Хубава марка маска за коса

  • 14 318
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Препоръчайте ми хубава марка маска за коса.
Досега съм ползвала Дева, Нивеа, Дав, но най-добре се чувствам с маската с алое за бояд.коса на Шварцкопф, която придружава боите Палете, но всъщност не съм я виждала да се продава отделно.
Дайте мнения за други марки, от които сте доволни 
Hug

# 1
  • Мнения: 1 224
Аз съм много доволна от една с костен мозък и плацента, довечера мога да кажа как се казва. Иначе ми харесва и тази от новия Кастинг,но за съжаление я няма като отделен продукт..  Cry

# 2
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Тази с костен мозък и плацента не е ли на Миосотис?

# 3
  • Мнения: 149
Тази с костен мозък и плацента не е ли на Миосотис?
Да, точно Миосотис е с костен мозък и плацента. Ползвам я от доста време (все пак е 500 мл Wink) и съм доволна.

# 4
  • Мнения: 1 224
Именно тя е Simple Smile

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Mil mil, италианска, професионална. Много добра!

# 6
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
На Елсев розовата също е хубава.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 798
Kerastase  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 78
Керастас,Давинес или Лореал

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Phyto, Darphin ... от прословутата маска с плацента и костен мозък нещо не съм впечатлена  Naughty

# 10
  • Мнения: X
Хубава марка ли търсим или хубава маска?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 563
... от прословутата маска с плацента и костен мозък нещо не съм впечатлена  Naughty

аз също, дори въобще не бях доволна  Naughty

# 12
  • Мнения: 604
Mil mil, италианска, професионална. Много добра!
А дали ще мога да я намеря в испанско newsm78!

Много щастие ти желая с малката принцеса Луиза!
Имам особено отношение към хората носещи това име Hug!

# 13
  • Мнения: 3 695
много съм доволна от една маска за коса на Ланком  Peace

# 14
  • Мнения: 410
Момичета, повечето марки не знам, къде бих могла да ги намеря в Русе?...Например Керастас, която много се цитира? Пък дори и Елсев, Л'Ореал? Виждам по магазините само обикновени продукти на стандартни марки.

buttinsky, търся хубав продукт, за целта тр. да се посочи и марка.
Благодаря на всички!

# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ru_, можеш ли да я покажеш  bouquet...аз не знаех, че правят продукти за коса  Whistling

# 16
  • Мнения: 4 770
  
  
    Аз пък искам да попитам относно маските за коса - може ли да се ползва медицински шампоан и после маска от тези масовите.  Защото съм се ориентирала към шампоан Фито, но маските ми идват скъпички и смятам да съчетая с нещо по-евтино - например Дав, Глис или от сорта...
   Как смятате, дали ще се развали ефекта със друга маска и дали не е по-добре да си ползвам само шампоана Фито...?  

# 17
  • Мнения: 410
Медиц.шампоан?
Според мен, не бива да комбинираш с маски.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 415
просто Петя, според мен няма да е проблем, ако нямаш някакви проблеми (чувствителен скалп примерно или себорея...)...аз непрекъснато комбинирам различни видове маски и шампоани (след като измия косата със шампоан на Фито слагам маска на Darphin...или такива разни комбинации)...все още нищо (фатално) не се е случило  Crazy

# 19
  • Мнения: 4 770
  
     Значи и аз мислех да си ползвам само него, но проблеът е, че без балсам или маска не мога да се среша... нито на мокро, нито никак (с къдрава коса съм), та затова питах...
    Благодаря ти за отговора!   bouquet
    Чакам и други мнения...  Hug
   
   П.П. jorjeta, проблемът е, че ми пада много косата напоследък (а и не само напоследък), а шампоанът Фитоциан е точно за такъв проблем, та незнам... Може би да слагам маска/балсам само в краищата?  Rolling Eyes   Благодаря ти за отзива!  Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
просто Петя, купи си добавките на Phyto...невероятни са... Heart Eyes скъпички са, но определено си струват  Peace
...а и принципно тези готовите маски се нанасят само по дължина на косъма, но там ти си преценяваш... Tired

# 21
  • Мнения: 410
Дано ти помогне, но това означава, че е по лек.предписание?
Може би тр. да питаш дерматолог, дали е подходящо да ползваш маска?

# 22
  • Мнения: 4 770
  
    Ами не е по лекарско предписание, просто ми пада повече косата и реших да си взема нещо ефикасно... Както и да е, не искам да измествам темата, по която пита момичето. Интересувах се, защото тази тема е за маски, а аз освен че се колебая в ползването с този шампоан, все още търся подходяща... Благодаря ви за бързите отзиви!  Hug

# 23
  • Мнения: 277
Чак пък дерматолог...
По мое мнение маската в случая на просто Петя трябва да се нанася само по дължината,без корените,за да остане за по-дълго действието на шампоана.Мисля,че на шампоана Фитовал на опаковката пишеше точно това-да не се слага нищо след него.За последното може и да бъркам,но се придържам към това мнение.И без това маските като Шаума и Дав нямат кой знае какво подхранващо действие,най-вече подпомагат разресването на косата.
Обаче авторката на темата не е посочила за какъв тип коса и трябва маска и не знам какво да препоръчам  Thinking Иначе съм срещала доволни от маската на Миосотис,от на Билка също...
Имам и един въпрос-слагате ли си маските за коси в корените?Ако става въпрос за такива за обем или мазен скалп например е ясно,че се слагат,ами останалите?Тези от типа на Миосотис,за които пише че интензивно подхранват и възстановяват косата благодарение на незнам си какви витамини и прочие?

# 24
  • Мнения: 4 770
 
   Благодаря! Най-вероятно ще се възползвам от съвета да слагам маска само по дължина.
   На въпроса - да ,слагам и в корените маска. Не ми омазнява косата, даже ми успокоява скалпа след измиващото действие на шампоана. Пък и нали маските са за подханване (уж), а не само за механично подобрение при ресане и т.н., а косъмът се подхранва най-добре от корен.   Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 410
Петя, след като не знаеш, каква е причината за косопада (дали физическа, психологическа, външна и т.н.), май третирането трябва да се определи от лекар. Какво значи "много ми пада косата"? 130косъма/дневно са в толеранс (=медицинско мнение). Може козметичните продукти да са противопоказни в твоето състояние, макар да няма видимо раздразнение?

А иначе, търся маска за чуплива и изсушена от боядисване коса, с мн.мазен скалп (странно е, но е факт), за гладко ресане и омекотяване на косъма, защото от Дав и Нивеа не усещам такъв ефект, косата ми седи суха, а от климатика в офиса става остра като суха метла!!! А съм свикнала косата ми да е мека, третирам я и с кристали, обаче
  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 277

Да,наистина,в случай,че причината за косопада не е ясна,е нужна консултация с дерматолог.Аз имах предвид,че чак за въпроса "да се слага ли маска след шампоана" не е нужна специална консултация,но не знаех,че просто Петя не е нясно с причината за косопада  Thinking
дани-77,Миосотис червената е за суха и увредена коса,но е подходяща само за дължината в този случай...А щом кристалите не са достатъчти,може би някой крем без отмиване ще свърши работа.Даже и на други места може да се ползва,не само у дома,което е хубавото  Peace

# 27
  • Мнения: 410
Аз по принцип слагам маска само по дължина на косъма.  Peace

# 28
  • Мнения: 4 770
  
  
    Вие шегувате ли се?  Shocked 130 косъма?  Досега да съм убила някого, ако ми падаха по толкова!  
    Благодаря ви за отговорите, но не искам темата да се превръща в "Проблемите на Петя с косата"...

# 29
  • Мнения: 3 695
ru_, можеш ли да я покажеш  bouquet...аз не знаех, че правят продукти за коса  Whistling
да, преди малко нямах време да я търся - тук във форума научих за шампоан и маска за коса на Ланком и си ги поръчах - страхотни са
това е маската

# 30
  • Мнения: 3 695
просто Петя, купи си добавките на Phyto...невероятни са... Heart Eyes скъпички са, но определено си струват  Peace
...а и принципно тези готовите маски се нанасят само по дължина на косъма, но там ти си преценяваш... Tired
и аз съм много доволна от Фито   Peace

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 18:38 от ru_

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ru_, мерси   bouquet ... по описанието звучи доста добре...и като казваш, че си доволна...да взема да пробвам и аз май  Whistling

# 32
  • Мнения: 3 695
ru_, мерси   bouquet ... по описанието звучи доста добре...и като казваш, че си доволна...да взема да пробвам и аз май  Whistling
с маската си взех и шампоан за боядисана коса , но него не го намерих сега в Ягодка   bouquet

# 33
  • Мнения: 59
Пробвай на Давинес и на Вигоранс

# 34
  • Мнения: 1 885
Дани, аз си взимам Лорел Проф от тук ---> http://zlatnaribka.com

Много са добри като цена и качество. За козметика от супермаркета вече трудно бих дала пари

# 35
  • Мнения: 77
Пробвай с каталог на Christian of Roma, серията е Una Etnika na Rolland, със сусамово масло. Ползвам я от около 2 години. Много съм доволна, косата ми изглежда гъста и здрава (това прозвуча наистина като от реклама Simple Smile ), а и мирише много приятно за разлика от тази на Миосотис (нея също съм я  ползвала, губи по точки)  1000 мл е опаковката, не е и скъпа. newsm10

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Дани, аз си взимам Лорел Проф от тук ---> http://zlatnaribka.com

Много са добри като цена и качество. За козметика от супермаркета вече трудно бих дала пари

Точно това е и моето предложение, в частност http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=62&products_id=393, ако не ти се поръчва нещо из чуждоземските сайтове. Разгледай и ампулите при специални грижи.

P.S. Трябва да ми плащат за реклама.  Laughing

# 37
  • Мнения: 1 378
Маската по принцип се нанася по дължина. При тези, които стават  за корените и кожата на главата е посочено на опаковката   bouquet
Аз също съм доволна от Миосотис. Също и от на Денис тази коят е с плацента и костен мозък в комбинация със същи шампоан ми действаше много добре специално за косопада  Hug

# 38
  • Мнения: 2 414
просто Петя, купи си добавките на Phyto...невероятни са... Heart Eyes скъпички са, но определено си струват  Peace
...а и принципно тези готовите маски се нанасят само по дължина на косъма, но там ти си преценяваш... Tired
Какъв е ефекта от добавките?И след колко време употреба се вижда?

# 39
  • Мнения: 4
Ами аз ползвам една съвсем обикновена на "farmasi" за изтощена коса, много добре ми се чувства косата от нея, пък и е доста евтина, 500мл. за 2-3 лева

# 40
  • Мнения: 33
Аз пък съм страшно доволна от маската на фруктис

# 41
  • Мнения: 277
Пробвай с каталог на Christian of Roma, серията е Una Etnika na Rolland, със сусамово масло. Ползвам я от около 2 години. Много съм доволна, косата ми изглежда гъста и здрава (това прозвуча наистина като от реклама Simple Smile ), а и мирише много приятно за разлика от тази на Миосотис (нея също съм я  ползвала, губи по точки)  1000 мл е опаковката, не е и скъпа. newsm10
Слага ли се в корените?
Иначе и мен ме интересуват добавките на Фито.Сега съм на Пантогар,но се чудя кои са по-добри?

# 42
  • Мнения: 2 414
А тази серия на Rolland ли се водеше храна за коса? Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 4 292
Харесвам маските от проф. сериите на L'oreal и Wella. Благодарение на тях още имам коса и то в доста добър вид.  Laughing

# 44
  • Мнения: 410
Добре, ама цена от 24лв за 200мл - l'oreal prof.? Уау.

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 09:19 от дани-77

# 45
  • Мнения: 2 414
Харесвам маските от проф. сериите на L'oreal и Wella. Благодарение на тях още имам коса и то в доста добър вид.  Laughing
Сподели от кои маски си доволна? Hug

# 46
  • Мнения: 77
Маската на Rolland  се нанася в корените и по цялата дължина на косата. След като си измия косата с шампоан я "изцеждам" и слагам маската. Докато си извърша останалите процедури тя си действа и после я отмивам. Аз честно казано съм доволна, защото не ми отнема много време да я ползвам, не се цапотя както с разни домашни рецепти с хума или нещо подобно и наистина мирише мноооого хубаво  newsm03 Незнам, обаче, дали за нея казват, че е храна за косата. На мен определено ми повлия доста добре, защото от кичурите косата ми беше доста увредена и цъфтеше. Сега видимо има разлика.

# 47
  • Мнения: 4 292
Харесвам маските от проф. сериите на L'oreal и Wella. Благодарение на тях още имам коса и то в доста добър вид.  Laughing
Сподели от кои маски си доволна? Hug
От Wella харесвам маските за обем, слънцезащитната (сега си я купих - страхотна е) и тази за изтощена коса. Кристалите за коса са много, много добри - най-хубавите които съм ползвала, но ми идват скъпи на фона на грамажа им. За това си карам на Роланд. Имат един спрей с блестящи частици за коса и тяло, от него също съм доволна.   Peace
На L'oreal ми харесва Абсолют Рипер, но е силничка. Lumino Contrast ми е задължителната маска, без нея не оставам изобщо. Не ми хареса тази за боядисана коса, нещо не пастна на моята.

# 48
  • Мнения: 758
момичета да попитам-ползвали ли сте серума на лореал(нютри глос)?чудя се дали да го взема?

# 49
  • Мнения: 277
Маската на Rolland  се нанася в корените и по цялата дължина на косата. След като си измия косата с шампоан я "изцеждам" и слагам маската. Докато си извърша останалите процедури тя си действа и после я отмивам. Аз честно казано съм доволна, защото не ми отнема много време да я ползвам, не се цапотя както с разни домашни рецепти с хума или нещо подобно и наистина мирише мноооого хубаво  newsm03 Незнам, обаче, дали за нея казват, че е храна за косата. На мен определено ми повлия доста добре, защото от кичурите косата ми беше доста увредена и цъфтеше. Сега видимо има разлика.
А на каква цена е ?И нали на опаковката пише,че се слага в корените?Мерси  Hug
В сайта на Кристиян оф Рома гледах маската и не пишеше,че е храна за коса.

# 50
  • Мнения: 179
Иля, би ли сложила пак снимка на твоята косичка да я видя.

Правиш ли си маската с АДЗЕ? И какво мислиш за нея?

# 51
  • Мнения: 77
На Rolland  1000 мл. по каталог са 13.80. Не съм си поръчвала отдавна, има няма 6 месеца, защото тя е голямо количество и изкарвам доста време с една опаковка. А на самата опаковка пише, че се нанася в корените и по цялата дължина на косата.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 838
Препоръчвам маската Karite на Rene Furterer.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Препоръчвам маската Karite на Rene Furterer.
Тази с оранжевата консистенция ли е? (или бялата, коята съм я срещала в брошурите) Бях забравила как се казва. Обикновено ги помня само визуално, не по имена. Ползвах една опаковка миналата година, че даже и по-отдавна и реших да повторя, но я нямаше на доста места и се отказах. Косата става копринено мека,  без да префасонирам, да се лигавя. А как ухае...

# 54
  • София
  • Мнения: 3 838
Жълтеникава, с някакви тъмни частички в нея. Днес я изпробвах и много ми допадна, но си знаех, че е хубава, защото преди това съм ползвала подхранващ крем за коса от същата серия. Karite се води за дълбоко подхранване на суха коса. Вярно, не е от най-достъпните и като количество не е много, но си заслужава.

# 55
  • Мнения: 596
Още един глас за Kerastase на L'Oreal.

# 56
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Жълтеникава, с някакви тъмни частички в нея. Днес я изпробвах и много ми допадна, но си знаех, че е хубава, защото преди това съм ползвала подхранващ крем за коса от същата серия. Karite се води за дълбоко подхранване на суха коса. Вярно, не е от най-достъпните и като количество не е много, но си заслужава.

Къде и на каква цена мога да я намеря. И ако може и една снимка да съм ориентирана какво търся. Blush Ще ходя до Бонжур тези дни, там дано да я има, те предлагат доста неща.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 475
Аз пък съм страшно доволна от маската на фруктис
Коя, по-точно? Би ли казала по-подробно.  Wink
Аз си взех тази в тубичката. Пише Melt-in Mask, Repair & Shine.
Ама не съм я пробвала още, за да дам отзиви.  Thinking

# 58
  • София
  • Мнения: 3 838
Жълтеникава, с някакви тъмни частички в нея. Днес я изпробвах и много ми допадна, но си знаех, че е хубава, защото преди това съм ползвала подхранващ крем за коса от същата серия. Karite се води за дълбоко подхранване на суха коса. Вярно, не е от най-достъпните и като количество не е много, но си заслужава.

Къде и на каква цена мога да я намеря. И ако може и една снимка да съм ориентирана какво търся. Blush Ще ходя до Бонжур тези дни, там дано да я има, те предлагат доста неща.

Не, не в Бонжур, Рене Фюртере ги продават в по-големите аптеки, както медицинската козметика. Например в Ремедиум. Струва около 37 лв за 200 мл. Ето как изглежда:

 

# 59
  • Мнения: 119
На Rolland  1000 мл. по каталог са 13.80. Не съм си поръчвала отдавна, има няма 6 месеца, защото тя е голямо количество и изкарвам доста време с една опаковка. А на самата опаковка пише, че се нанася в корените и по цялата дължина на косата.
Може ли да се поръчва от сайта директно/Кристиан оф рома/

# 60
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря ти за отговора. Ще погледна къде има Ремедиум в гугъла / близо нямам около мен/  и ще си купя.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Жълтеникава, с някакви тъмни частички в нея. Днес я изпробвах и много ми допадна, но си знаех, че е хубава, защото преди това съм ползвала подхранващ крем за коса от същата серия. Karite се води за дълбоко подхранване на суха коса. Вярно, не е от най-достъпните и като количество не е много, но си заслужава.

Къде и на каква цена мога да я намеря. И ако може и една снимка да съм ориентирана какво търся. Blush Ще ходя до Бонжур тези дни, там дано да я има, те предлагат доста неща.

Не, не в Бонжур, Рене Фюртере ги продават в по-големите аптеки, както медицинската козметика. Например в Ремедиум. Струва около 37 лв за 200 мл. Ето как изглежда:

 

Точно тази визирах. newsm10  За съжаление я употребих без дори да прочета обстойно съставките.
Днес ходих в една уж заредена аптека, за да си търся олиото за преди измиване и попитах и за маската. Не я получавали от миналата година.  Sick Вероятно не се пласират лесно и рядко зареждат.

# 62
  • Мнения: 2 414
Харесвам маските от проф. сериите на L'oreal и Wella. Благодарение на тях още имам коса и то в доста добър вид.  Laughing
Сподели от кои маски си доволна? Hug
От Wella харесвам маските за обем, слънцезащитната (сега си я купих - страхотна е) и тази за изтощена коса. Кристалите за коса са много, много добри - най-хубавите които съм ползвала, но ми идват скъпи на фона на грамажа им. За това си карам на Роланд. Имат един спрей с блестящи частици за коса и тяло, от него също съм доволна.   Peace
На L'oreal ми харесва Абсолют Рипер, но е силничка. Lumino Contrast ми е задължителната маска, без нея не оставам изобщо. Не ми хареса тази за боядисана коса, нещо не пастна на моята.

За тази маска ли става въпрос http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=27&products_id=913 ?
И ако може снимка на кристалите Hug

# 63
  • Мнения: 3 265
Kerastase  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 77
Незнам дали  може да се поръчва направо от сайта, аз си я поръчвам от салона, в който ходя по каталога и те ми я носят.

# 65
  • Мнения: 4 292
За тази маска ли става въпрос http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=27&products_id=913 ?
И ако може снимка на кристалите Hug
Точно за нея.  Hug Аз обаче я вземам за 18 лв. а кристалите последно за 25 лв.  Последните доста бързо ми свършиха. Tired

Ето линк: http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=27&products_id=827

# 66
  • Мнения: 84
Аз в момента ползвам тази марка "rene furterer"( маската която е по-горе -зелената кутия) на "karite",шампоана им за пърхут, и шампоан за ежедневна употрба (мисля че така се водеше )много съм доволна "rene furterer" е марка на билкова основа и на мен ми действа много добре Simple Smile

# 67
  • Мнения: 17 407
Каквото и да прочетеш, няма да е от особено значение, защото не се знае дали на теб ще ти действа така, както на друг. В момента ползвам Лакме за суха коса- нищо, ама нищо! За мен е боклук. Същото мога  дакажа за прехвалената Миозотис, за маската на ПАрисини и мноого други.
НАй- доброто, за моята много къдрава и суха коса, е кокосовата маска на Gеnera- за никакви пари, от Метро Grinning

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 08:57 от Дренка

# 68
  • Мнения: 3 830
Ползвах преди години Керастаз шампоан, балсам и маска, които ми подариха. Отлични са!
Бях ги забравила, не си спомням дори серията как се казваше. Помня, че бяха за суха коса, за подхранване...

Маските от професионалните серии на Л'Ореал също мисля, че са много добри.  Peace

# 69
  • Мнения: 1 447
Ползвам една маска с маслина на Avon и за сега съм доволна от нея.

# 70
  • Мнения: 1 318
Вчера си купих новата маска на Гарние, за блясък - доволна съм.
Иначе мога да похваля Керастаз и една маска, която на майтап пробвах, а останах доволна - мисля, че Echo се казва.

# 71
  • Мнения: 30
Някой може ли да пусне снимка на тази така прословута маска на Genera , тъй като никъде не я намирам като изображение в гугъл, и ако може да споделите на каква цена се продава Wink

# 72
  • Мнения: 17 407
Иди в Метро и ще я видиш Simple Smile В бели кутии са- с оранжева, зелена, червена капачка. 1000мл е 7лв някъде.

# 73
  • Мнения: 4 770
Иди в Метро и ще я видиш Simple Smile В бели кутии са- с оранжева, зелена, червена капачка. 1000мл е 7лв някъде.
 
  И аз я ползвам, не знаех, че има 1000мл. Аз вземам 500мл за 4лв

  Frailty, ако не я намериш, има една подобна и на МилМил, в бяло и жълто.  Peace От нея 1000мл виждах в Италия, ама защо си не взех.  Rolling Eyes  И беше 2 евро...  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 30
Мерси много момичета, ще я пробвам, навихте ме  Wink

# 75
  • Мнения: 63
Някой ползвал ли е маската за коса Intense Repair - L`oreal prof. ? Косата ми е нормална, дори склонна към омазняване правя си вече често маски с маслата на икаров и за първи път след 4 месеца още не е цъфнала(обикновено на 2-рия е и я режа, а я искам дългичка) и е в доста добър вид. Но сега почнаха ветрове и не искам да я прецакам. Чудя се дали ще е подходяща тази маска, и дори шампоана от тази серия и ще съм благодарна да споделите впечатленията си...

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 817
От 4 години ползвам маските на Saphir и съм супер доволна. Косата ми е много суха, обаче тази маска ми я прави страхотна. 4 вида е, всичките съм ги ползвала и за всичките мога да кажа само хубави неща. Цената е 18 лв, количеството 500 мл, и на мен ми стига за 2 месеца - (мия си косата всеки ден и е дълга)

# 77
  • Мнения: 2 414
Аз ползвам Intense Repair и съм страшно доволна. Peace

# 78
  • Мнения: 119
От 4 години ползвам маските на Saphir и съм супер доволна. Косата ми е много суха, обаче тази маска ми я прави страхотна. 4 вида е, всичките съм ги ползвала и за всичките мога да кажа само хубави неща. Цената е 18 лв, количеството 500 мл, и на мен ми стига за 2 месеца - (мия си косата всеки ден и е дълга)
Може ли линк,че не сещам коя е тази маска

Общи условия

Активация на акаунт