Колко често казваме обичам те?

  • 4 082
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 830
постоянно, но на един и същи човек и той си го знае  Sunglasses

# 46
  • Мнения: 370
рядко изричам тази дума,въпреки ,че искам да е обратното.но характера ми е такъв,непрекалявам със значението на някои думи.искам когато кажа нещо то наистина да е така и човека с/у мен да е сигурен в това което казвам.но на детето си го казвам постоянно.винаги когато я прегърна или целуна,с повод,без повод... там не си пестя думите-обичам те и т.н.на едно дете  трябва да му се дава обич за да расте спокойно и сигурно в себе си.

# 47
  • Мнения: 5 393
Мнооого рядко.Броят се на пръстите на едната ми ръка.

# 48
  • Мнения: 4 753
Има, няма всеки ден... И всяка сутрин си получавам целувка преди да тръгне за работа...  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 827
Все повече се убеждавам, че повече трябва да си угаждам и да си казвам, че се обичам Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 5 752
Всеки ден! Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 616
Задължително всяка сутрин преди работа, всеки път,когато говорим по телефона и винаги, когато си помисля за нещо и ми се прииска да му кажа колко много го обичам и колко важен е той за мен и детенце. Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 807
Винаги, когато почувствам необходимост да го му го кажа!
Понякога, когато почувствам, че той има необходимост да му го кажа!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 newsm78 ами сега като се замисля, май го казвам всеки ден , а на мен ми го показват ежеминутно и май също ми го казват всеки ден  newsm78

# 54
  • Мнения: 1 259
Всеки ден...или аз първа или той, както дойде..., понякога и по няколко пъти Simple Smile

# 55
  • Мнения: 604
Има, няма всеки ден... И всяка сутрин си получавам целувка преди да тръгне за работа...  Heart Eyes
Да с целувката всяка сутрин и при нас е така НО·

Искам да ви питам не мислите ли че при 11 годишен брак е
странно всеки ден да казваш ОБИчАМ ТЕ newsm78¿
Или при мен пак жегите оказват влияние върху нормалния разсъдък·


# 56
  • Мнения: 5 393
Така като чета, аз съм тотален темерут Thinking

# 57
  • Мнения: 3 775
... когато го видя да чисти с прахосмукачка му казвам, че е много секси ...

Това е страшна тактика да го накарам моя да чисти, как не съм се сетила по рано.  Mr. Green
Аз пробвах, ама той ми повярва и заряза прахосмукачката и... Sad  newsm78  Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 140
Много, много често, да не кажа всеки ден или на ден по 2-3 пъти дори му казвам "обичкам те".

# 59
  • Мнения: 370
Има, няма всеки ден... И всяка сутрин си получавам целувка преди да тръгне за работа...  Heart Eyes
Да с целувката всяка сутрин и при нас е така НО·

Искам да ви питам не мислите ли че при 11 годишен брак е
странно всеки ден да казваш ОБИчАМ ТЕ newsm78¿
Или при мен пак жегите оказват влияние върху нормалния разсъдък

никак не е стрнно даже при 11 годишен брак .не само е хубаво лично за теб ами и за брака ти.аз бих искала да чувам тази дума всики ден от мъжа си.обичаме се,спор няма,но не си го казваме често.и нали знаете ,че човек винаги иска това ,което няма.т.е аз искам всяка сутрин гушкане,целувка,обичам те и бегом на работа.ще повлияе хубаво на целия ми ден.и ние сме с 10год брак,затова казва,че не е смешно,а е готино да казваш всеки ден на човека,когото обичаш наистина-обичам те.сега е момента,а не след 100години.и понеже и аз съм малко темерут,искам да се променя в тази насока.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт