Доволни ли сте от козметиката на Dior?

  • 15 622
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 414
Намерих гланцовете в този сайт,но не знам дали има доставка до България. Confused
http://www.amazon.com/Dior-DiorKiss-Luscious-Lip-Plumping-Smooth … 43842&sr=1-71

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Бялата им козметика не става. Което си е логично, защото са бранд, специализирал в обекло, парфюми и дekoративна козметика. За бяла козметика се спирам на марки, които имат опит и традиции в това, което правят.

Декоративната им козметика е добра. Сенките са с превъзходна текстура. Само една линия червила много ме дразни -,  усещането е сякаш си нанесъл тебешир по устните. Те, всъщност, така си и изглеждат. Но пък иначе миришат на виолетки  Whistling

# 62
  • Мнения: 4 296
Доволна съм от нещата, които съм ползвала. Имам впечатления, че декоративната им козметика е по-сполучлива, все пак.

# 63
  • Мнения: 31 294
Само една линия червила много ме дразни -,  усещането е сякаш си нанесъл тебешир по устните. Те, всъщност, така си и изглеждат. Но пък иначе миришат на виолетки  Whistling
Любимото ми червило. Стои ми на устните по цял ден и е страхотно. Единственото което ще повторя. Whistling

# 64
  • Мнения: 5 647
Скоро не съм си купувала на Диор нищо, но съм ползвала пудра, спирала и руж. Наистина са страхотни. Сега покрай тази темичка мисля да си купя крем за лице и околоочен контур.

# 65
  • Мнения: 184
Ползвам декоративната козметика-червила,пудра ,спирала и молив за очи-страхотни са!!! Peace

# 66
  • Мнения: 239
На Диор съм ползвала само декоративна козметика. Много съм доволна от сухите им сенки и от 2 червила. Това, което не ми хареса беше една спирала, трябва да видя, как се казваше, че забравих. Аз по принцип съм фен на декоративната козметика на YSL.

# 67
# 68
# 69
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
от това, което съм ползвала най много ми хареса ха пар4етата за околоо4ен контур каптур тотал... наистина бяха невероятни.....
ползват се максимум 2 пъти годи6но, като 6оково третиране.....
харесвам и гланца Адикт  , който е за по обемни устни

# 70
  • Мнения: 84
Aз съм много доволна от коректора им(DIOR) ,много добре ми покрива.Фдт ми е на CLINIQUE двете заедно много добре ми пасват на мен.

# 71
  • Мнения: 2 414
Напоследък отчаяно си търся този сет с глосове на Диор. Cry


Някой да знае къде мога да го открия?

# 72
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Доволна съм от декоративната им козметика, особено от червилата.  Peace

# 73
  • Мнения: 221
Червила само съм ползвала и съм доволна.

# 74
  • Мнения: 3 830
Ползвам предимно декоративната им козметика като: фон дьо тени, червила, сенки и спирали; парфюми.
Винаги съм била много доволна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт