Сваляли ли са ви на ЛС?

  • 3 529
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 103
НЕ са ме сваляли нито на  ЛС, нито в теми.

# 61
  • Мнения: 212
НЕ са ме сваляли нито на  ЛС, нито в теми.

Въх как съм пропуснал така. Че и с тия 2х300 кубика.... Малейййй Crazy

# 62
  • Мнения: 5 103
Борисеее никой ме не ще Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 448
Губиш форма,  Боре. Бива ли така, то верно бан, бан, ама тя не е нова потребителка.  Laughing

# 64
  • Мнения: 274
Паси, все се каня да те питам, тоз кво прави зад теб?

# 65
  • Мнения: 984
А, не сте разбрали! Връзват му се на Борето, връзват му се..., но си и траят. Че не е етично Mr. Green

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 17:19 от Мишона

# 66
  • Мнения: 2 759
...Е, напиши си възраст в инфото на кюто  и- готово! Grinning. То няма човек, дет да не са го сваляли на кю и скайп...
                    Има възраст, имааааам. И снимка сложих у Скипето онзи ден. Може би е време да махна ограниченията да ми говорят само и единствено познати  Twisted Evil.

# 67
  • Мнения: 2 448
Паси, все се каня да те питам, тоз кво прави зад теб?

Какво прави той си знае, по важното е,че аз му бъркам в джобовете. Laughing

# 68
  • Мнения: 212
Паси, все се каня да те питам, тоз кво прави зад теб?
Какво прави той си знае, по важното е,че аз му бъркам в джобовете. Laughing

Аз не можах да разбера - ти търсиш ли нещо из тия джобове или просто си си пъхнала ръцете там за да можеш по-добре да определяш ритъма Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 448
Аз не можах да разбера - ти търсиш ли нещо из тия джобове или просто си си пъхнала ръцете там за да можеш по-добре да определяш ритъма Simple Smile
Каквото ми е кеф, и търся, и намирам и ритъма определям........  Wink

# 70
  • Мнения: 274
Къде видяхте джобове бе? Я вижте Паси как се е оцъклила....Според мен тоз е забил плуга...Дълбока оран, бате!

# 71
  • Мнения: 2 448
Къде видяхте джобове бе? Я вижте Паси как се е оцъклила....Според мен тоз е забил плуга...Дълбока оран, бате!

Фантазираш без да гледаш. Все пак той е с гръб към мен. И аз изобщо не съм оцъклена.
Ако харесам това, което напипвам в джоба, тогава може и да му позволя да се обърне.  Wink Laughing

# 72
  • Мнения: 370
е само тук не ми се е случвало да ме свалят! smile3532но ще ми е преятно rotfImboхахахахаха
ох ooooh!,ще умра от смях в този форум,големи образи има!!! newsm10

# 73
  • Мнения: 5 370
Между другото сега се сещам че преди време имаше тема "За или против запознанствата по Интернет". Там много колежки от форума си признаха че са се запознали и залюбили с настоящия си мъж именно по скайп или кю-то. Което ще рече, че свалките по скайп или кю вървят с пълна сила и даже до брак водят.  Simple Smile
Водят, да, и не само до брак. Simple Smile И до нов подпис водят Simple Smile)

Хмммм....да си призная ли??? Flutter Получавала съм покана за по питие във форумите. На ЛС.  Flutter

# 74
  • Мнения: 274
Къде видяхте джобове бе? Я вижте Паси как се е оцъклила....Според мен тоз е забил плуга...Дълбока оран, бате!

Фантазираш без да гледаш. Все пак той е с гръб към мен. И аз изобщо не съм оцъклена.
Ако харесам това, което напипвам в джоба, тогава може и да му позволя да се обърне.  Wink Laughing

Ауууу, верно бе. Той бил с гръб. Тоа си е за гей-парада, бате. Жалко, че резнаха темата....

Общи условия

Активация на акаунт