Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания

  • 13 835
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Вал,още не съм купила билет,мотам се още,4е да видим...Опитвам се да навия мъжа ми да дойде за една седмица в България и после да се върнем вси4ки заедно,с Уиз излиза добра цена.Лошото е,4е той не е много навит Confused,не му се разкарва за толкова малко време.Аз от друга страна се притеснявам за връщането ми сама с Йоана,ще съм ве4е доста напреднала,ще имам доста багаж,а и Йоана не е никак лесна.Последния път като слезнахме от самолета на испанското летище не ми дадоха веднага коли4ката,а си я взех 4ак от там,от където излиза багажа,а до там разстоянието беше огромно.Питай ме как съм я мъкнала на ръце ooooh!,добре 4е бях с племенницата ми,4е помагаше с каквото можеше.Та такива работи ми се въртят сега в главата,4е да видим какво ще измислим.А на теб браво за резултатите от диетата Peace

Анет,пази се.Сега в тези жеги не си играй със здравето,добре си решила малко да се поспреш,4е ти си ве4е от много време на диета.Кога ще ни покажеш снимки от преди и сега Wink.А беб4ето го усещам ве4е от време на време.Нали знам какво е усещането,4е веднага го разпознах,но все още поритва съвсем леки4ко,тепървам о4аквам големите удари Laughing.

Гери,честит рожден ден на Мите!Да ти е жив и здрав и много послушен!  bouquetМъчничко ви е било сигурно в4ера,4е не сте могли да го отпразнувате заедно,но сега поне ще те крепи мисълта,че скоро ще можеш да си го прегърнеш пак Hug.А детенцето на снимката си е копие на Митето Laughing.

А я кажете тези,които сте купували билети от Уизайр,така ли е както пише,че всяка чанта се заплаща допълнително по 10 евро.Също ми се струва,4е са доста строги с всеки надвишен килограм newsm78.Някой пътувал ли е вече с тях?

lozeva ,наистина Марица има много информация за Валенсия,дано да се включи скоро и да ти помогне.Само,че последно време никаква я няма,май е отпускарка Wink.

дивина,с много добри очи си ме гледала на снимките Laughing,благодаря ти  bouquet.

А сега новината>днес ми казаха,че чакам момиченце отново.Е,предупредиха ме,че не са съвсем сигурни,ама аз си се радвам Party.

# 301
  • Мнения: 52
Гери честит рожден ден на Мите!Да е здрав и много да радва мама и тати!Щастливо и безгрижно детство!

# 302
  • Мнения: 1 248
Лозева Hug, и на мен ми излизат цени 60- 70 ? минимум newsm78...Май трудно ще намериш по икономично.
Мерси за инфото за Изижет, ти си винаги добре информирана. Hug

Val, трябва да ядеш Crossing Arms и на мен не ми е вкусно, сухо ми е, но гледам да дъвча Crazy... Направи си напр. пилешка пържола от обезкостено бутче (без кожа), става супер. Hug За гарнитура таратор от обезмаслено кис. мляко, и съвсем мъни4ко краставица, за аромат...Да ти е вкусно. Hug

# 303
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет аз като никога съм си в къщи по рано и то сама има празник във вияхойоса морос и кристианос и цялото кралско войнство са там а аз на компа не е истина
саби бравооооооооооо супер (аз тайничко си се надявам да си е мома та ако е красавица като йоана ти я вземам от сега, а и малкия ще има добра тъща че няма да се притеснявам), да рита малкото човече това му е работата да радва мама
за диетата се спрях но ми се иска за рождения ден на малкото да сваля и последните няколко излишни кила та най вероятно от 01.09 съм на линия та до края на септември и тях да ги няма
за wizzair мъжо пътува с тях, както и майка и татко знаци ръчен багаж до 10 кг за куфар (плаша се на куфар не на килограми) 10?, дано не са го променили в бг кацат на стария терминал в софия
отивам аз да се порадвам на телето сама  hahaha, не е истина с чаша тинто де верано, леле как ми липсваше (моето все пак е диетично на касера е син граса и калориас  Joy, вече по инерция проверявам всяко нещо за калории и материа граса  #Crazy)

# 304
  • Мнения: 811
Няма ли кой да се захване да отвори новата тема?Мене ме мързи.Ще помисля за заглавие,ама като 4е ли музата я няма  Rolling Eyes.

Аз съвсем се отпуснах с диетата  Sad.Но който среЩна с това запо4ва"ама много си отслабнала"  Crazy.Много изобЩо не е,но явно си ли4и и ме радва.И аз, като Вал не съм много гладна.Знам,4е трябва да ям,ама от жегата ли е,от какво не ми се хапва .Оня ден карах само на две кортадос  Rolling Eyes.

Хайде отваряйте темата,4е скоро Ще ни заклю4ат тази.

# 305
  • Мнения: 811
Саби,много се радвам,4е Ще си имаШ моми4енце пак  Hug.И аз си ме4тая за друго,ако един ден се реШа  Blush.Много  исках мом4е..като си помисля.Каквото и да е,живо и здраво да е. Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 1 248
Алест, измисли заглавие и ще пусна нова Crossing Arms...Хаидеееее,  хич ме няма мен последно време по заглавията.
И не караи само на кафе Naughty...и ти ли като Анетт искаш да ти прилошее? #Cussing out

# 307
  • Мнения: 1 248

Заповядайте моля, надявам се да ви хареса... HugEmbarassed

 НОВА ТЕМА


# 308
  • Мнения: 83
Здравейте моми4ета,  bouquet
САБИ
сигурно си много 6тастлива от новината,ние родителите все искаме да са и от двата пола,но за самите деца е май по добре да са от един пол,важното е да се роди живо и здраво,друго няма зна4ение  Peace
АНЕТ
и аз 6те давам малката на детска от септември та от сега сърцето ми се е свило на топка,напълно те разбирам какво ти е Hug
ЛОЗЕВА
аз живея то4но до лети6тето на Валенсия,мисля,4е не го затварят, но за по сигурно 6те попитам една приятелка,а ина4е има един хотел до лети6тето и пи6е 4е струва 50евро но6тувка ,ако те интересува мога и това да проверя Naughty
TONY_T
kak преживява6 раздялата с детенцето?Аз по миналата година като оставихме Пепи да изкара лятото в БГ,направо 6тях да умра от мъка,не бях на себе си,е,миналата година не се тръ6ках толкова,но той бе6е само за 1 месец та преживях го някак,Ама догодина като оставиме и двете.....направо незнам.....

Общи условия

Активация на акаунт