Отчет на набор 2003 - 28

  • 9 097
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 14 133
Радвам се, че Вики е останала доволна от празнуването на рождения ден в градината.  Peace
Наистина, тази шапка, направена от дечицата, ще й е много ценна.  Peace

# 301
  • Мнения: 1 687
Да май най много е радосна за шапката. Доста е дълга и много готина. Като си дойде започна да обяснява на плюшените си играчки как си избирала тя цветовете и как на тях щяла да е голяма защото била само нейна Joy Премери я на всички и установи накрая, че няма главичка на нейните плюшковци на която да стане. И заяви- Тя си е моя.  bouquet

# 302
  • Мнения: 14 133
Да май най много е радосна за шапката. Доста е дълга и много готина. Като си дойде започна да обяснява на плюшените си играчки как си избирала тя цветовете и как на тях щяла да е голяма защото била само нейна Joy Премери я на всички и установи накрая, че няма главичка на нейните плюшковци на която да стане. И заяви- Тя си е моя.  bouquet
Сладурана!!!!  Heart Eyes Нацункай я  от мен!!!  Heart Eyes   bouquet

# 303
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Нашето "слънчасване" се оказа Розеола (6 шарка) или Атипична рубеола или Рубеола-Скарлатиноза  newsm78. Не знам кое от всички. Вече няма темп., но вчера беше на детска  Sad. Чак вечерта избиха обривите. Ужасно ми е кофти. Обадих се в детската и предупредих да информират бременните майки да си спрат децата. Днес разбрах и за други деца, които са вдигнали висока темп. Едното е на бременна мама и сега съм ужасно притеснена. Само дано не е рубеола. Лимфните му възли зад ушите са подути като бобчета. Няма обрив по лицето, а само по торса. Иначе е добре. Никакви други симптоми. Само леко понижен апетит и зачервени кървясали очи.

# 304
  • Мнения: 953
ГАДНО, Да оздравява бързо Крис.
Ние я изкарахме като беше на 8мес.
П.п. Петя, онзи ден те мярнах от колата ти си се свършила, БРАВО.

# 305
  • София
  • Мнения: 3 421
Ох, Логопедка - бързо оправяне!
А как ще ги различат коя каква е?

Извинявай, това 6-та поредна шарка ли Ви е?

уф, и аз искам да се "свърша", ама хич не се получава.

# 306
  • Мнения: 343
Много неприятно за малкия Крис, дано му се размине по-леко и бързо да оздравява. Ама това наистина ли е 6-та поредна шарка? newsm12
Влади ме пита -Мамо ,още ли си лоша.
Joy Joy

# 307
  • Мнения: 343

уф, и аз искам да се "свърша", ама хич не се получава.
Петяяяяя, много кротки деца имаш. Ще ти дам моя дивак за 2 седмици и ще почувстваш значителна разлика. Ама, и той мъжът ти с благ характер и доста ти помага. Laughing Laughing

# 308
  • София
  • Мнения: 7 673
Наименованието на Розеола е също и шарка номер 6.
Дано се оправи бързо детето и да я изкара леко!

# 309
  • София
  • Мнения: 3 421
Не знаех.
Моите са карали само варицела.

Поста с хвалбата за моя мъж е препоръчително да не стига до очите/ушите му. Само чака такъв момент, за да ми каже - виждаш ли, със свещ да си ме търсила да не си ме намерила.  Crazy

# 310
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Крис не е карал нито една от детските болести. Яд ме е само, че не са сигурни в диагнозата. А в нета каквото прочетох за розеолата пише, че се изкарва от по-малки деца  newsm78 Не знам и аз.

Етиа, ти поне знаеш как "свърших". От април до сега съм минус 11 кг заради жлъчните кризи - ефекта от дефекта  Laughing Сега по принуда съм все още на диета заради операцията.
За протокола - не консумирам нищо мазно, дори и зехтин много рядко. Захар ям обаче с корнфлейкса на закуска  Mr. Green

# 311

Общи условия

Активация на акаунт