Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - м.Юли

  • 52 834
  • 1 366
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 331
от намаленията бях поръчвала глос на ланком като този синия ,който го има в момента,но розов.Беше даже още по-евтин/9 $/  и си е перфектен.за разлика от city block 40 на клиник,който определено не е наред , а не съм го взимала намален  Confused

# 1 336
  • Мнения: 15
някой получи ли товаhttp://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=80524&CatgId=15?Дали е читаво?

# 1 337
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
аз си го поръчах но още не съм го получила не ме притеснява  срока  на продукта ако нещо не е наред ми връщат парите или ми изпращат нов   ягодката са точни Simple Smile

# 1 338
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Моля ви за помощ! Снощи направих поръчка в FragranceX и всичко изглеждаше ок. Днес за статус ми пише: On Hold for Payment. Някой може ли да ми каже какво значи това! Благодаря ви предварително! Hug
Искам да добавя, че платих с дебитна карта Виза Електрон от Първа Инвестиционна Банка, при което записах само номера на картата и отделно ми искаше CVC или нещо подобно, което беше опътено с картинка- последните цифри отзад на картата, които изглеждат като някакъв допълнителен печат. Не съм попълвала никъде ПИН кода! Моля да ме извините за невежеството, но за пръв път пазарувам по този начин! И се чудя сега дали не съм объркала нещата!

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 11:33 от kukla_ta

# 1 339
  • Мнения: 3 372
Моля ви за помощ! Снощи направих поръчка в FragranceX и всичко изглеждаше ок. Днес за статус ми пише: On Hold for Payment. Някой може ли да ми каже какво значи това! Благодаря ви предварително! Hug
Буквално преведено "В очакване за плащане"

# 1 340
  • Варна
  • Мнения: 3 415
kukla_ta, да не би да няма достатъчно пари в картата  Rolling Eyes

# 1 341
  • Пловдив
  • Мнения: 481
ми 100 лева вкарах вчера, а сметката ми беще 56$. Едва ли няма да им стигнат, ако не сте прочели допълнението, което направих в предния си пост, може да ви даде някаква яснота.
Ето го и тук!
Искам да добавя, че платих с дебитна карта Виза Електрон от Първа Инвестиционна Банка, при което записах само номера на картата и отделно ми искаше CVC или нещо подобно, което беше опътено с картинка- последните цифри отзад на картата, които изглеждат като някакъв допълнителен печат. Не съм попълвала никъде ПИН кода! Моля да ме извините за невежеството, но за пръв път пазарувам по този начин! И се чудя сега дали не съм объркала нещата!
 

# 1 342
  • Габрово
  • Мнения: 240
Някой знае ли как мирише ето това http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=22033&CatgId=15? Как бихте ли го описали? Описанието ми звучи добре, цената също е добра... newsm78
Чудя се също и за това: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55455&CatgId=15, дали ще има някакъв ефект?
Моля споделете ако сте го ползвали (или сте чували нещо)  Peace

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 11:56 от Deli_s

# 1 343
  • Мнения: 451
Искам да добавя, че платих с дебитна карта Виза Електрон от Първа Инвестиционна Банка, при което записах само номера на картата и отделно ми искаше CVC или нещо подобно, което беше опътено с картинка- последните цифри отзад на картата, които изглеждат като някакъв допълнителен печат.
Добре, ти не го ли даде кода?...
Честно, да не знаеш кое ти е Security кода на картата...Вземете проучете малко, преди да ги позлвате

# 1 344
  • Мнения: 4 202
ми 100 лева вкарах вчера, а сметката ми беще 56$. Едва ли няма да им стигнат, ако не сте прочели допълнението, което направих в предния си пост, може да ви даде някаква яснота.
Ето го и тук!
Искам да добавя, че платих с дебитна карта Виза Електрон от Първа Инвестиционна Банка, при което записах само номера на картата и отделно ми искаше CVC или нещо подобно, което беше опътено с картинка- последните цифри отзад на картата, които изглеждат като някакъв допълнителен печат. Не съм попълвала никъде ПИН кода! Моля да ме извините за невежеството, но за пръв път пазарувам по този начин! И се чудя сега дали не съм объркала нещата!
 


ПИН кода НИКЪДЕ, НИКОГА и по НИКАКЪВ НАЧИН не се изписва в интернет!!!
Хубаво е, че не си го направила.
Предполагам, че щом ти е приело поръчката си написала секюрити кода, което е последните 3 цифри от номера на картата ти.
Мисля, че имаше отказани поръчки с Виза електрон. Ако ти я откажат може да се регистрираш в пейпал и така да плащаш  Wink

# 1 345
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Благодаря на red shoe! Да последните 3 цифри написах, значи съм направила това, което трябва!
Има ли смисъл да правя нова поръчка, защото тъй или иначе не мога да променя старата (пак със същата карта) или да се ориентирам по друг начин!
Разбирам те EMPRESS защо се ядосваш, ама станалото- станало. Права си! Карай се на такива като мен, че да им дойде малко акъла!

# 1 346
  • Мнения: 4 202
Благодаря на red shoe! Да последните 3 цифри написах, значи съм направила това, което трябва!
Има ли смисъл да правя нова поръчка, защото тъй или иначе не мога да променя старата (пак със същата карта) или да се ориентирам по друг начин!
Разбирам те EMPRESS защо се ядосваш, ама станалото- станало. Права си! Карай се на такива като мен, че да им дойде малко акъла!

Изчакай още малко или им пиши, че да не вземеш да дублираш поръчката ако поръчаш наново.

# 1 347
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Благодаря на red shoe! Да последните 3 цифри написах, значи съм направила това, което трябва!
Има ли смисъл да правя нова поръчка, защото тъй или иначе не мога да променя старата (пак със същата карта) или да се ориентирам по друг начин!
Разбирам те EMPRESS защо се ядосваш, ама станалото- станало. Права си! Карай се на такива като мен, че да им дойде малко акъла!

Е изчакай малко, понякога си проверяват разни неща. Ако след няколко дена още ти е такъв статуса, пиши им и ги питай какъв е проблема. И нова поръчка да пуснеш, най-много да я дублираш, като още не знаеш какво ще стане с тази.

red shoe ми е прочела мислите Wink

# 1 348
  • Габрово
  • Мнения: 240
 doh УЖАС! Ама аз съм голяма бяла птица! Мога ли да променя вече направена поръчка в Ягодка? Или да я отменя и да поръчам отново?  ooooh!

# 1 349
  • Варна
  • Мнения: 1 423
doh УЖАС! Ама аз съм голяма бяла птица! Мога ли да променя вече направена поръчка в Ягодка? Или да я отменя и да поръчам отново?  ooooh!

Интересно, дай снимка да те видим Laughing
По-скоро я отмени, аз поне не съм променяла.
Други? Да не заблудя момичето

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт