За какво служи любовта?

  • 4 591
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 750
Преди седмица попитах съпругът ми ''Какво означава,да обичаш някой?''
Той ми отговори-''Когато обичаш някой,неговият живот е по важен от твоя.Живееш за него.Ако него го няма,твоят живот губи смисъл.''След което добави,че ме обича истински....
За какво служи любовта-ако е оръжие можеше и да знам за какво точно служи,но тя е Любов!

# 91
  • Мнения: 2 388
Като си помисля за любовта, която аз изпитвам винаги се сещам за тази песен:

Et si tu n'existais pas
Dis-moi pourquoi j'existerais
Pour traîner dans un monde sans toi
Sans espoir et sans regret
.......
http://www.vbox7.com/play:0d379ec0
/ не се стърпях и поствам линк на песента с превода и, за тези които не знаят френски/
Невероятна песен за мен.

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 13:14 от palavata_monahinq

# 92
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
..... ще бъда банална и ще си послужа с цитат  Wink



Любов е това, което те кара да се усмихваш, когато си тъжен.Тери – 4 години Hug

# 93
  • Мнения: 139
Благодаря за превода, усещах аз, че е силна, страстна лириката Hug

"Ние сме създадени за да обичаме и да се обичаме и имаме нужда от любов, както от въздуха и водата, така че все едно да питаш за какво служи въздуха или водата"- каза мъжа ми, за който по този начин зададения въпрос е абсурден.

# 94
  • Мнения: 620
Любовта е над егото, Любовта някои хора наричат Бог. В библията се казва, че Бог е Любов. Любовта продължава и след смъртта и не може да изгубиш смисъл ако си изгубил физически близък човек, защото ако си изгубил смисъл ти си обичал само собственото си удобство и изгода от тези отношения. Казвам го като човек изгубил близък човек и дълги години блъскал се в стените на безсмислието. Любов чиста към всеки човек, животно и растение лекува и най-коварната болест ....

Общи условия

Активация на акаунт