Сваляли ли са ви на ЛС?

  • 3 560
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
То няма човек, дет да не са го сваляли на кю и скайп.

Айде бе, няма... Мен не са ме сваляли нито по кю-то нито по скайпа...

# 46
  • Мнения: 871
То няма човек, дет да не са го сваляли на кю и скайп.

Айде бе, няма... Мен не са ме сваляли нито по кю-то нито по скайпа...

Затова пък тук си звезда  smile3560

# 47
  • Мнения: 649
То няма човек, дет да не са го сваляли на кю и скайп.

Айде бе, няма... Мен не са ме сваляли нито по кю-то нито по скайпа...

Дай си кюто и скайпа и ще те посваляме малко. Може ли така да се излагаш?

# 48
  • Мнения: 17 409
МИ, Боре, елементарно- сложи женски ник и се пробвай така. УСпех!

# 49
  • София
  • Мнения: 4 272
Да. И понеже пиша в Проблемното въпросният господин ми предложи да ми направи бебе  Shocked Каза, че щяло да бъде много интелигентно, защото самият той владеел 2 езика hahaha и въобще - бил съвсем здрав...едва ли не...какво се чудя още.

# 50
  • Мнения: 646
Да. И понеже пиша в Проблемното въпросният господин ми предложи да ми направи бебе  Shocked Каза, че щяло да бъде много интелигентно, защото самият той владеел 2 езика hahaha и въобще - бил съвсем здрав...едва ли не...какво се чудя още.
[/quote

Дам...то това си говори много добре за човека с предложението  Cry
И аз съм от проблемното и съм се наслушала на идеи..за отстраняване на проблема, без никой да е наясно къде е той точно / в случая в мен /.

По въпроса не, тук не са ми сваляли.

# 51
  • London, baby
  • Мнения: 800
Май не. Много ли съм изтървала?

# 52
  • Мнения: 740
В наши дни никой не сваля вече, директно предлагат секс. Особено на нас от проблемното
Що за извратени мозъци  ooooh!

# 53
  • София
  • Мнения: 4 272
Освен, че са извратени, са и безкрайно досадни!
Беше ми предложена цялата автобиография, за да знам какъв супергенетичен материал изпускам  Crazy

# 54
  • Мнения: 212
Между другото сега се сещам че преди време имаше тема "За или против запознанствата по Интернет". Там много колежки от форума си признаха че са се запознали и залюбили с настоящия си мъж именно по скайп или кю-то. Което ще рече, че свалките по скайп или кю вървят с пълна сила и даже до брак водят.  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 649
В наши дни никой не сваля вече, директно предлагат секс. Особено на нас от проблемното
Що за извратени мозъци  ooooh!
Защо извратени, просто са практични! Извратини щяха да бъдат ако и пари ти поискаха!

# 56
  • Мнения: 17 409
Ами да. Аз се чудя пък, дето викат - форумът така, форумът иначе...да сме гледали реалността, а половината по нета си намерили мъжете/жените Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 448
Последните няколко поста за "проблемното" ми дойдоха значително в повече.
Не е за вярване, кви хора.
Айде свалки на майтап, иди доди, ама това.  ooooh!

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Съвсем сериозно. Правихме си форумска среща и имахме неблагоразумието да пуснем снимките от срещата в темичката ни. И тоя човек ме харесал и решил, че е идалният оплодител, защото при него дъщеря му станала от раз! Беше пуснал и тема във форума "Готов съм да помогна на всяка жена, която иска да забременее", но модераторите я изтриха. После започна да ми досажда на лични  ooooh!

# 59
  • Мнения: 212
Съвсем сериозно. Правихме си форумска среща и имахме неблагоразумието да пуснем снимките от срещата в темичката ни. И тоя човек ме харесал и решил, че е идалният оплодител, защото при него дъщеря му станала от раз! Беше пуснал и тема във форума "Готов съм да помогна на всяка жена, която иска да забременее", но модераторите я изтриха. После започна да ми досажда на лични  ooooh!

Е как може модераторите толкова гадно да се отнесат към човека. Той себе си предлага само и само да ви реши проблема а вие - да го изтриете.
А между другото добрите гени не са за изхвърляне. В бъдеще съм сигурен че добри гени ще се търсят все повече и повече...

Общи условия

Активация на акаунт