дано съумеем да го направим  Thinking

# 51
  • Мнения: 3 782
Ами аз именно поради тази тема пиша тук, интересно ми е, все пак това е въпрос на светоусещане и докато се насочим на някъде нещата ще са така объркани Rolling Eyes.

# 52
  • Мнения: 7 263
Аз се опитах да обясня, че тук сме се събрали определен тип хора, които няма само за дрехи да говорят, дано съумеем да го направим  Thinking
Това е и моето усещане - темата ми е приятна и полезна.
Още повече обсъжаме именно неща, които са предмет на обсъждане в КМ - дрехи, обувки, грим / верно оскъден и по-семпъл, но влиза в сметката/, козметика. Мисля, че темата ни си е типична КМ тема, е има и лични реплики тук там, но това е защото тепърва се опознаваме и напасваме така да се каже.

# 53
  • Мнения: 3 447
Само нека не превръщаме темата в спамо-чат, моля  Praynig

# 54
  • София
  • Мнения: 1 783
Здравейте в новата тема!
Като почитател на етно-стила, напоследък се пристрастих към шалварите. Много приято се носят, позволяват разнообразни комбинации, от маратонки до обувка на ток позволяват, същото се отнася  и блуци, потници, ризи.

# 55
  • Мнения: 516
Много спам, много чат, много нещо!

# 56
  • Мнения: 3 447
Имелда, и аз съм почитател на етно-стила, макар че откак се роди детето, поизчистих от себе си джунджуриите. Не съм спряла да ги купувам, обаче  Blush Бижута, шалове, индийски чанти, трупам ли, трупам чеиз с идеята, че някой ден пак ще си ги поднося   Flutter
Като казах бижута - взех си Съвършената Гривна  Simple Smile
Преди 10-15 години продаваха такива във Fan Point на Витошка, софиянки сигурно помнят. Тънка кожена каишка с посребрени плочици отгоре. Навремето скъсах две такива от носене, а много си ги харесвах. И миналата седмица съвсем случайно видях същите на витрината на някакъв магазин за кожени изделия в МОЛ-а. Радост, радост  Party Даже ме е яд, че не си взех 2-3, да си ги нося едновременно. Ама то не е късно, де  Grinning

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 16:38 от Dona

# 57
  • София
  • Мнения: 1 783
Дона, и аз внимавам с джунджуриите, още повече на мощното ми тЕло не отиват прекалености. О т много години искха да имам шалвари от тези на на родопските баби - на големи цветя. Настоящите ми са черни, с много широки крачоли и се стесняват под прасеца, а искам да си намеря от онези с ниското до земята дъно, те стоят по -прибрано.

# 58
  • Мнения: 1 447
С тип прашка не бих се усмелила да се покажа на плажа,а по скоро бих се показала с ето това..Такъв тип бански харесвам.

# 59
  • Мнения: 3 782
За храната щяхме да говорим. Наистина всички знаме за полезното пиене на вода поне по 2 литра на ден, еми аз също се опитвам да го спазвам, ям по-често,по по-малко, особено сега в горещините наблягам на салатки и полуфабрикати. Много обичам обаче да пия бира, а тя носи със себе си и голямото томбаче, как да се спася? Нужни са май коремни преси?
Забравих и киселото мляко, на ден задължително изпивам една кофичка.

Общи условия

Активация на акаунт