Дайте предложения за стабилна проходилка!!!

  • 3 274
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 269

тази на бебе конфорт,много добра проходилка.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 636
И аz имах Чико наоправена като кола,купих я zа първият ми син. Най_ниското í ниво му бе6е високо. Купих на Фи6ер Прайz,но в крайна сметка бях най_доволна от една,която не бе6е фирмена,пасва6е му на височина,като седне6е вътре не бе6е около него не бе6е стегнато. За вторият ми син купих друг модел на Чико,но той не иска6е вътре и вzема6е таzи,която се бута.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 946
Моля те, не купувай проходилка на детето си!

# 18
  • София
  • Мнения: 430
Моля те, не купувай проходилка на детето си!

Е ти ще се разплачеш още малко.

Аз купих на Чико от Джъмбо, супер стабилна и се заиграваше детето. Друг е моментът, че ние пътуваме много и не може да я мъкнем. Та всичко на всичко му се събират няколко часа седене в нея.Иначе проходи на 10 месеца и половина, стъпва на цял крак.

# 19
  • Мнения: X
Ееееех, тези Форумски страсти, тези ортопеди.... Simple Smile На 10 месеца моят син не пълзеше, не се изправяше на кошарата, не сядаше от лег и т.н. Мързелчо...Педиатърката ме беше подготвила за късно прохождане към година и 2-3-4 месеца.
Сложих го в отричаната и от нея проходилка-китайска някаква, нарочно не взех Чико или друга с много "играчки" по борда.
Проходи на година и 10 дена-без кривене на краката, без залитане, без месеци кълчене и усукване в ръцете ми, докато аз го крепя, сгъната на 2....Проходи си на цял крак, стабилно и вече се беше научил да взема завои, да отстъпва назад и т.н.
За целта му бях избрала най-високата и широка възможна проходилка. С 8 колела и голяма основа.

# 20
  • Мнения: 1 636
За целта му бях избрала най-високата и широка възможна проходилка. С 8 колела и голяма основа.
Какво има6 предвид под най_високата  newsm78. На моят като му бе6е висока не може6е да си стъпи на краката,а се отблъсква6е само с пръстите,доколкото и това му бе6е въzможно. С такава никога не може да се научи...освен естествено не не го оставям вътре да виси 1_2_3 месеца,докато порасне,zа да си стъпи на краката  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 718
Bebe Confort Carousel - много удобна и стабилна.

# 22
  • Мнения: 502
и аз бях много доволна от проходилката на Бебе Конфорт. в началото само като люлка я ползвах и малката много се радваше на играчките отпред. не съм я държала прекалено много и като проходи не съм имала проблеми-на пръсти никога не е вървяла, но не мисля че това е от модела на проходилката де. ползвахме я докато се научи да ходи и повече не желае да стои в нея.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 464
    Темата за проходилките и мен ме интересува! Затова бих искала да помоля ( с цялото си уваважение ) мамите, които са против тяхното използване да се изявяват в други теми, а не в тази, защото ТАЗИ тема е за предложения за проходилка, а НЕ за и против нея!
    Иначе от прочетеното до тук и от препоръки на познати май на бебе конфорт проходилката ще е добър вариант Grinning

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
ние ползвахме Бертони. не ми е правила никакви проблеми. все пак, не бих оставиле дете в проходилка без надзор, каквато и да е.

# 25
  • Мнения: 1 745
Малката ползва проходилка Чиполино,но не е от обикновените,ефтини,които гледам по онлайн магазините.Тази не съм я виждала.Подарък ни е и не знам от къде е.И тя е като кола,с 6 колела.Ако намеря снимка ще кача! Peace
Моят съвет е да вземате по-тежка проходилка.Етърва ми беше взела една лекичка,с 4 колела и не искам да ви казвам колко пъти пада момиченцето й. ooooh! Изобщо не е стабилна.Като се засили веднага се катурва. Rolling Eyes

ето снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185418&pid=5789722&lp=-11112

Общи условия

Активация на акаунт