62 Луни около Юпитер - нова американска тема

  • 26 809
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 783
Рая, пропуснах те - честит!

Дааа, темата за австралийските ризи и българските пръсти беше интересна, хубаво, че се въздържах да пиша И там.... Леко преместване Хиър.
Winx, честит ти рожденик!!! С всяка година все по-хубаво става! Гледаш, гледаш и си мислиш, от това по-прекрасно няма на къде, пък той порасне още малко и още по-хубаво е.

не съм сигурна, че тъй ще си мисля като стане на 18 и отиде в колеж  Cry

Много черногледо диър, много черногледо. Не го мисли още от сега, поне до 18 си го имаш. Я си представи, че реши в Америка да отиде да живее, ти както си в Бг  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 1 800
Рая, Честит Рожден Ден и от мен!  bouquet Я колко много рачета сме били Grinning.... Много си задобряла в тортоправенето Hug
Ще опитам ягоди тази седмица с А.Дж.

ДА се похваля -А.Джей пие краве мляко с удоволствие, край на формулата Party

Дайте линк на тази тема за ризи и пръсти, че умирам от любопитство да видя какво пак са оплюли Rolling Eyes
Попаднах една за 4-ти Юли и не, че ми пука, но каква злоба в някои мнения има...


МВК, браво за едната патерица, скоро и нея да я няма Hug....те онази тема направо я изтриха Wink не успях да прочета на какво ме направиха след последното ми мнение там Simple Smile

# 257
  • Мнения: 2 563
Benson, цъкай тука

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308948.0

И кажи какво става с вашето местене. Ти може и да си казала, но аз не съм чела де...

# 258
  • usa
  • Мнения: 2 113
здравейте, фреднове! пак мина сума време без да съм ви следила, та не знам дали ще смогна да наваксам кой, как, къде и какво, но поне да се отчета аз как го карам напоследък в случай, че някой не може да спи от притеснение...

ние този уикенд мръднахме насам, натам, нищо съществено от към събития, но не може да се пропусне организационната дейност, която развихме. значи, накратко, аз имам още една седмица да работя върху кариерата си и после два месеца дългоочаквана и извоювана с немалки усиия отпуска  Party!!! още същия ден поемаме към виктория, бритиш колумбия за пет дена семеен отдих, което ще е май най-спокойния период от двумесечната уж почивка. имам три дни след като се приберем, за да се подготвя да посрещна шестнадесетгодишната си племенница, която трябва да забавлявам десетина дни (идеи за тийнеджърски забавления, ениуан??? плийз!!!). после пристига баща и още едно семейство роднини за мини-фемъли реюниън на родата, живуща на американска земя. мероприятието ще трае около седмица. след като ги изпратим имам три дни да сбера багажа за наше пътуване към роднините във флорида, които не са успели да се включат към така наречения реюниън. в този момент се надявам да получа поне три часа отдих... та някой нахождаш се в южна флорида между 6 и 19 август и проявяващ интерес към моята изтощена персона, нека драсне три думи на лични да се сговорим за мероприятие. като се приберем съм обещала да организирам и годишен пикник на махалата, ама за това не знам дали ще ми стигнат сили, та според зависи ще го мисля в края на август. междувременно трябва да сместя и два рождени дни на щерките, та молете се за мен на дарвин, на джизъс, на год или на който там ви се струва подходящо, да оживея и да се справя с всички организации, за които съм поела ангажимент! за конец, ви пускам някоя друга снимка от миналия май последен за лятото наш по-спокоен уикенд, та да ни отчетете в добро психично и физиологично здраве, пък към края на лятото може да ви пусна още няколко за сравнение.

на всички празнуващи, честито и много здраве желая!

# 259
  • USA
  • Мнения: 559
Рая, честит рожден ден (на патерици)! Да си здрава, с късмет и все с добро настроение! Simple Smile

В БГ е много хубаво. Глезондрят ни биг тайм.  Laughing Кристиан още не е свикнал с времето и проспива сутрините, но се надявам скоро да се съвземе. В моя квартал малко бомба е паднало, ама нали сърцето се радва и гледам да не се дразня. Wink

Миз, страхотно ми звучи. БК ми е мечта.

Мерси на всички за хубавите пожелания!

# 260
  • Мнения: 7 091
Рая, много е хубава тортата! Peace

Atalanta, направо ми се изправиха косите от разказа ти!

Миз, това каква отпуска е?! То си е жива работа! Я ги зарязвай тези реюниъни и вземи си почини, че ти се претрепа! Peace

Бенсън, Биз, мерси за хубавите предложения, но тука има друг проблем. Разпределението на кухнята ми е отвратително, т.е направо няма как да се разминеш, защото някой идиот на тази малка кухня е направил 3 врати и от където и а тръгнеш да излизаш все се блъскаш в нещо, защото хладлника е голям ( въобще не е предвидено място за такъв) и т.н. Недомислица отвсякъде. Та ако решаваме да слагаме нови шкафчета, просто трябва да разбиваме и дострояваме, което въобще не е възможно сега, тоест не ми се дават сега пари за нещо, което е нефункционално така или иначе. Затова и се нервирах, защото труда в който се заробихме направо не си струва. Поне си подредих шкафовете, боядисахме...ама само нерви. Ще пробваме да шкурим една две вратички да ги минем с нов финиш, да видим дали ще стане нещо и дали си струва изобщо труда.

# 261
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Честити празници на рождениците малки и големи, честити годишнини и събирания на щастливи семейства! Миз, твоята тройка сладури я видях - приятна ваканция!

Ние се завърнахме, Монреал е много хубав, шарен град. Толкова различни хора, националности, цветове на едно място, специално ми направи впечатление много междурасови двойки. Хванахме и края на джаз фестивала. За деца е прекрасно, имат великолепни и много добре поддържани паркове, играхме с топки, ходихме на супер басейн, живот.
С две ръце препоръчвам ваканция там, ние определено ще ходим пак.

Дани се държа много добре и по пътя, и там много му хареса. Температура явно не е имал, аман от глупави немерещи правилно термометри. Колата мина бойна закалка, побра нас тримата + брат ми + целия катун багаж, върви добре, не е толкова икономична, колкото си мислехме, ама явно ово е стандарт - в Америка и нискохарчещите коли са като совите, не са това, което са. Поне яде от евтиния бензин, за разлика от другата лимузина.

Блажка се загуби...

# 262
  • Мнения: 1 783
Ама никой не ми казва голямата тайна от САДС пъъъък Crossing Arms

Бубка, блазе ви, и ние ще го метнем след някоя друга година.

# 263
  • Мнения: 2 257
миз, Victoria, BC е върховно място, страхотно, че ще ходите. И внимавайте с духовете. Laughing (Сещаш се от едно мое писание по темата преди време). Снимките на едната щерка на залез слънце са, хм, меко казани - разкошни. Не ми казвай, че ти си ги правила. Mr. Green За Август - на лични, към средата ще сме там вече.

стела арс, видях ги тези снимки! Стана ми уютно, малкото къдраво дете е страхотно, особено спящо.

Уинкс, добре дошла и честито рождениче на патерица! Напиши ми данни, ние сме тук до края на седмицата, дано се координираме, защото ме е затрупала лавина от срещи и вече обмислям трайно покриване и по-темерутско поведение. Mr. Green

Много бавно се точи тази тема, мислех, че ще има да търся поне две три нови, вие сте си на същата отпреди две седмици. Що така, бре, мацки?

Поздравления на всички за всичко, целувки от София.

# 264
  • Мнения: 8 163
Почвам отзад напред:

Бубка, нормално е колата в началото да харчи повече, отколкото пише по спецификация. Като се разработи двигателя (обикновено на 3-4 зареждане), ще влезе в нормата. Добави към това и повечкото карго, дето е влачила и е напълно нормално да имаш по-кофти miles/gal съотношение.

Аз съм виждала на крайглист...
Бенсън, ако знаеш как ми трябваха 3 сек да разкодирам за какъв глист говориш и какво трябва да има край него... После се посмях сама на себе си  Laughing

MVK, радвам се всеки път, когато прочета, че се придвижваш с по-голяма лекота.

Тандури, моят мъж още като наехме таунхауса в МД се отрече от тукашните майстори. Аз не разбирам много, а и нямам време да се вглеждам, та той трябваше да ми показва такива недомислици и недовършици, ужас. За апартаменти, които се дават под наем мога да го разбера: майсторите имат норма, която трябва да изпълнат за опр. им време, а то не им стига и те здраво претупват. Отделно на ръка е, че не си дават зор да мислят как винтче, дълго 5мм ще задържи корниз, който барабар с пердетата тежи 2-3 кила, ама... Виж, за хората, които са собственици на домовете, в които живеят, ми е абсолютно непонятно как може да не им пука какво причиняват на къщата си.

Миз, чудни деца, чудни снимки!

Атланта, направо се  Shocked от твоята история. Точно се чудех как така изхвърча цяла очна ябълка от фойерверк... Добре, че не се е случило.

Хиър, колко странно изживяване!

# 265
  • Мнения: 1 593
Миз, само да възкликна какви хубави деца имаш  Heart Eyes
Пък и ти каква младичка се оказа, брейй - толкоз много мъдрост отде я взе  Laughing

# 266
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ма, Фея, тя е на 24,000 мили все пак, да се е разработила досега.

Забравих да се произнеса по случая от наше село - Глостър - не знам дали сте гледали The Perfect Storm, филмът е сниман там, по истинска история. Та с една сума - рибарско село. Не мисля, че има спор, че са се наговорили, те децата са преценили, че ще им е фън да гледат бебета заедно. И що да не е, като училището им е направило дейкеър.

И се чудят там, моля ви се, за birth control. Ми да се чудят още. Най-вече родителите са за бой, още един случай на търсене на проблема, където го няма.

# 267
  • Мнения: 384
Миз много са ти сладки дечицата/ пу-пу/
Бубка, от това  което си писала сте имали страхотна ваканция, бравоска на вас
Тандури, не се отчайваи, ние чисти нова къща купихме и колко след майсторите управяхме Shocked. За което имаше гаранция ги викахме, колко сме спорили така ли ,е не е ли така/ прозорците не бяха уплатнени, вятъра си влизаше и излизаше както си иска и откъдето си иска, а те викат добре са бе нищо им няма, добре че дойде човек който разбира и ги оправи/Не сме се впуснали в ремонти защото определено ще гледаме да я разкараме до 3- 4 години, а ние да си постройм нова и както ние искаме Rolling Eyes
Бенсън ,  newsm20 newsm20, влязах ти в блога и видях карта на летището във Виена, камък ми падна от сърцето, определено лесно ще се оправим
Тандури, кога ще видим снимките на новата кухня photo/ ама съм гарга любопитна/

# 268
  • Мнения: 2 257
Забравих да ви кажа нещо изключително важно! Цветът, ЦВЕТЪТ сега е ЖЪЛТ! Цяла София се е жлътнала, ей, това блузки, полички, панталони, чепици, че и гащи-прашки Mr. Green и сютийени - жълто! Излизат паласки, висят меса, прищвъкнати кореми и морскопехотински крака - цялата тази красота е задължително в жълто! Много е важно нещо да жълтее, да изпъква, да крещи и ако може да е в цвят ЖЪЛТАВ.
Да знаете. Ако не знаете. За да сте модерни!  Naughty

Между другото, не знам дали някой вече не го спомена, но ми се струва, че има доста повече пълнички хора от преди. Изключвам 15-18 годишните моми, с осанки на Малина, Калина, Касандра и кой-знае-как-наречени певачки, които са друга бира.

# 269
  • Мнения: 2 185
Миз много хубави деца. Приятна "отпуска"
Страхотна снимка на Ноли  Heart Eyes
Джи
Между другото, не знам дали някой вече не го спомена, но ми се струва, че има доста повече пълнички хора от преди.
Вероятно е така наистина, нотакива телесища, месища и динозаврища каквито има тук, няма никъде другаде по света...вервай ми. Така че бг паласките пък макар и в жълто са за предпочитане ...като че ли  Hug Макар че Бг народа яко е тръгнал към затлъстяване...какво да се прави храната е най-евтиното удоволствие  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт