Работна тема за детските заведения - 2

  • 74 488
  • 356
  •   1
Отговори
# 120
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Поведението и реакциията на директорката са меко казано необясними. Според мен обаче тр да се опита най-напред сериозен разговор на семейството с нея. В контекста на разговора може пък самозабравянето да се поуталожи, дори трансформира...

# 121
  • Мнения: 4 465
А дали не е просто комуникационен проблем. Извинявам се че ви нахлувам в темата, стана случайно.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз мога да ви кажа резултатите от дискусията другата седмица  Wink

Хриси, сподели моляте когато узнаеш  Peace

А дали не е просто комуникационен проблем. Извинявам се че ви нахлувам в темата, стана случайно.

Добре дошла си да нахлуваш тук   bouquet

Дано да е комуникационен проблем, но за такива неща се съмнявам някои да не е говорил детайлно с директорката, все пак е важно нещо. Ако майката наистина е разбрала правилно манипулацията на директорката ми се струва много безочлива

# 123
  • Мнения: 1 517
Момичета, можете ли, моля ви, да се включите компетентно тук

# 124
  • Мнения: 4 970
Ели, писах Peace

# 125
  • Мнения: 1 517

Благодаря ти, мила  Hug
Аз съвсем я бях неглижирала тази тема, уви, защото хич не се чуствах в свои води, и ето че сега ме застигна и мен Simple Smile

# 126
  • София
  • Мнения: 2 708
Ели, Ани, инициативата на тези майки е почти идентична с нашата (е, при нас е малко по - глобално, но идеята е същата). Може заедно да се борим с конкретната община ако се стигне до там (ако инициативата ни няма очкавания резултат от кръглата маса)

# 127
  • Мнения: 4 970
Ели, Ани, инициативата на тези майки е почти идентична с нашата (е, при нас е малко по - глобално, но идеята е същата). Може заедно да се борим с конкретната община ако се стигне до там (ако инициативата ни няма очкавания резултат от кръглата маса)
Аааа- де не чувам такива работи........ Naughty Crossing Arms Аз имам най-големи очаквания именно по тази тема PeaceВидно е че проблемът наболял на много места, и смятам 4е е крайно време нещата да се променят!

# 128
  • София
  • Мнения: 2 708
Ели, Ани, инициативата на тези майки е почти идентична с нашата (е, при нас е малко по - глобално, но идеята е същата). Може заедно да се борим с конкретната община ако се стигне до там (ако инициативата ни няма очкавания резултат от кръглата маса)
Аааа- де не чувам такива работи........ Naughty Crossing Arms Аз имам най-големи очаквания именно по тази тема PeaceВидно е че проблемът наболял на много места, и смятам 4е е крайно време нещата да се променят!

Е да не мислиш, че аз нямам голями очаквания, имам и още как. Но винаги сиимам и едно на ум, все пак знаем с кого си имаме работа  Mr. Green

# 129
  • Мнения: 1 517
според мен проблемът трябва да се реши на национално ниво по принцип, макар че може да започнем от малкото към голямото Wink

# 130
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Едва ли съм първата, на която й хрумва това, но попаднах на Закон за защита от вредното въздействие на химичните вещества и препарати

Там се казва, че опасни химични вещества и препарати са и такива, които са (Чл.2 )сенсибилизиращи. Ако се наблегне на този факт, както в Общината, така и пред всяка конкретна директорка на детска градина ....  Thinking И ако в няколко детски градини се сменят препаратите, ще е по-убедително пред Общината. Впрочем, в нашата не съм забелязала нито съмнителни петна, нито съмнителни миризми. Ще попитам как го постигат и какви препарати ползват.

# 131
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Извинете ме за невежеството, но това тема само на родителите от СНБМ ли е?  Embarassed

# 132
  • София
  • Мнения: 2 708
Извинете ме за невежеството, но това тема само на родителите от СНБМ ли е?  Embarassed

Всички родители са добре дошли да пишат тук  Hug В този форум можеш да прочетеш по какви инициативи равоти СНБМ и ако искаш да вземеш участие

# 133
  • Мнения: 130
Здравейте момичета! Страхотни сте  с информацията, която давате

Спомена се, че ще има възможност да се кандидатства не само непосредствено за следавщо класиране, а например за есента на 2009 година или за времето, когато детото навършва годинки за детска градина. Имате ли инфо, дали това ще се въведе, защото според мен ще е много по-удобно, отколкото да чакаме до последния момент, когато всички се втурват да кандидатстват.  #Crazy

# 134
  • София
  • Мнения: 2 708
Здравейте момичета! Страхотни сте  с информацията, която давате

Спомена се, че ще има възможност да се кандидатства не само непосредствено за следавщо класиране, а например за есента на 2009 година или за времето, когато детото навършва годинки за детска градина. Имате ли инфо, дали това ще се въведе, защото според мен ще е много по-удобно, отколкото да чакаме до последния момент, когато всички се втурват да кандидатстват.  #Crazy

Ще може да се кандидатства съвсем скоро по нови ярегламент, дори в момента може по стария. Няма да има значение кога се кандидатства, важно ще е на кои критерии отговаряш, тъй като се цели времето въобще да не е фактор. Ако кандидатстваш сега, когато новия регламен влезне в сила ще тябва да допопълниш данните на детенцето ти (критериите, на които отговаря) и да чакаш. Основните класирания (когато се сформира нова група) ще бъдат само Септември, както е и сега, но ако се освободи място, ще се приемат деца по текущи класирания през годината. И когато и да кандидатстваш ще може да избираш кой Септември (за основния прием) ще искаш да бъде калсирано детето ти, на 2009, на 2010 и т.н. Май го обясних малко объркано, дано си успяла да ме разбереш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт