ДБМ - Г.Оряховица,В.Търново и региона-3

  • 21 507
  • 354
  •   1
Отговори
# 30
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Момичета, да ви питам за дарение на каши и пюрета изискват ли ви сертификат за качество или някакъв подобен документ?

# 31
  • Мнения: 6 441
Момичета,разказвайте как мина!
Радваха ли се децата,весело ли беше?

# 32
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не,ferarra  ! На тях си пише срока на годност!
Тая вечер първо заведохме 12 деца от домът в с. Горски Сеновец на почерпка в пицария АМБАРИЦА, а после след малка разходка през поляната бяхме на цирка! Собственичката на цирк АРЛЕКИНО, направи отстъпка за входните билети за децата и те бяха закупени по 4лв/билета! От нас присъстваха моя милост с малкият и внучето Flutter,TIHA VODA с бебка, fiesta  с двете си чаровни госпожици,bozgounova със своят малък чаровник и Елена от Поликраище с двете си внучета! Децата останаха много доволни от разходката извън дома,накрая си тръгнаха много уморени и доволни от безбройните емоции, които преживяха за 4 часа! Аз специално съм много доволна от това, което всички ние направихме за децата...техните грейнали очички ....са достатъчен стимул да мислим за друго подобно мероприятие!Снимките ги качих, но май бавно става,нещо са обновили сайта на снимка бг,ще ви разпратя паролата и линк към албума,който по разбираеми причини е личен!
  bouquet Благодаря на всички ,които допринесоха за днешната емоционална вечер  Hug

да допълня само малък отчет от наличните 102 лв изхарчихме 86 лв/ 56 за билети и 30 в пицарията / сега налични в касата има 16 лв + още 100 $ които ни изпратиха,но днес неуспях да ида да получа

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 23:56 от Дидка

# 33
  • Мнения: 622
и аз днес вече на по-читава глава ще коментирам вчерашната акция:това беше супер!!!!!
толкова малко усилия се изискват да ги накараме да се щастливи.....нямам думи даже.записвам за протокола,че трябва по-често да правим такива мероприятия,да си поставим за цел поне веднъж в месеца да извеждаме от домовете дечица....за тях е важно да срещат света...
за всички питащи-за бебенцата от дебелец-имат винаги нужда от памперси,пюрета,каши,млека ,душ-гелове,лосиони за мазане и бебешки аксесоари(проходилки,столчета,бънджита),от дрешки-дори помолиха да не им носим,че им били много.Groznoto_pate , ferarra  Hug  bouquet,благодаря ви за интереса към нас и нашата дейност!

# 34
  • Мнения: 133
След като разгледах снимките разбрах, че сте си прекарали много приятно. Радвам се, че в очите на децата са грейнали щастливите пламъци от развлечението.
Да се отчета имам 4 проходилки вече в мен за Дома в Дебелец. Три броя от ferarra и един брой от Serenity' за което им благодаря, в четвъртък 10.07 ще им ги закарам.

# 35
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Току що взех от пощата проходилката на Luba6ka   bouquet , общо в мене стават 4 броя!
Получих и колет от Галина Маркова Димова от гр.София,която ни е изпратила много хубави дрехи за по-дребни момичета!

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 12:20 от Дидка

# 36
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Moже ли някой да ми прати линк със снимки на лични Hug

# 37
  • Мнения: 622
мили момичета,тъй като няколко дни преминавам в нелегалност ви пожелевам безсмъртие поне до другата седмица.целувам ви горещо ,аз ще съм на линия за четвъртък за ходенето до дебелец.безкраяно съм щастрива,че събрахме толкова много проходилки!  bouquet

# 38
  • Мнения: 884
Приятен уйкенд и от мен!

# 39
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте момичета  Simple Smile надявам се до другата сряда да успея да ви пратя още една проходилка. А иначе сега събираме парички да купим и някаква храна за децата от Дебелец. Скоро пак ще ви пиша за да ви разкажа докъде сме стигнали с мамите в Свищов  Grinning Лек ден

# 40
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
ferarra    bouquet за теб и момичетата  Hug Благодарим за помощта  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 133
Момичета, кой ще идва с мен в четвъртък за Дебелец и още кой друг ще дава проходилки и колко часа ще се тръгва и от къде. Време е да се организираме един ден има само до четвъртък.

# 42
  • Мнения: 686
Колко часа ще тръгвате за Дебелец?
Ако минете през Търново мога да дойда с вас! Peace

# 43
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Златото ще вземе Стефка и Елена-Тиха Вода и проходилките ! Аз ще тръгна с нашата кола-двуместното комби,ще напълниме памперсите,бойлера и ще се чакаме направо в дома.Тръгване-всеки тръгва в 9ч.Дидето се върна тая вечер ,но е уморена и с главоболие-нека си почине,може с нея да идем до Балван или следобяда или на другият ден.Нека обаче Елена да каже със сигурност дали ще идва ,защото по телефона небеше сигурна,ако неможела да влезе при децата , дали ще идва.За влизането при бебетата-зависи от гл.докторка там,неможем да знаем със сигурност! Нека пише тука или звънне на Дорето,за да знае тя дали да я чака в 9ч. пред блока и.

# 44
  • Мнения: 884
Здравейте!
 Върнахме се от Дебелец. Не обсъдихме кой ще се "отчете", така че започвам аз, другите да допълват.
 Бяхме аз, Зла/то/, Вяра от В.Т., Стефка, Дидка и съпругът и .Занесохме бойлер, памперси , проходилките.Домакините бяха много любезни, видяхме и децата. Условията изглеждаха много добри-беше чисто, за мъниците се грижеха доста хора, а самите малки човечета-личеше си, че много обичат сестрите и лелките, които се грижат за тях. За мен това беше едно от най-важните неща, които наблюдавах-дали са свити и наплашени, плачат ли много /моето зверче плаче повече от тях Sick/. Децата бяха слънчеви, любвеобвилни, подвижни, в отлично здраве, големите играеха навън, малките бяха по стаите и леглата си. Не ми се тръгваше направо-прекрасни ,красиви деца...
 Разбрах, че Арбанашка кокона не е могла да се организира навреме-извинявам се лично, може би трябваше да те потърся по телефона в началото на седмицата, следващият път обещавам да го направя  Hug.
 Нали не сте забравили- на 17.07.-четвъртък, ще ходим до Страхилово.Това е , аз отивам малко да се потрудя за днес Sunglasses.

Общи условия

Активация на акаунт