Празнува ли се 1-ия рожден ден?

  • 7 780
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 287
И аз за пръв път го чувам.
Не пропускайте първия рожден ден на детето. За мен лично ще е незабравим днешния ден Simple Smile
Ч.Р.Д да сте живи здрави и много много щастливи. Успехи за всички Ви, благодария Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 755
...Ами защото на мъртвец се палело една свещичка и затова не вървяло на дете да се пали една свещича макар и на торта. А за четният брой - защото на гробища се носело четен брой цветя....
  #Shocked #Shocked #Shocked Май, коментарът е излишен  smile3527

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258

Ами защото на мъртвец се палело една свещичка и затова не вървяло на дете да се пали една свещича макар и на торта. А за четният брой - защото на гробища се носело четен брой цветя.

Леле,ужас!ЕЙ това не го бях чувала #CrazyТоз народ се е побъркал-мъртвите защо ги месят с живите?!НА такива "сериозни"доводи отговаряйте,че за Господ няма мъртви и живи-за него всички са живи!А една свещичка се пали и здраве за даден човек newsm78
Как няма да си празнувате рожденият ден!? smile3521Весел купон и да са ви живи и здрави децата newsm10  love001 smile3503

# 18
  • Мнения: 4 629
 #Shocked Е такава нелепица скоро не бях чувала  #Shocked Да не се празнува първия рожден ден на детето Shocked

Пред Господ всички са равни, няма значение броя на свещичките

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Оооооооооооо, я стига глупости! Я не вярвай на тези.....нямам думи!
ПРАЗНУВАЙТЕ с любов и усмивки 1-ия РД на детето си!!! Grinning
Днес моя малък син Йоан навършва 1 годинка и ще го празнуваме ,разбира се  newsm38 Tada Gift....А днес съм   най-щастливата  майка! Heart Eyes Grinning Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
Че как няма да го празнувате.... newsm78
Я стига слушахте бабини деветини...
Между другото това за първи път го чувам....

# 21
  • София
  • Мнения: 39 777
разбира се, че се празнува
не вярвам на никакви бабини деветини
направете си купон за РД на детенце и нека да е живо и здраво Simple Smile

# 22
  • Мнения: 456
Ха!!! И аз чувам за първи път. Така с нетърпение чакам първият рожден ден на Марк и не бих обърнала внимание на никакви суеверия. Трябва да изживеем тези моменти пълноценно с децата си. Весели първи рождени дни и щур купон по повода!!! newsm38 newsm59  ura

# 23
  • Мнения: 542
не давай да ти скапват настроението - това си е празник като всеки друг - всяка година... Ами за 13-я какво? И него ли ще пропуснат?
Да ти е живо и здраво детенцето... и весело празнуване, а като духате свещичката или като си го гушнеш помисли си за нещо хубаво и си го пожелай...

# 24
  • Мнения: 4 187

Ами защото на мъртвец се палело една свещичка и затова не вървяло на дете да се пали една свещича макар и на торта. А за четният брой - защото на гробища се носело четен брой цветя.

Леле,ужас!ЕЙ това не го бях чувала #CrazyТоз народ се е побъркал-мъртвите защо ги месят с живите?!НА такива "сериозни"доводи отговаряйте,че за Господ няма мъртви и живи-за него всички са живи!А една свещичка се пали и здраве за даден човек newsm78
Как няма да си празнувате рожденият ден!? smile3521Весел купон и да са ви живи и здрави децата newsm10  love001 smile3503

И аз това щях да кажа! Една свещичка се пали и за здраве! Според мен първият рожден ден е най- важен! Ако той не се отпразнува незнам..........
Сами си създаваме тревоги и главоболия, абе нямам думи просто!


Празнувайте си спокойно, направете голям купон и да не забравиш да почерпиш Flutter!

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Празнувайте си спокойно.
Направихме страхотни купони за първите рожденни дни и на двете деца. Никога няма да ги забравя.
Пожелавам ви страхотен празник и не робувайте на такива суеверия и бабини девитини.

# 26
  • Мнения: 8 505
Ама какъв въпрос задаващ само!? #Crazy
Празнувай го и не се връзвай на такива приказки!Според мен това е най-важния от всички рожденни дни-нали е първи!

# 27
  • Мнения: 191
Не само, че ги празнувахме, но и в нашето семейство има обичай на годинката на малкото човече да правим и кръщенето. Така този важен ден става още по незабравим  newsm38. Много здраве и щастие на всички рожденници  newsm59
А един въпрос защо не се празнува 40 рожден ден, за прув път чувам ? newsm78

# 28
  • Мнения: 8 505
Аз знам,че 20. и 40. не се празнуват,но защо-някой,който е чувал да кажеАз мисля да си празнувам и 40. #Crazy

# 29
  • Мнения: 712
Аз също за първи път чувам!
Ние го празнувахме в тесен семеен кръг (само 10 души - италианска фамилия). Идеята ми беше, че бебо и без това нищо няма да разбере, поне хамалогията да е по-малка.
Все пак това е важно събитие и трябва да се отбележи по подобаващ начин!!!!

Общи условия

Активация на акаунт