АВГУСТовските муцуни, правят майките си на маймуни!

  • 13 411
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • у дома
  • Мнения: 1 581
didika, зло да те забрави! ЧъРъДъ и от мен  newsm51 newsm59  ura

аз пък ей сега спретнах кремчето за тортичката ми, ама нещо не ми харесва като консистенция, та да видим, дано стегне  Crazy  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 4 970
Честит РОжден Ден на ДИидка и от мен Hug .
Ама тя съвсем ни забрави......... Crossing Arms
Блу- какво майсториш..........  chef

# 287
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Блу- какво майсториш..........  chef

като (ако) стане ще ви почерпя  Mr. Green не съм правила досега такава торта и затова малко ми е притеснено, то всъщност самият крем е важен, ама да видим, щом звездев се справя, значи и аз мога  Joy Mr. Green

# 288
  • София
  • Мнения: 723
ЧРД на дидка. Всичко най-най хубаво желая  newsm59

# 289
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Добре,ама да си извеждам ли днес детето  на "чист" въздух  newsm78

 Велмар,може ли да те питам? По-рано BBT имаха и филми. Вчера четох програмата им за един ден-само публицистика и документалистика. Нещо променило ли се е,или аз не чета,както трябва?

# 290
  • Мнения: 4 970
Ами-   преформатирахме се  Crazy- отново.Та- сега сме информационна ТВ- с акцент именно на новини, публицистика , актуални предавания и т.н......Иначе- и филми има още( ама трябва да проверя кога и какви Thinking)

# 291
  • Мнения: 743
Ч Р Д, didika!


Миличката ни Али  Cry Валка, много ви гушкам  Hug Аз бих си я оставила вкъщи, дано да имате тази възможност. Кой знае какво изживява милата душичка. Да не са я стреснали нещо там  newsm78  - не че има как да разбереш де  Confused  Дано бързичко да ни се похвалиш с прекрасната й усмивка  Heart Eyes Hug

Блан, ние ще си останем за сега вкъщи, най-вече, че едвам гледаме с Лори - кога е било това да станем в 6.30ч. Тя явно доста се стресна, та не може да спинка  Sad Сега ще я изчакам още малко и ще се пробвам пак - очичките й се затварят, мрънка непрекъснато, ама се унася за 10-тина мин. и пак се буди.

# 292
  • София
  • Мнения: 723
Велмар ти не беше ли в БТВ  newsm78 ?

# 293
  • у дома
  • Мнения: 1 581
val, милата Али  Sad ти най-добре можеш да усетиш какво е най-правилното решение за нея  Hug  bouquet

# 294
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Честит втори наследник на Елена! С пожелание за много здраве, много щастие, късмет и безгрижно детство на малкия юнак!



ЧРД и на Дидика, всичко най-добро ти пожелавам, всичките ти мечти да се сбъднат, всички желиния да бъдат постигнати, много възходи и успехи ти желая и весело изкарване на днешния празник!




Голям екшън из София, ставам, пускам форумчето и гледам на всякъде бам-бум, докато намеря новини по телевизията се ошашках, дано бързо се успокоят нещата и да няма лоши последствия.

Валка, съжалявам, че Али се чувства така зле, аз също смятам, че по-добре е да търсите начини да си я гледате до 3 годинки, а де не й предизвиквате този тормоз. Моя приятелка, която е детска учителка в градината до нас, когато я попитах дали е читава яслата за Шушето ме посъветва изобщо да не я пускам, за детето е по-добре. Семейно също сме против яслата и решихме, че няма да я пускаме и ще си я гледам аз. Гушкаме ви!

# 295
  • Мнения: 574
Елена, честито ти второ момченце Hug Да е жив и здрав малкия юнак, а на теб бързо възстановяване Hug  bouquet
Аз съм в провинцията и от баща ми разбрах за взрива в Челопечене. И у дома да бяхме, едва ли щях да усетя.
ВСТ, вие успокоихте ли се? При вас май си е било страшничко, както го описваш.  Иначе по новините казаха, че замърсяването било в рамките на допустимото.
ЧРД на Дидика  bouquet Много здраве и мнага щастие   bouquet

# 296
  • София
  • Мнения: 5 758
 Hug Hug Hug Честит син на Елена! Да е жив и здрав! Много се радвам! На мама - бързо възстановяване!   Heart Eyes    bouquet  bouquet  bouquet

ЧРД на Дидика!   bouquet
За гърмежите - ние нищо не сме чули  Blush За пореден път се изненадвам от себе си - така съм настроена, че чувам само Ивчо като мрънка. А нашите, които живеят на 2 блока разстояние, са се събудили и усетили все едно някой блъска по вратите.  Rolling Eyes Дано няма много отрови. Не знам как ще останем цял ден вкъщи.  newsm78 Сигурно ще излезнем все пак.
Валка, не знам какво да те посъветвам. Ако наистина има оргомна промяна в детето, може би е по-добре да поотложите момента.  Rolling Eyes Иначе и аз не съм ходила на ДГ, гледали са ме, пък нищо ми няма (май)  Laughing Само дето шарките не съм ги карала и на дърти години ще ги карам сигурно с Ивчо.  Rolling Eyes

# 297
  • у дома
  • Мнения: 1 581
дайте идея за име на нова тема или ако помните някое старо предложение  newsm78

# 298
  • София
  • Мнения: 12 554
Вторите рождени дни ще празнуват Августинчета добри!

# 299

Общи условия

Активация на акаунт