в коя г.седмица усетихте движението на 2-то си бебето

  • 2 726
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 848
Дияна я усетих в 4ти месец, а Алекс малко по-рано.

# 16
  • Мнения: 2 849
Доста по-рано се усеща .Нямам спомен за седмицата обаче .Всички казваха ,не е възможно толкова рано да усещаш ,но аз бях убедена ,че е бебчо .

# 17
  • Мнения: X
Много рано, около 11-та. беше ме срам да си кажа, че го усещам, защото знаех, че е рано, но.....си го усещах. Grinning

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Първият път около 14 г.с., втория малко по-късно, защото плацентата ми беше по предната стена и докрая движенията не се усещаха и виждаха както е обичайно.
Акушерката ми от първата бременност казваше, че слабичките жени обикновено по-рано усещат движенията. Макар че е важно и доколко майката се вслушва - имам кльощави и работохолични приятелки, които чак към 6-тия месец регистрират движения, когато бебето вземе вече да блъска здраво Mr. Green

# 19
  • Мнения: 491
И аз рано ги усетих, в началото на четвъртия месец. Мен също гинеколога ме убеждаваше, че не е възможно толкова рано да се усеща нещо, но аз си знаех Wink

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами точно г.с. не знам, но доста по- рано от първият път. Края на 4 месец вече го усещах съвсем нормално с движения, не пърхане.

Офф топик: Сбъдваща мечти , сега виждам, знам те от ЛаРедутската тема. Честито. Hug

# 21
  • Мнения: 1 029
Може би някъде около 16 г.с.

# 22
  • Мнения: 625
Аз също сега при втората ми бременност много рано усетих движението на бебето и моята докторка беше също малко изненадана,но това е усещане,което не мога да сбъркам.Всъщност второто ми бебе е много шавливо,направо е спортист,но може би защото съм с повече стаж и знам вече какво е усещането.

# 23
  • Мнения: 188
Към края на четвърти месец

# 24
  • Мнения: 953
Между 18-22 г.с., зависи как е разположено бебето.

# 25
  • Varna
  • Мнения: 603
14г.с. Доктора каза, че е невъзможно, но аз бях сигурна, че е бебката!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Между усещането за пърхане и ритници има разлика. Ритниците се усещат по-късно, а това несигурното пърхане, доста рано.

# 27
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Между усещането за пърхане и ритници има разлика. Ритниците се усещат по-късно, а това несигурното пърхане, доста рано.
Права си ,пърханията ги усетих по-рано втория път.

# 28
  • София
  • Мнения: 276
Evjeni...щях да ти пиша в другата тема, но се залисах покрай друго.

И на мен вчера ми се струва че усетих бебо, но сама се коригирах, че не е възможно, толкова рано ( 13 г.с. съм) ...та то е 30 грама и с каква сила трябва да те побутне, за да го усетиш, но все пак, започнах да се "ослушвам" по-внимателно...възможно е да не е била перисталтиката на червата Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 52
много късно, към 20. г.с.

бях се притеснила много, макар, че лекарите ме успокояваха, че всичко е наред
и аз така Peace

Общи условия

Активация на акаунт