Като ми пееш Пенке ле, кой ли те слуша... Чешката компания - 8.ма тема

  • 25 763
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Чехия
  • Мнения: 97
Пети,мерси много
първия линк ми много хареса нищо 4е е скъпи4ко ако не намеря друго по-евтино ще го купя него и двамата да си поседват да е МИР
Винсако е днес вкъщи-нещо му е запушено нослето,та е малка лудница  Crazy
Хубав ден

# 286
  • Мнения: 55
Привет от нас,

При нас нищо ново, но бързам да се разпиша преди да са заключили темичката.

Гледам вече мислите за НГ подаръци  Party Аз за София още не съм почнала да гледам, но за племенничката в БГ вече съм харесала - кукла Стефи с кученце и бебе Еми със спално чувалче. Остава да ги купя, но изчаквам още малко да наближи Коледа. Аз сега се настройвам на друга вълна, която до неотдавна вълнуваше други - ЧРД. Каква торта да изберем, къде да го празнуваме и т.н.  newsm78

Този уикенд сме запланували да отидем на гости на баба в Пилзен. Пътуването с кола до там ще е голямо изпитание, но отдавна не сме ходили и ми се иска малко да разнообразим. 

Слънчев ден от нас

# 287
  • Мнения: 29
Къде сте бе момичета ...никакви ви няма ...в това студено време какво правите?
Миленке как вървят шофьорските курсове? Simple SmileАз също ще ги почвам скоро ..затова питам ...Simple Smile
Ели за подаръците направо не ми се мисли въобще не знам... но за Пепи сме измислили колело без педали ..че на това с педалите неще много ..тежко му е ...а на Адам Лего Box Дупло за сега това ...аа и ще им правиме детската стая ...та да питам ...за някоя хубава паланда ...
нищо не ми харесва ..

# 288

Общи условия

Активация на акаунт