"ДЕКЕМВРИйското хлапе иска вече на море, дупенце да напече!"

  • 23 984
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 125
На печелившата Вержи Честито!  Whistling Пази го от сръчните пръстчета на Лорито, че... Имаш ли отделно мишка? Аз не мога да маркирам и влача, затова са ми нподредени снимкте в колъовия албум.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 893
Ивче мерси  bowuu
имам мишка как да нямам , с тоя тъчпад си изкарвам нервите иначе Wink сега се сетих обаче че ще ми е от помощ във фотошопа да рисува
м на ръка  Party
 пък ние си правим плаж на балкона, в коритото...добре че се сетих за него,иначе щях да надувам лодката до припадък   ooooh! Mr. Green

# 287
  • Мнения: 315
Вежи честита придобивка!

Правихме малко ремонт у нас.  Свърши ремонта. Днес падна голямо почистване, пране и др.  newsm75  wash  1dishes  hang
Утре мислим да поотпочинем някъде на басейн.    grinning039

# 288
  • Русе
  • Мнения: 150
Мерси за вчеращните поздрави! Hug
Вержи,честит комп!Пази му копчетата,че на нашият Бойко му разказа игрите! Peace
Ивчоче,знам какво ти е!И на мен ми е скучно,а незнанието на местният език е влудяващо! #Crazy

# 289
  • София
  • Мнения: 888
Тини честит рожден ден newsm59
Много здраве и щастие от нас с Евка  bouquet

# 290
  • Мнения: 3 324
Таман влезох да почерпя, пък то не съм била само аз рожденничка!
Тини, да си жива и здрава, щастлива и обичана!

С малко закъснение - малко практически съвети, ако приемете...
Двореца в Балчик е прекрасно място с интересна история! Ако обаче, сте решили да го видите - отделете минимум половин ден. Там е и ботаническата градина - уникално сборище на растения от цял свят. Поддържано е перфектно. Цялата площ е някъде около 350 декара. В близост не намерихме касети за камерата, така че - запасете се предварително. Храна вътре също не се продава (имаше нещо като ресторант в гостната на царицата, ама дори не погледнах цените - предполагам солени). Много пейки и местенца за отдих навсякъде из комплекса. Поради факта, че се намира на стръмен склон, достъпа е по милиарди (тесни и не чак толкова) стълбички и пътечки. За количка, колело или друго транспортно средство е абсурдно! Цени на билетите - възрастен 5, дете -1. Обаче се плаща отделно за ботаническата градина и за двореца, така че 10 за възрастен и 2 за дете. Ако не разполагате с време - за двореца хич недейте си взима билети, ние така и не го намерихме.
За Царевец, знаете - също не е удобно за колички. Интересното беше, че четвъртък е безплатно за българи (естествено ние не уцелихме ), но пък ни взеха такса като за групово посещение   (да се чуди човек, защо ли) - 4 лв. Съвсем приемливо! Като всички туристи се втурнахме да купуваме сувенири - срещу паркинга в магазините цените са далеч по разумни от сергиите при касата. Имаме тениски с хановете от Първото българско царство, оригиналната азбука и естествено БЪЛГАРИЯ НА ТРИ МОРЕТА ! Знамето си го купихме от Мадара и браво на нас, на Царевец бяха с безумни цени!
Мадарския конник, също ви е известен - достъп за колички няма. Ако тръгнете по централната стълба, ще пристигнете направо пред конника, но с изплезени езици и мускулна треска (пушачите и да не опитват), затова алеята в дясно която е по плавна, с по малко стъпала, сенчести алеи и места за отдих. Освен това минава през целия коплекс, пещерите и отвежда до конника, а ентусиастите могат да продължат и да отидат до крепоста, която е навръх баира.
Побитите камъни, сигурно са много интересни, но внимателно да се кара защото отбивката е само една и изскача изневиделица, ако шофьора ви пие вода в този момент (както нашия) я пропускате и ... край!

Имам и за Дуранкулашкото езеро да пиша, ама все не ми остава време...

# 291
  • Мнения: 361


Тини Мини - Честит рожден ден!
Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана!
Специални поздрави и от нас с Лори,много целувки на Викито.

# 292
  • Мнения: 361
хайде летовници,искаме срещи...

замислете се малко и от септември месец да почваме....

Вержи,честита нова придобивка.

# 293
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Ах Пешеходке, както си ги изброила местата върна ме към мили спомени  Blush Трябва да идем вече тримата. Градината в Балчик е нещо невероятно, очите ми останаха, а към Царевец питая мили чуства от училище още, обожавах книгите за Асеневци, на Фани Попова-Мутафова, ееееех... Пък Мадарския конник го превземахме един път на връщане от морето и поради това че е на връщане без кьорава стотинка, имахме половин шише водичка, заредена до горе кола с газ и 1,20 лв в брой  Mr. Green Жажда брейййй, добре че една мила душа ни напълни в кафето долу шишенцето с водичка, че бехме си угаснали там  Joy Колата, ЛАДА, взе че се прецака на всичкото отгоре и си включи парното, на 35 градуса жега, абе като на война беше hahaha Добре че ятаците (свекъра и свекървата) са в Разград, пак близичко  Crazy
Хубава ни е страната дано имаме повече възможности да я обиколим и разгледаме с малката  Heart Eyes

# 294
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 395
Здравейте и от нас.Честито на всички които са празнували тези дни.Ние бяхме малко на море с децата.Изкарахме си супер,само където моя малък мъж изпитваше ужас от пясъка а за водата да не говорим.Слагаш го на хавлията и той замръзва. Добре че му купихме басейнче че да се поплицика и той.

# 295
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Не сте много активни в писането, скъпи мами, предполагам, че е заради жегите... Wink  Hug
То пък намерил кой да ви го казва де, аз - най-активната...  Blush
Наминавам да се похваля, че задна седмица момиченцето ми порастна много - захвърлихме бибата, почти не ползваме памперс (само за голямата работа - още има страх от нея и  иска само в памперс да ака); отприщихме се да повтаряме всичко, което чуем - като съкращаваме до 2 срички де.. Само една сложна, тристрична дума казваме: МУЗИКА. И не е случайно, танцуваме на всичко що трака дрънка, свири или тананика и на всякакви стилове...
 dance danceЦелувки и поздрави на всички наборчета и като отминат големите жеги да спретнем едно виждане предлагам аз!

# 296

Общи условия

Активация на акаунт