Колко често казваме обичам те?

  • 4 074
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 049
Не си го казваме често newsm78
smile3521 един път в месеца. Не обичам да разкривам чувствата си много много така.

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 17:44 от L 0 V E

# 61
  • Мнения: 1 632
Всеки ден по няколко пъти!

# 62
  • Мнения: 247
Да колкото се може по-често го казвам. И той сутрин ми поднася кроасана с кафето в леглото, следва целувка и обичам те. Същото казва и на детето.  Grinning

# 63
  • Мнения: 270
Обичам да го казвам, но с времето с приятеля ми много рядко взехме да си го казваме...

# 64
  • София
  • Мнения: 136
Винаги, когато изпитам желание да го кажа.
А това се случва по ен пъти на ден  Blush
Много съм гальовна, признавам го  Joy

# 65
  • Мнения: 2 161
И той сутрин ми поднася кроасана с кафето в леглото, следва целувка и обичам те.
Ах!Ами мравки имате ли?

# 66
  • Мнения: 649
Казвам често обичам те на моята половинка и сега по често го казвам от колкото в началото на връзката ни.

# 67
  • Мнения: 583
Когато го усещам и имам нужда да го кажа. Честото повтаряне обезсмисля смисъла и се превръща в обичам сладолед,обичам черната си рокля ,ааа newsm78 и теб обичам.

# 68
  • Мнения: 6 049
Когато го усещам и имам нужда да го кажа. Честото повтаряне обезсмисля смисъла и се превръща в обичам сладолед,обичам черната си рокля ,ааа newsm78 и теб обичам.
Напълно съм съгласна с теб... Peace Peace Peace

# 69
  • Мнения: 1 447
Когато го усещам и имам нужда да го кажа. Честото повтаряне обезсмисля смисъла и се превръща в обичам сладолед,обичам черната си рокля ,ааа newsm78 и теб обичам.
Напълно съм съгласна с теб... Peace Peace Peace
И аз съм напълно съгласна с вас.Колкото повече го повтарям толкова се губи ефекта.

# 70
  • Мнения: 521
Много рядко. никога е съм харесвала да казвам на някой по хиляди пъти на ден Обичам те.
Даже се дразня като някой говори по телефона с половинката и следват две минути в обяснения в любов, сякаш не са се виждали никога  Peace

# 71
  • Мнения: 1 470
Аз постоянно го повтарям,и на мъж ми,и на децата.И макар че може да се загуби ефекта,все се притеснявам дали няма някой ден да излезе,и да забравя да му го кажа,и точно тагава да се случи нещо лошо-като по филмите... Hug

# 72
  • Мнения: 1 632
Аз постоянно го повтарям,и на мъж ми,и на децата.И макар че може да се загуби ефекта,все се притеснявам дали няма някой ден да излезе,и да забравя да му го кажа,и точно тагава да се случи нещо лошо-като по филмите... Hug
Браво

# 73
  • Мнения: 494
На нас доста време ни отне изобщо да си го кажем за първи път,но когато си го казахме,беше искренно и тогава просто исках да се слея с този 4овек и разбрах, 4е това е моята половинка. Ние не си го казваме 4есто,посрещаме се  и се изпрашаме с целувка, казваме си го когато наистина си го мислим или просто си лежим мъл4аливо гушнати и мъжът ми каже еееех щастие ...... е тогава се разтапям txtloves

# 74
  • Мнения: 3 929
При нас вече е нещо като поздрав. Не че не го изпитваме, като го казваме, а по-скоро ни е станало като знак, не знам точно, как да го нарека. Всеки път, щом се чуем по телефона, си го казваме. Казваме си го, когато ни се случи нещо хубаво, когато двамата сме постигнали нещо хубаво. Казваме си го, след като сме правили секс. И детето вече свикна, ей така, между другото, да казва "Обичам те, мамо!" или "Тате, обичам те!"

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт