продажба на ипоткиран имот

  • 2 921
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 520
Ейй не думай , само с 15 лв. Shocked Rolling Eyes Embarassed ????Че коя тая банка дето сваля вместо да ги повишава ??? newsm78Не знаех че има такова нещо . ThinkingКажи коя е тая банка , че не че и на мен не ми се живее на по широкичко  ooooh!ама пусти пари все не ми стигат .Не ми се живее цял живот в кокошарник и аз искам да се позамогна като бял човек да поживея така да се каже ... Party

Лихвените проценти се променят непрекъснато, една година се вдигат, на другата падат, нищо странно няма ...

2004 г. теглихме
ОББ, клон Лозенец
36600 лева
12.75%
за 20 г.
вноска 422 лв.

2004 г. август и още 2 пъти през 2005 г. намаляваха лихвата, от 12.75 стана 8.75%, а вноската от 422 падна на 326 лв.

Това е.

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Напротив Маркрит, това е дългоочакваната новина от мен ,

и от мен.  Peace
Интересна ми е темата, та влизам в нея, така да се каже  Flutter

# 32
  • Варна
  • Мнения: 480
Ейй не думай , само с 15 лв. Shocked Rolling Eyes Embarassed ????Че коя тая банка дето сваля вместо да ги повишава ??? newsm78Не знаех че има такова нещо . ThinkingКажи коя е тая банка , че не че и на мен не ми се живее на по широкичко  ooooh! .Не ми се живее цял живот в кокошарник и аз искам да се позамогна като бял човек да поживея така да се каже ... Party
Не става само с искане,...."трябва и акъл"(както в една добра реклама)
Безсмислено е Никол от пояснения, моля те не се хаби.
Някои хора просто са извън света.Не е за вярване,но за жалост факта е пред нас....ай-айайайай
 smile3555

# 33
  • Мнения: 5 462
Ееее Нушлемммм ама не можем всички да сме Ентелигентни, красиви и най вече богатии .Затова ще си теглим кредити , няма начин . Sad

# 34
  • София
  • Мнения: 958
Ние теглихме от ДСК - и досега падане никога не е имало. Само качват - или вноски, или годишни такси управление, която в момента е 95 лв...........да не говорим за застраховката....

Но това е банката - ако човек може да я заобиколи най-добре............

# 35
  • Мнения: 46 520
Ние теглихме от ДСК - и досега падане никога не е имало ...

ДСК са единствените, които не свалят (когато има падане на л%), затова много народ се изнесе от тях Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 958
Да, не бих препоръчала на никой да тегли кредит от тях............Много проблеми са ни създавали, ще ни олекне истински като се откачим.... Whistling

# 37
  • Мнения: 5 462
Да, не бих препоръчала на никой да тегли кредит от тях............Много проблеми са ни създавали, ще ни олекне истински като се откачим.... Whistling
A.. от тях ли е ипотекирания имот който искате да продавате ??? newsm78

# 38
  • Мнения: 299
Ееее Нушлемммм ама не можем всички да сме Ентелигентни, красиви и най вече богатии .Затова ще си теглим кредити , няма начин . Sad
Markrit,  хората теглят кредит, дори когато могат да си позволят да платят накуп - причини хиляди.

Notar, Рокси, и аз се надявам, че един ден ще имаме нормален пазар на недвижимите имоти. Излизането на пазара на повече ипотекирани имоти е доста добър знак за урегулиране на търсенето и предлагането и намирането на нови равновесни цени.

# 39
  • Мнения: 3 621
Markrit,  хората теглят кредит, дори когато могат да си позволят да платят накуп - причини хиляди.

 Peace абсолютно, май само при нас думата кредит е все още мръсна дума , един преподавател ни казваще че и Доналд Тръмп тегли заеми ...

# 40
  • София
  • Мнения: 958
Да, не бих препоръчала на никой да тегли кредит от тях............Много проблеми са ни създавали, ще ни олекне истински като се откачим.... Whistling
A.. от тях ли е ипотекирания имот който искате да продавате ??? newsm78


Да, но това няма връзка с продажбата в нашият случай..........радвам се,че ще се отърва от банките изобщо!

Общи условия

Активация на акаунт