зъбки бели като гъбки

  • 1 837
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
Не бих могла да кажа какъв е бил- знам само, че е пак със стоматологичен контрол, а не от магазин просто така.
Може би не е подозирал, че има алергия към нещо от този гел.

# 16
  • София
  • Мнения: 105
А дали при всеки зъболек го има този гел? Защото миналата година говорих с моята зъболекарка за избелването и тя започна да ми маже зъбките с някаква паста! Това беше всичко за няколкото процедури! И съответно ефект нямаше! Да каже човек че е от по-възрастните с по остарели разбирания, не е! Та мисълта ми беше, има ли си конкретно име тази процедура и къде мога да отида в София, ако моята все още не е запозната?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 231
А дали при всеки зъболек го има този гел? Защото миналата година говорих с моята зъболекарка за избелването и тя започна да ми маже зъбките с някаква паста! Това беше всичко за няколкото процедури! И съответно ефект нямаше! Да каже човек че е от по-възрастните с по остарели разбирания, не е! Та мисълта ми беше, има ли си конкретно име тази процедура и къде мога да отида в София, ако моята все още не е запозната?

Процедурата се казва "OPALESCENCE"........в "Медстом" съм сигурна, че предлагат този вид избелване  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 105
Благодаряяя  newsm10

# 19
  • Мнения: 1 885
И аз съм с избелени зъби. Бая бели ми станаха, но си трябва и поддръжка. Трябва да намеря време да отскоча до зъболекаря, за да си взема шприца.

# 20
  • Мнения: 159
на мен от 8 предвидени спринцовки с гел ми останаха 4. не съм щадяла материал. правих го 10 дни както трябва.
ефектът е налице. сега имам за още един курс на избелване.
моята зъболекарка го е правила преди 2 години и оттогава не й се е променил цвета.само поддържа с еднократна доза когато поиска.каза,че си е сложила само веднъж за нова година. т.е. за две години един път. не се ограничава от кафе,червено вино и др. оцветяващи храни. тя е много прям и искрен човек и никога не ме е подвеждала с информация. склонна съм да й вярвам на 100%.
ще видим при нас със сестра ми колко траен ще е ефекта,защото и ние не се ограничаваме да консумираме само безцветни храни и напитки.

Общи условия

Активация на акаунт