Бихте ли си купили апартамент в София?

  • 24 564
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 331
мамо на двама, не се обиждай. Не съм от много знаещите, дето говорят, без да са правили неща от тези, за които говорят, ама и не лапам мухите също. Просто търговията с ценни книжа е всичко друго, но не "елементарно нещо". А твоята брокерка знаеш ли колко е напред, тя може и по 10 на месец да губи и пак е напред, защото е на пазара от години. Освен това, айде безплатно и аз да ти кажа докато не си продал един актив, а само му следиш цената каква е в момента нито си на загуба, нито си на печалба, защото НЕ СИ ГО ПРОДАЛ в този момент и ако сега си на "загуба", може след 9 месеца да си на "печалба" по същия начин - виртуално и така до края на света (или до реалния момент на продажбата), а пък и има разлика между загуба и пропусната полза - това не го обеснявам безплатно, вече.
Не знам що мислите, че се закачат с вас само хора дето си нямат нищо. Ама няма сега пък да изброя точно какви активи имам в София и извън, какви други активи и банкови сметки точно във форума, я, и защо - да звуча по-сериозно ли, за какво?
Просто твоите цифри звучат нереалистично и бомбастично и то за Люлин, и то с кредитиране...... и то в рамките на 1 година - 100 и няколко процента печалба....

# 286
  • Мнения: 120
Не се обиждам Казабланка, но понеже темата е дали да си купим апартамент в София, се опитвам от практически опит да кажа, че инвестицията си заслужава. Реалистично или не - цифрите които цитирам са факт. Както казах - провери сайтовете за имоти. Вчера видях, че апартамент в Люлин 2 е пуснат за продажба на цена от 100 000 евро - факт.
А относно търговията с ценни книжа - не съм специалист, но ми беше ясно, че вложените средства в акции ми носят много по-малка печалба от инвестицията в недвижими имоти. Рискът е по-малък, печалбата почти винаги гарантирана. За мен това бяха пропуснати ползи. За това продадох акциите. Ако става въпрос, инвестициите в земеделска земя в момента дават многократно по-голяма възвращаемост, отколкото препродажбата на апартамент в София, но това е дтруг въпрос. Въпреки това все още си струва да се инвестира в недвижим имот в София.

Дразня, се когато някой хем пише и обяснява нещо, хем споменава колко прости са останалите. Ами като не искаш да просвещаваш непросветените - недей.

# 287
  • Мнения: 331
факт за какво, бе жено. Като има такава обява да го приемем и за факт, че щом има такава обява, има и такава сделка. То луди всякакви, обяви също, може и някой като е видял твоя пост от форума да я е пуснал (шегувкам се просто, да не се обидиш пак). Също е факт, че има обяви, в полето на цена на които е отбелязано 0, това за какъв факт да го приемам, че имота струва 0 лева, ли?. И О.К., прегледах сайтове за имоти, еми то в Борово, Мусагеница, Емил Маров, Младост и не ми се гледаше повече, НЕ видях по -скъпи от 58 000 евро (а диапазона е от 40 до 58 000), а Люлин не се вмества в този ценоразпис, нещо. Надявам се си наясно също и с това (щом си купувала имоти), че повече от половината от всички обяви са фалшиви и за разни шарани.
Айде чао засега.

# 288
  • Мнения: 6 417
А с каква цел се пускат тези фалшиви обяви? Thinking

# 289
  • Мнения: 3 634
А с каква цел се пускат тези фалшиви обяви? Thinking

Според мен има предвид "нереални", а не фалшиви.  newsm78 Или, че се спекулира с цените.  Аз понеже доста се порових в последния месец тъй като търсим апартамент, 58 000 евро в споменатите квартали е гарсониера от 86г. или 30-40кв. ново строителство. А какви преживявания имах с брокери... Thinking Обявата е едно, а огледа друго.

# 290
  • Мнения: 120
факт за какво, бе жено. Като има такава обява да го приемем и за факт, че щом има такава обява, има и такава сделка. То луди всякакви, обяви също, може и някой като е видял твоя пост от форума да я е пуснал (шегувкам се просто, да не се обидиш пак). Също е факт, че има обяви, в полето на цена на които е отбелязано 0, това за какъв факт да го приемам, че имота струва 0 лева, ли?. И О.К., прегледах сайтове за имоти, еми то в Борово, Мусагеница, Емил Маров, Младост и не ми се гледаше повече, НЕ видях по -скъпи от 58 000 евро (а диапазона е от 40 до 58 000), а Люлин не се вмества в този ценоразпис, нещо. Надявам се си наясно също и с това (щом си купувала имоти), че повече от половината от всички обяви са фалшиви и за разни шарани.
Айде чао засега.

Казабланка, не искам да се заяждам, но ти в какви параметри мислиш? За какви апартаменти от 58 000 евро говориш - за гарсионерки ли? Защото гарсионерките дори не фигурират в съзнанието ми. Копирам ти няколко обяви за тристайни апартаменти в Люлин 2 и 3. Най ниската е около 60 000 евро и тя е за двустаен, направен на 3-стаен.

Уверявам те, че ако има фалшиви обяви те са много малко, просто 1 апартамент се продава от 100 агенции на най-различна цена и съответно с различни параметри описани в обявата.

Местоположение:
град София, Люлин 3

60990 EUR
(847.08 EUR/кв.м)

Данни:
Квадратура: 72
Етаж: 4-ти
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Допълнителна информация:
ГАРАНТИРАН КРЕДИТ!!! Двустаен апартамент преустроен на тристаен, след ремонт. Подменени настилки с теракот, стени на латекс, подменена ел. инсталация, ПВЦ дограма сменена на всякаде. Нов панел от 80те години на комуникативно място. Само за директни клиенти. За информация Веселка Лазарова тел. 9333614/0887554410
Особености:
Панел, Асансьор, С паркинг

Продавач:
Агенция: ИМОТБЪЛГАРИЯ

Тел.:  02/9 333 614
http://imotbulgaria.imot.bg


Местоположение:
град София, Люлин 2

Цена:
76000 EUR
(883.72 EUR/кв.м)

Данни:
Квадратура: 86
Етаж: 4-ти
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Допълнителна информация:
Просторен , вътрешен , топъл , луксозно обзаведен апартамент. PVC дограма , луксозна баня с душ кабина.
Особености:
Панел

Продавач:
Агенция: МПЛ

Тел.: 028518464
http://mpl.imot.bg

Местоположение:
град София, Люлин 2

Цена:
80000 EUR
(833.33 EUR/кв.м)         

Данни:
Квадратура: 96
Етаж: 2-ри
ТEЦ: ДА
Допълнителна информация:
Оферта 30209 Продавам тристаен в Люлин-2, 96 кв. м, панел 85, ет. 2/7, изложение север/юг, среден, ТЕЦ. Състои се от коридор и кухня на теракот, хол и 2 спални на ламинат, баня и тоалетна и второ WC на теракот и фаянс, мокро помещение, 2 балкона пред кухня (усвоен) и спалня. Лукс жилище, вградена кухня, PVC дограма. Работим и с колеги! Цена: 80 000 EUR Брокер от агенцията:  02/9866631 ;  02/9866632 ; GSM: 0888692604
Особености:
Панел

Продавач:
Агенция: СОФИЯ СИТИ ЕЙДЖЪНСИ
3-СТАЕН    Продава 


Местоположение:
град София, Люлин 2
ул.Ал.Станишев
Цена:
93000 EUR
(1044.94 EUR/кв.м)

Данни:
Квадратура: 89
Етаж: 1-ви
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Допълнителна информация:
Предлагаме ви ремонтирано панелно жилище след преустройство в кв. Люлин II. Сградата се намира в непосредствена близост до ул. Професор Александър Станишев и XXVI-та Поликлиника. Апартаментът е просторен, светъл с функционално разпределение, преустроен на четиристаен. Разпределение: Антре, в което е разположена вградена кухня, просторна дневна (20 кв. м. ), две спални (12 кв. м) и (14 кв. м), баня с тоалетна, тераса. Голяма стая с вградена кухня и усвоена тераса, бар-плот, отделна баня с тоалетна, пригодена за самостоятелно ползване със собствен вход. Отлична за отдаване под наем. Обзавеждане: Две вградени кухни, нови вътрешни врати и PVC дограма, мека мебел, спалня. Подови настилки и стенно покритие: Апартаментът е напълно завършен с качествени материали. Дневната и двете спални - паркет и латекс, кухненски бокс - гранитогрес и латекс, самостоятелна стая с кухненски бокс - ламиниран паркет и латекс, баните - теракота и фаянс. Оферта 67162. Тел: 0886502477
Особености:
Панел

Продавач:
Агенция: МИРЕЛА - ОФИС БУЛЕВАРД 'ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ'

Тел.:  02/858 22 00
http://mirela2.imot.bg

# 291
  • Мнения: 2 759
...Защото гарсионерките дори не фигурират в съзнанието ми...
                     Леле! Не пали толкова, миличка  Mr. Green.

# 292
Аз бих си купила йижяла съм в сф 8 год и жинаги ми е харесвала!

# 293
  • Мнения: 93
Чудя се newsm78, в момента съм на квартира тук, по-скоро бих си взела нещо около София. До момента цените на жилищата в София бяха много "надути", с мъжът ми си говорим, че от този момент на татъка цените ще започнат рязко да падат, а ще се вдигат около София и в провинцията, с оглед по-спокоен начин на живот.

# 294
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Тц! В никакъв случай! Naughty Виж, за къща бих се позамислила, ама много сериозно...  Thinking но както са сега цените и както безумно се строи където им падне, по-скоро не, дори да имаме възможност.

Общи условия

Активация на акаунт