устройство за защита от комари

  • 9 169
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 308
Вкъщи ползвам на Чико устройството с ултразвук за контакт и горе-долу съм доволна. От време на време влиза по някой комар, но не е като друга година.
Търсех да си взема и преносимата им машинка за колички, но не открих и си купихме някакъвва подобна от Джъмбото. Обаче тая джаджа се оказа пълен боклук   Sad - такъв пищящ звук издаваше, че едвам го изтраяхме на последния пикник на Витоша и като се прибрахме отиде директно в коша.
Накрая си реших проблема като взех спрей против комари, който става и за кърмачета -  "Занзарин"  Peace и засега нямаме ухапвания.

# 31
  • Мнения: 3 069
Когато сме си в къщи нямаме проблеми с насекоми.Сменили сме навсякъде дограмата + комарници.
Когато сме на почивка ползвам ролона на Чико но много рядко.
Взимала съм преди няколко години на райд ел. уред и ефекта беше нулев.

# 32
  • Мнения: 1 168
Има разни устройства на батерии, подходящи са за детски колички, някоя мама има ли такова, от което да е доволна?
И от къде се е сдобила с него?

А в Русе, откъде мога да намеря такова - скъсах се да търся?

# 33
  • софия
  • Мнения: 636
бЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ.РЕШИХ СИ ПРОБЛЕМА-КУПИХ СИ 3 УСТРОЙСТВА НА ЧИКО С УЛТРАЗВУК-ЗА КОНТАКТ, НА БАТЕРИИ И ЗА КОЛИЧКА И ВЕЧЕ ТРЕТИ ДЕН НЯМАМ НИКАКВИ ОПЛАКВАНИЯ. ТЕЗИ КОИТО СА С ТАБЛЕТКИ НА РАЙД ПЕДИАТЪРА НЕ ГИ ПРЕПОРЪЧА ДОКАТО ЕЛЕНА НЕ СТАНЕ НА 5.БИЛИ ТОКСИЧНИ ЗА ДЕЦА-ДАВАЛИ ГЛАВОБОЛИЕ,АЛЕРГИИ, НАСИЩАЛИ ВЪЗДУХА И МОЖЕЛИ ДА ПРИЧИНЯТ ИНХАЛАТОРНИ ПРОБЛЕМИ ТА ЗАТОВА СИ ВЗЕХ ОТ ДРУГИТЕ.

# 34
  • Мнения: 6 713
Вкъщи ползвам на Чико устройството с ултразвук за контакт и горе-долу съм доволна.

Нали това устройство на Чико не пищи, защото си ние взехме някаква неизвестна марка и доста неприятно пищи...  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 1 674
Всички прозорци, които отваряме са с комарници и почти не се е случвало да имаме комари вкъщи.
и при нас е същото положението

# 36
  • София
  • Мнения: 2 348
А като мажете децата със слънцезащитен крем и после пръскате със спрейовете против комари, няма ли да се загуби силата на едно от двете?

# 37
  • София
  • Мнения: 308
Нали това устройство на Чико не пищи, защото си ние взехме някаква неизвестна марка и доста неприятно пищи...  Rolling Eyes

Не, на Чико не издава никакви звуци. В къщи стои денонощно включен в контакта, за да не го мисля дали не съм го забравила.

А като мажете децата със слънцезащитен крем и после пръскате със спрейовете против комари, няма ли да се загуби силата на едно от двете?

На моя спрей пише, че при едновременна употреба на слънцезащитни и други козметични продукти да се нанася последен.

# 38
  • Мнения: 2 231
Ползвам  течният Райд  и съм доволна.
и аз
И аз  Peace денонощно седят 2 броя включени в двете стаи. Laughing

# 39
  • Мнения: 207
Устройството на Чико е голям боклук Peace

Напълно подкртепям! Говоря за това, което работи с ултразвук. Денонощно е включено в контакта до главата ми, а аз съм наядена от комари цялата  #Crazy Направо няма спасение. Тези на Райд с течност и таблетки не се препоръчват на деца и бременни  Cry Ако някой има информация за новия рекламиран Райд да каже моля

Общи условия

Активация на акаунт