Зрелите или младоците?

  • 2 368
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Даа и сигурно те питат мъжа ти не ревнува ли ако си чатиш с непознати мъже  Grinning

В редките случаи , когато съм си позволявала такива разговори, винаги това питат. Контрирам ги с отговора "вие от мъжа ми ли се интересувате повече или от мен?" .  Joy

# 31
  • Мнения: 3 423
За да ви заговарят непознати, значи искате
да ви заговарят. И откъде накъде някой ще
ми пише нещо и ще ми руши спокойствието.
Преводи... Ай, сиктир.

# 32
  • Мнения: 1 517
За да ви заговарят непознати, значи искате
да ви заговарят. И откъде накъде някой ще
ми пише нещо и ще ми руши спокойствието.
Преводи... Ай, сиктир.

Моля, моля...аз съм си използвачка и наистина НЕ искам да ми досаждат повече  Naughty

# 33
  • Мнения: 4 585
Старите кучета са си стари кучета.
Те веднага нанюхват от какво има нужда една жена, нищо, че е на Скайп.
Нощите им са дълги, спят все по-малко, нямат нищо против да бъдат използвани.

# 34
  • Мнения: 1 517
Старите кучета са си стари кучета.
Те веднага нанюхват от какво има нужда една жена, нищо, че е на Скайп.
Нощите им са дълги, спят все по-малко, нямат нищо против да бъдат използвани.

Да са живи и здрави.  Joy

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Старите кучета са си стари кучета.
Потвърждавам.
Нюх.
Само че, не е задължително свързан със "стажа"!
Някои, ползваме интернет комуникацията по предназначение.
Трудно за вярване, но факт.
И винаги ще е така . Може да сме малко, но ни има. Нови, стари, всякакви.
Нюх!
Който търси - намира. И когато намери, винаги "дължи една" /Кръстникът/.
Едни много особени отношения Simple Smile Wink

# 36
  • Мнения: 919
Aз въпроса със снимката в Скайп съм си го решила - сложила съм една дето съм с детето.  Mr. Green
И аз съм го решила -рядко си включвам скайпа Mr. Green Joy Joy

# 37
  • Мнения: 1 517
Който търси - намира. И когато намери, винаги "дължи една" /Кръстникът/.
Едни много особени отношения Simple Smile Wink

Еее, че съм длъжница на половин Италия бре  Grinning Особено на няколко  Mr. Green Единият, от които, обаче е младеж  newsm78

Общо взето се питах дали младите мъже мислят предимно или само за секс и не могат да бъдат сериозни или просто аз ги улучвам в такъв момент. От което произлиза друга питамнка: Старите кучета дали наистина са по-сериозни или само се правят на такива, докато опипат почвата.......

# 38
Само да те предупредя, че колкото и да е странно, на повечето италианци, италианският им е много труден. Конджунтивите въобще не ги разбират, северняците си нямат представа от пасато ремото, а южняците го използват, когато не трябва да се използва и още куп проблеми. И при това  ти гарантирам, че не базирам впечатленията си на комуникация с комбайнери и зидаро-мазачи, а напротив - съвсем образовани хора от семейства с претенции. То като се замислиш и в България ако хванеш скайпа имаш всички шансове да се натъкнеш на Усобено грамотни Ендивиди, а какво остава за там където дори с трети клас да си, пак можеш да си позволиш компютър и интернет.

# 39
  • Мнения: 1 517
Само да те предупредя, че колкото и да е странно, на повечето италианци, италианският им е много труден. Конджунтивите въобще не ги разбират, северняците си нямат представа от пасато ремото, а южняците го използват, когато не трябва да се използва и още куп проблеми. И при това  ти гарантирам, че не базирам впечатленията си на комуникация с комбайнери и зидаро-мазачи, а напротив - съвсем образовани хора от семейства с претенции. То като се замислиш и в България ако хванеш скайпа имаш всички шансове да се натъкнеш на Усобено грамотни Ендивиди, а какво остава за там където дори с трети клас да си, пак можеш да си позволиш компютър и интернет.

В това се убедих вече. Макар, че аз специално попадам повече на хора, които добре владеят литературния си италиански. И слава Богу, щото аз диалекти не знам.

# 40
  • Мнения: 984
Старите кучета са си стари кучета.

Младите кучета стават "стари", когато старите спрат да ги налайват и да им вземат изпод носа кефа. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 407
Зрелите,младоците незнаят какво искат.

Общи условия

Активация на акаунт