Работна тема за детските заведения - 2

  • 74 526
  • 356
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 472
Значи,ако детето носи имената на майката има предимство така ли ?
А ако е припознато не  newsm78 Те толкова хора са без брак  Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 4 465
Не се палете много - оказа се че има версия 10 на Регламента, в която има още промени, а докато излезе от СОС не е ясно в какъв вид ще бъде.

# 227
  • софия,ст.град
  • Мнения: 36
това е за детските градини нали?
а как става записването и приема в яслите?

# 228
  • София
  • Мнения: 6 260
В самостоятелните ясли (те са в ресора на МЗ и съответно към дирекция "Здравеопазване" на СО) се подава молба на място при директорката, яслените групи към ОДЗ-тата са включени в системата, така че в тях ще се кандидатства според регламента.  Peace

# 229
  • софия,ст.град
  • Мнения: 36
благодаря за отговора

# 230
  • Мнения: 5 401
Може би ще има петиция против проекторегламент № 10: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=373231.330

# 231
  • Мнения: 48
Ще съдействаме Simple Smile

# 232
http://gesta.hit.bg/1.jpg

Мартенички бели,
бели и червени,
де и как сте взели
багрите червени?

Пролет щом ви зърне
тука при децата,
бързо тя ще върне
птиците в гнездата.

Храсти разцъфтели,
листите зелени.
Мартенички бели,
бели и червени.


С уважение М.Серафимова

# 233
koga 6te ima priem/kriterii v I gr. na d. gradini za deca, rodeni sled uni 2006? Ako niakoi znae ne6to, molia da spodelite. blagodaria!

# 234
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
koga 6te ima priem/kriterii v I gr. na d. gradini za deca, rodeni sled uni 2006? Ako niakoi znae ne6to, molia da spodelite. blagodaria!
СТРАСТИ - класиране, записване, ГРАДИНИТЕ В СОФИЯ

# 235
  • Мнения: 16
Здравейте, знае ли някой дали е премахнато предимството за прием за детска градина и ясла за брат или сестра в същото детско заведение? Питам защото в доклада представен за обсъждане на СОС липсва този критерий, въпреки че в проекта за регламента присъства до последно.  Благодаря!

# 236
  • Мнения: 417
Данитка няма да те погнем и аз съм на това мнение Peace

# 237
Здравейте мами, има ли някоя майка от Плевен, не знам къде да търся да записвам дъщеря си на ясла, има ли някакви отзиви за яслите в Плевен. Някои може ли да ми помогне как става записването  на ясла, на колко години трябва да е детето за да мога да го запиша на ясла, имали някакви изисквания ( може би не трябва да е с памперс) Моля да ми простите невежеството но тепърва ми предстои да се сблъскам с това, а има много неща които не знам, каква е процедурата и т.н. Моля ви помогнете ми. Желая на всички  много хубав ден! Благодаря ви предварително

# 238
# 239
С тези детски заведения и с малкия им брой няма какво друго да направят, освен да ни откажат да правим повече деца!!! Аз съм от Варна и предлагам план за намиране на не много бързо, но ефективно решение на проблемът с местата в детските заведения! И то е много просто: само трябва, когато общината на кой да е град дава разрешение за строеж на нова жилищна сграда, да задължава дадения предприемач да строи към горе споменатата сграда и детско заведение, което да може да поема децата от жилищната сграда!!! Е да така ще инвестира повече, и печалбите му може би ще са по- малко, но нали го правим за децата- за нашите деца. Ще помоля само ако някой познава общински съветник, няма значение от кой по- голям град с такива проблеми да му каже за идеята!!! Тя не е съвършена, но те нали са умни хора ще се справят по- нататък  и сами!!! Ще я развият и усъвършенстват, но дано да се направи нещо по въпроса, че така скоро само една трета от децата ще се приемат, а останалите на "улицата"!!! Хайде до скоро на всички, че се разстройвам като мисля за това. Чао и до скоро.

Общи условия

Активация на акаунт