сладоледи делта

  • 13 034
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 146
Добре, че намирам тук информация какви сладоледи да купувам. Тази сутрин, преди да пречета форума, взех Горски Плодове на дъщеря ми и се наложи сама да си го ям..... не е нищо особено.
Вече ще обръщам по-голямо внимание на това какво купувам.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Делтите отдавна не са вкусни. Купувам сладоледи Дарко, винаги имам поне 2 кутии във фризера, ескимото също им е много хубаво, напомня ми на едновремешното. Евгата са чудесни, но рядко ги срещам.

Отдавна не купувам "Делта". Замених с "Дарко" - много го харесвам, а и "Евга" също, но трудно се намира, наистина.

# 32
  • Мнения: 1 896
МИ според мен ако има повече вода в сладоледа- Дарковците например, ядеш кристали. То мога да си правя сладък лед и аз. Дуци, мързи ме. Иначе всеки ден не пропускам по един Магнум шоко- навсякъде са Grinning

Ами всъщност не е точно така, зависи как се замразява, плюс това в сорбетата обикновено се слага глюкоза, която има стабилизиращо действие и не позволява да стават кристали. Аз съм си правила сорбе вкъщи и това не е сладък лед. Просто хората са го измислили преди векове и сладолед без мляко и мазнина не равен на некачествен сладък лед на кристали. Макар че и такива има. Но те просто са зле направени. Ако сметановият сладолед не се замразява правилно, също става на кристали, а също и ако се стопил и после е замразен отново.

# 33
  • Мнения: 4 371
Прави ми впечатление, че в нашия квартал е плъзнал някакъв Изида, много е гадничък Sick

# 34
  • Мнения: 17 407
Изида, Дени(адашката се излага)- не ме кефят. Изида бях купила на детето- ванилия, не е лош. Но аз съм предубедена.

Общи условия

Активация на акаунт