Рискове от преносване и трикове за раждане

  • 31 897
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
преносих 8 дни и не мисля че това по някакъв начин е навредило на бебето ми, след като минаха 5 дни от термина ме приеха в болница по мое и на АГ желание и там ми слагаха система и вагинални таблетки, но понеже не предизвикаха контракции ми направиха секцио, всичко мина без проблеми, резултата е 4кг. здраво бебе Simple Smile  единствения съвет, който ми предложи АГ като мина термина е "здрав секс, но не много груб"  Mr. Green, никакви бабешки рацепти не бих пробвала
успех и леко раждане  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Честно, не мога да си представя секс с тоя корем.. пък и нямам и желание. Ако не ме болеше крака, щях да се разхождам, разхождам.. по цял ден!
Остава ми ананасът... Не вреди да се пробва - плод е.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
Честно, не мога да си представя секс с тоя корем.. пък и нямам и желание. Ако не ме болеше крака, щях да се разхождам, разхождам.. по цял ден!
Остава ми ананасът... Не вреди да се пробва - плод е.

 А ти сигурна ли си, че термина ти е 100% точен и това, което ще наричаш преносване, наистина ще е такова????

# 18
  • София
  • Мнения: 1 946
А ти сигурна ли си, че термина ти е 100% точен и това, което ще наричаш преносване, наистина ще е такова????
Със сигурност знам датата, в която е станало, защото просто онзи месец го правихме само веднъж.. така се случи.

# 19
  • Мнения: 4 753
А ти сигурна ли си, че термина ти е 100% точен и това, което ще наричаш преносване, наистина ще е такова????
Със сигурност знам датата, в която е станало, защото просто онзи месец го правихме само веднъж.. така се случи.

Имаш още няколко дни, може пък бебо сам да тръгне... много бебенца си се раждат точно на термина... Леко раждане ти желая и не се настройвай, че ще преносиш... сигурно вече нямаш търпение...   bouquet

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първият път преносих 7 дни и най-накрая ми предизвикаха раждането.....никакви трикове не ми помогнаха

# 21
  • Мнения: 1 427
Сакси,щом не можеш да се разхождаш и секса не те влече,пробвай с основно почистване на апартамента-миене на прозорци,разместване на мебели,лъскане на тоалетната....Дори и да не успееш да предизвикаш раждане,поне ще си сигурна че всичко е изрядно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт